Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monika24

W ktorym szpitalu jest najlepiej rodzić w Krakowie?

Polecane posty

Gość zzzzzzzzzzzzzz
dziewczyny bardzo proszę napiszcie coś na temat szpitala na żeromskiego, jak tam jest i jak jest z tym znieczuleniem mozna go dostac bez problemu ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikipedia27
hej dziewczyny Mam wyznaczony termin dopiero na początek września, ale to moja pierwsza dzidzia...więc chciałabym się dowiedzie, który szpital najbardziej polecacie - tym bardziej , że mieszkam w Krk od pół roku- więc nie mam rozeznania.... Interesuje mnie szpital, gdzie bez błagań dostanę znieczulenie zewnątrzoponowe i gdzie np. możliwy jest poród na stojąco, lub kucając... no i jakieś ludzkie warunki. Będę wdzięczna za wszelkie info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamama26
pisałam wcześniej - na ujastku rodzisz w jakiej pozycji chcesz i niema problemu z zzo - idź na dzień otwarty - jest co wtorek -pisze na ich str internetowej to doczytaj sobie - tyle że opieka po wg mnie była marna bo nic niepomagali przy małym ani nic nieuczyli - ale jest zzo - sale 1 osobowe itd - coś za coś - najlepiej idź na dzień otwarty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoneczka1981
rodziłam w narutowiczu 17 miesięcy temu. Tylko dlatego, że mają profesjonalny sprzęt mój synek żyje i jest zdrowy ( transportu do prokocimia mógł by nie przeżyć). Jeśli chodzi o sam poród to sale ok. polecam poród rodzinny za który nic nie płacisz. Gorzej ze znieczuleniem....chciałam ale okazało się nie dosyć, że nie ma anestezjologa to ot tak nie dają ( miesiąc wcześniej o to pytałam i powiedziano mi , że owszem daja znieczulenie, ja nie drążyłam tematu bo było to dla mnie oczywiste że dostanę skoro dają). Dobrze, że miałam szybki i łagodny poród. Opieka bardzo dobra i co najważniejsze profesjonalana. Wystawiłabym ocenę 6 gdyby nie to znieczulenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoneczka1981
planowałam rodzić na ujastku ale nie mają zbyt dobrego zaplecza medycznego w razie komplikacji z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,k,,
pięć lat temu rodziłam na kopernika. Podobno sporo się od tego czasu zmienilo. Mam nadzieję, że przede wszystkim podejście do pacjenta. Wtedy tragedia. Pielęgniarki darły się, przewracały oczami, wredne okropnie. Miałam zakaz wstawania, musiałam leżeć z tyłkiem do góry, a te nie dość, że nieuprzejme, to jeszcze o nic nie można było się doprosić. Z łaską przychodziły wymienić kroplówki. Opieka laktacyjna fatalna. Pięć lat to szmat czasu i mogło się wszystko pozmieniać. Oby, bo sprzęt mają rewelacyjny i wcześniaki mają duże szanse na przeżycie. Ale tak mi dał w kość ten kopernik, że nie polecam, nie nie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzz
dziewczyny bardzo proszę napiszcie coś na temat szpitala na żeromskiego, jak tam jest i jak jest z tym znieczuleniem mozna go dostac bez problemu ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, można w żeromskim dostać bez problemu znieczulenie, ogólnie zajebisty szpital, nie ma łapówkarstwa, opieka b. dobra, położne we wszystkim pomagają, są miłe, życzliwe, nie robią problemu gdy w ostatniej chwili zdecydujesz sie na poród rodzinny tak jak ja :) jakbym miała rodzić jeszcze raz to tylko tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdeabceabce
witam, czy ktos rodzil w nowej porodowce w Narutowiczu? Jak jest tam z opieka poporodowa? Czy nacinaja? jak pediatrzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka-Baśka
Rodziłam w Narutowiczu blisko rok temu.poród wspominam bardzo dobrze opiekę również.Pediatrzy różni tzn akurat jedna była nie za miła,gburowata ale widać że kompetentna druga lekarka świetna i można było ją o wszystko zapytać.Jeśli zaś chodzi o położną która pomagała mi rodzić to mam nadzieję że kiedyś przy drugim porodzie również na Nią trafię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dywersantka
ja polecam MSWiA, słyszałam same dobre opinie, będę tam rodzić pewnie za tydzień to napiszę jak było :) teraz byłam zobaczyć oddział, położne bardzo miłe, bez problemu mnie oprowadziły, odpowiedziały na każde moje pytanie, zzo jest tam za darmo, po tej wizycie jestem przekonana na 100% że chcę tam rodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzzzzz
dziewczyny napiszcie coś więcej o Żeromskim , zamierzam tam rodzić za 2 miesiące a wiele nie wiem na temat tego szpitala, z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninaaaaaaaa
czesc dziewczyny bardzo prosze napiszcie mi gdzie powinnam rodzic, zalezy mi na tym żeby bez zadnego problem dostac znieczulenie zewnątrz oponowe , na porodzie w wodzie i dobrej opiece, pokoje żeby były z łazienkami :) gdzie tak jest???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zizoldaaa
chyba nie ma takiego miejsca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwwws,.,
fajnie ze znieczulenie jest za free :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwwws,.,
a powiedc czy to prawda ze ja kobieta rodzi w wodzie to musi sama cale dziecko urodzic tzn polozne nie wyciagaja dziecka za glowke tak ja przy zwyklym porodzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwwws,.,
ai jeszcze jedno pytanie: czy przy znieczuleniu kompletnie nie czuc zadnego bolu???? nic?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda.lenka
Chyba ujastek jest w tej chwli najlepszym szpitalem, ale w każdym znajdą się i dobre i złe strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulaaa84.02
a co na tym ujastek jest takiego najlepszego skoro wszyscy o tym szpitalu non stop piszą ? slyszalam ze zeromski jest tez ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) rodziłam na Ujastku w grudniu córeczkę, poród był siłami natury. Są plusy i minusy, napiszę konkretnie. Położną miałam opłaconą- bardzo mi pomogła było ciężko ale dzięki niej jakoś dałyśmy radę, sale super. O znieczuleniu można pomarzyć-niewiem po co tak promują rodzić bez bólu jak wogóle nie chcą go dawać. Ogólnie poród i przedporodem naprawdę mogę polecić na 100%, niestety po porodzie praktycznie żadnej opieki, ja niestety nie miałam pojęcia o niczym więc to był ogromny minus dla mnie że nikt mi nie pokazał jak przystawiać dzidzię do piersi itp. Byłam wykończona a za każdym razem jak pytałam o coś panie noworodkowe (sama musiałam po nie przychodzić) to odburkiwały z łaską, nie wspominając że żadna się nie pofatygowała żeby przyjść na salę i pokazać cokolwiek, a siedziały sobie w 3,4 i oglądały tv. Niewiem gdzie będę rodzić drugiego dzidziusia może na Ujastku, już będę pewniejsza co do dzidzi więc nie będzi mi to tak przeszkadzać. Pozdrawiam srdecznie i trzymam kciuki za przyszłe mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgdfgf
w żadnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spinnnnnn
no wlasnie a wzyscy tak chwala ten ujastek ze jest tak cudownie i ze znieczulenie daja bez problemu, ja osobiście bardzo chciala bym dostac to znieczulenie dlatego zalezy mi na takim szpitalu ktory da mi je bez problemu ... a wynika z tego ze malo ktory szpital daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellaaa
opinie na temat szpitala żeromskiego, napiszcie coś jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tina 999
Wczoraj bylam na dniu otwartym na ujastek. Rzeczywiście sale i cały szpital wygląda super wszystko jest takie nowoczesne , pokoje przedporodowe jednoosobowe plus łazienki no super to wygląda. Położna mówiła że ponoć znieczulenie dają bez problemu ale tego się obawiam właśnie że jak przyjdzie co do czego to nie dadzą. Poród w wannie jest za cenę 500 zł ale wtedy znowu nie można brać znieczulenie więc albo to albo to. Ogólnie wrażenie bardzo pozytywne, chyba się jednak zdecyduje na ten szpital- a potem napisze jak naprawdę jest. Jesli możecie to napiszcie coś jeszcze na temat tego szpitala-chodzi mi o kobiety które tam rodziły. Życzę wszystkim przyszłym mamą powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też powiedzieli że znieczulenie dają bez problemu, niestety jak o nie poprosiłam to mi ściemniali że nie bo to nie bo tamto:/ eh niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraakusssska
w MSWiA dostaniecie znieczulenie bez problemu....polecam ten szpital

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza7777
hej możecie cos napisac na temat znieczulenia na ujastek czy dają w koncu bez problemu czy nie? prosze o odpowiedz dziewczyny ktore dostaly na ujastek takie znieczulenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przyszłe mamusie :) Chciałabym się wypowiedzieć na temat Szpitala Żeromskiego -Wybrałam ten szpital ponieważ mam do niego najbliżej a mój synek (18msc) urodził sie w 35tyg więc trochę nas zaskoczył:) Moim zdaniem to dobry szpital nawet bardzo dobry Rodziłam tam ja moja i mama. Opieka super!! najpierw leżałam na patologi przez 2 godz pod kroplówka i KTG pielęgniarki zaglądały do mnie co 10min bardzo miłe kobiety Lekarz niestety nie pamiętam nazwiska też super... Na porodówce znalazłam się szybciutko tam też fachowa opieka jestem bardzo wdzięczna położnej pani Eli którą wołałam przy każdym skurczu i za każdym razem przychodziła i pomagała napić się wody poprawić KTG SupeR Kobitka... poród miałam szybciutki , nistety synka widziałam zaledwie 5 minutek musieli zabrać go na obserwacje i do inkubatora .2 godz po porodzie przyszła po mnie położna Kochana pani Ela zapytała czy pójde sama czy chce wuzek zaprowadziła mnie spokojnie do sali gdzie mialąm zostać do wypisu potem pokazała mi gdzie leży mój dzidziuś :) Pielęgniarki na noworodkach młode i sympatyczne kobiety wszystkiego uczą wszystko super tłumaczą .sale miałam duża 5 osobową ale naprawdę milutko wspominam całą akcje porodową i czas po ... Dodam jeszcze ze z synkiem lezeliśmy tydzien w szpitalu przez żóltaczkę i nawet tu pielegniarki pozwoliły mi zeby inkubator naswietlajacy mojego synka byl przy moim łużku!!! i moglam go samodizelnie pilnować :) Super naprawde polecam ten szpital teraz jestem w 2 ciaży i wiem na pewno ze wybiore ten szpital :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć 4 marca br urodziłam synka na Ujastku, położna super (nie opłacałam) warunki fajne, znieczulenie dostałam nawet dwie dawki :) Poród po 15 h zakończył się cc ale ogólnie jestem zadowolona. Położne na zawołanie i przychodziły z uśmiechem na twarzy... polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×