Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Orbitka

JAK DLUGO STARALYSCIE SIE O DZIDZIUSIA

Polecane posty

Gość Beataa 19
4 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17 tydzień
póltora miesiąca ale nie było potrzeby az tak długo bo zaszlam w ciąze bo tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staramy się dopiero niecały
miesiąc i ciekawe czy się udało juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty orbitka jak długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elżbieta
Dopiszcie jeszcze w jakim wieku jesteście. Ja mam 27 lat i za rok planuje starania. Podobno w wieku starszym trzeba dłużej .....i nie wiem ile na to trzeba czasu. Moze już dziś zacząć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shalla
Ja zaszłam w wieku 28 lat i staraliśmy się...miesiąc. Nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdusia
staram się 4 mc i nic zaczynam miec obawy coraz czesciej lapie doły ile mamy jeszcze czekac mam 28 lat boje sie ze ze mna cos nioe tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nexi
Ja czekałam na to 6 miesięcy! juz powoli zaczynałam wpadac w panike. Balam sie ze chyba wogule nic z tego. Słyszałam ze teraz kobiety własnie srednio po pół roku starań zachodzą w ciąże. A więc kobietki trzymajcie się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika78
Moja kolezasnka po pierwszym spróbowaniu już zaszła w ciążę a ma 30 lat. Takze reguł nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buniasta
ja mam 25 lat i o dzidziusia staram sie rok czasu, bardzo sie boje ze nie bede mogla miec dzieci, mimo, ze lekarz mowi ze wszystko jest ok. Trzymam za Was kciuki i zycze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buniasta glwoa do gory Tez mam 25 lat, z pierwsza ciaza zaszlam przy pierwszej probie a z druga juz od ponad roku starania i tez nic tyle ze pojawily sie problemy zdrowotne i dlatego ale teraz jest juz ok i lekarz mowi ze po prostu za bardzo chcemy, za bardzo nam zalezy i zeby troszke \'odpuscic\' to wtedy szybko sie uda 3mam za ciebie kciuki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda**25
staramy sie juz od ponad 8 miesiecy....ciagle bez zabezpieczenia..tak bardzo chcemy dziecko...lekarz mowi,ze wszytko ok..nie wiem co jest... do tego moja kolezanka urodzila tydz temu i juz widzialam mala,tak bardzo bylo mi przykro...:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda**25
staramy sie juz od ponad 8 miesiecy....ciagle bez zabezpieczenia..tak bardzo chcemy dziecko...lekarz mowi,ze wszytko ok..nie wiem co jest... do tego moja kolezanka urodzila tydz temu i juz widzialam mala,tak bardzo bylo mi przykro...:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda**25
no i znowu cos sie zawiesilo..esh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie panikujcie
Rok czekania to normalka, na pewno w koncu sie uda 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shalla
Rozumiem was, bo sama naleze do osob bardzo niecierpliwych i wszystko co mi przyjdzie do glowy musi byc na JUZ. Dlatego panicznie sie balam zaczac starac o dzidziusia, bo wiedzialam, ze juz pierwsze niepowodzenie wbije mnie w porzadna depresje. A jeszcze jak pomyslalam, ze to moze potrwac rok, czy dluzej ( i ze to normalne ) to juz bylo mi slabo. Bardzo trzymam za was kciuki i....moge wam cos polecic. Cos bardzo malo medycznego, czy racjonalnego, ale....sprawdzonego. Nie wiem, czy slyszalyscie o afirmacji. Albo wizualizacji. Ciezko to wytlumacz w dwoch zdaniach, ale ogolnie chodzi o to, zeby czesto sobie wyobrazac, ze juz jestescie w ciazy. Nie, ze CHCECIE BYC, tylko, ze to JUZ. Myslalam kiedys, ze to jakies glupoty ii takie pieprzenie o Szopenie, ale z czasem przekonalam sie ( nie tylko na swoim przykladzie ) ze to dziala. Po prostu myslcie o sobie, jak o kobiecie w ciazy. A nie jak o kobiecie, ktora bardzo chce byc w ciazy. Sama jestem zdumiona ile mozna osiagnac w ten sposob. Polecam tez ksiazke " Potęga podświadomości". I z całego serca życzę Wam szybkiej realizacji w macierzyństwie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 3 cyklach bylam w ciazy. Dzis w lozeczku spi moj ukochany 3miesieczny synek <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsza proba- celują o zaliczona :) dzis początek 7 mies ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×