Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GretaBe

Jak załatwić KSIĄŻECZKĘ SANEPIDU???? ktoś wie?

Polecane posty

Gość aniaaaaaaaaa
A jak ktoś już robił 2 lata temu te badania to są one ważne czy trzeba będzie powtarzać? Bo z tego wynika że mi został tylko wpis do książeczki sanepidowskiej tylko niewiem czy będę musiała powtarzać badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wyrabialam 4 lata temu o ile dobrze pamietam, 3 dni pod rzad wymazy z odbytu w sanepidzie, czekasz na wyniki i ksiazeczke, idziesz do lekarza medycyny pracy i tyle. mnie to kosztowalo wtedy120 zl ze wszystkim. i nie wiem czy dobrze pamietam, badanie wazne jest na 5 lat tak? teraz wlasnie szukam pracy i mozliwe ze mi sie przyda, tylko nie wiem czy wazna jest dalej. a jesli nie to znowu sanepid czy wystarczy lekarz medycyny pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ololo
Teraz wystarczy tylko do lekarza medycyny pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy jesli robilam juz kiedys bad kalu to to jest prawca ze nie musze powtarzac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zzalezy od lakarza i jak stare sa te badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiemmmm38765
Badanie kalu robicie w sanepidzie,3 dni nosicie kupe i to kosztuje 90 zl,Poznuej nalezy udac sie do lekarza medycyny pracy,ktory przewaznie wymaga skierowania od pracodawcy z rozpisem na co jesrescie narazeni...(tak powinno byc ustawowo ze to Pracodawca was kieruje na swoj koszt).Ale wiadomo ze tak nie jest,kaza robic na wlasna reke.Lekarz daje skierowanie na rtg klatki i dopiero wtedy daje wpis.-zdolny do pracy.Rtg z wpisem u mnie kosztuje 44 zl. Teraz najwazniejsze-Badanie z sanepidu jest 1 raz na cale zycie,(chyba ze w pracy byla epidemia salmonelii),rtg klatki jest wazny 2 lata,wpis nalezy odnawiac tylko przed podjeciem nowego zatrudnienia na innym stanowisku.Nie ma czegos takiego jak waznosc ksiazeczki na rok czy bezterminowo.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×