Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iga22

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW

Polecane posty

Gość ziuteczka
hejka :) Dunia niech moc będzie z Tobą ;) zdrowotności .... ja padam z nóg .... rany julek, moja ginka nie dawała mi skierowań na badania hormonalne.... miałam tylko usg... które pokazało że to PCOS... może powinnam sobie zrobić takie badania? tylko, że biorę tzw jak to piszecie anty, a one pewno zniekształcą wyniki... ależ to skomplikowane... ale będzie dobrze... :) bardzo się cieszę, że Was znalazłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( dzis pani z przychodni mnie wyzwala, ze chcialam isc do lekarza po skierowanie na badanie:( na cala przychodnie zaczela krzyczec co mam, jakie chce badania itd ludzie stawali i patrzyli co sie dzieje a ja... a ja nic tylko wyszlam i sie poryczalam:( przepraszam ze pisze takie glupoty w sumie nawet nie musicie tego czytac wazne ze ja wyrzuce z siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhhh... A_psik rozumiem... u mnie teraz wychodzi że mam coraz więcej typowych objawów dla pco... obraz usg, stosunek lh fsh, nadwaga, nieregularne cykle... hmmm co jeszcze?? tylko owłosienia nadmiernego nie mam... jeszcze sobie dziś zrobiłam tsh i wyszło 2,53, na szczęście chociaż to jest w normie:) ehhhh looosieee !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhhh... A_psik rozumiem... u mnie teraz wychodzi że mam coraz więcej typowych objawów dla pco... obraz usg, stosunek lh fsh, nadwaga, nieregularne cykle... hmmm co jeszcze?? tylko owłosienia nadmiernego nie mam... jeszcze sobie dziś zrobiłam tsh i wyszło 2,53, na szczęście chociaż to jest w normie:) ehhhh looosieee !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinkooo ja bym ta babe tak zjechała ze 😡 co ona sobie wyobraza co ja obchodzi po co przyszlas do lekarza ?????? Normalnie przesada..... Fafforek ciesz sie z braku owlosienia u mnie to okropienstwoo nastepne po nadwadze :P Jeju co za zycie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evelinka!! ja bym poszła prosto do jej przełożonego. napewno by się tego nie spodziewała głupia baba!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fafforek Dziekuje za odpowiedz:) juz napisalam skarge na nia i ide jutro zlozyc. W sumie nie wiem czy dobrze robie, bo nie lubie sprawiac ludziom problemow a po drugie ona moglaby byc moja mama. Poczulam sie jak jakas szmata ktora nie ma prawa do leczenia. Jeszcze wyslala mnie do gory do ginekologa a ja nie chce do niego isc bo leczylam sie u niego 3 lata a on nie widzial ze mam pco. Jeszcze nigdy nikt mnie tak nie zjechal, tym bardziej za nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Ewelinka :) dobrze robisz , ja nienawidze pan z recepcji / rejestracji :) co ja sie tam utruje zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje wyniki trafiaja od razu do gina. ale skoro ma obowiazek dac mi je to ok :) dziewczyny, czy o waszej chorobie mowicie komukolwiek? rodzicom, tesciom, rodzenstwu? czy waszym zdaniem to temat tabu? jak to traktujecie? moja tesciowa wie, ze bylam u lekarza i boje sie, ze bedzie wypytywac mnie, czy jestem na cos chora itp. mam blokade przed mowieniem o tym, co moze mi dolegac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje wyniki trafiaja od razu do gina. ale skoro ma obowiazek dac mi je to ok :) dziewczyny, czy o waszej chorobie mowicie komukolwiek? rodzicom, tesciom, rodzenstwu? czy waszym zdaniem to temat tabu? jak to traktujecie? moja tesciowa wie, ze bylam u lekarza i boje sie, ze bedzie wypytywac mnie, czy jestem na cos chora itp. mam blokade przed mowieniem o tym, co moze mi dolegac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O chorobie powinien wiedzieć w zasadzie tylko Twój partner (narzeczony:mąż)...bo tego nie wolno ukrywać! PCOS nie oznacza wyroku i...tym samym bezpłodności! Jak widać sporo z nas zaciązyło! Ukrywanie może byc potem powodem do....rozwodu lub unieważnienie małżeństwa. A reszta ludzików nie musi wiedzieć jeżeli nie chcesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziuteczka
co za głupie babsko..... miała zły dzień i sobie ulżyła... tylko szkoda że Twoim kosztem Evelinko.. pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi rodzicie a zwlaszcza tesciowie czesto mowia o wnukach. zawsze z mezem mowilismy im, ze bedziemy sarac sie o dziecko jak kupimy i wyszykujemy mieszkanie. juz niedlugo bedziemy to miec i wowczas boje sie pytan o ciaze. jestem juz 2 lata po slubie i rodzina czesto mnie pyta, kiedy bedziemy miec dziecko. a teraz moge miec z tym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Oj, jak ja bym dorwała tą recepcjonistkę... ja82 - ja powiedziałm tylko mamie siostrze, przyjaciółce i narzeczonemu... nie odważyłabym się powiedzieć jeszcze komuś... moze to dziwne, ale dla mnie to temat nie do rozgadywania... A_psik zdrowiej :) Mam nadzieję że Mamie Samieigo dzisiaj wszystko pójdzie jak z płatka :) Trzymam za nią kciuki :)) Patiana, Markotka, Pierniczek 83, Ja_biedna i inne które dawno tu nie zaglądały :) - wracajcie do nas :) Pozdrowienia dla was wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Oj, jak ja bym dorwała tą recepcjonistkę... ja82 - ja powiedziałm tylko mamie siostrze, przyjaciółce i narzeczonemu... nie odważyłabym się powiedzieć jeszcze komuś... moze to dziwne, ale dla mnie to temat nie do rozgadywania... A_psik zdrowiej :) Mam nadzieję że Mamie Samieigo dzisiaj wszystko pójdzie jak z płatka :) Trzymam za nią kciuki :)) Patiana, Markotka, Pierniczek 83, Ja_biedna i inne które dawno tu nie zaglądały :) - wracajcie do nas :) Pozdrowienia dla was wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja82 Ja mojej przyszłej teściowej powiedziałam, czułam wielka potrzebę powiedzenia jej, ze jestem chora ze mam takie problemy. Ona jest bardzo wyrozumiała i podtrzymuje mnie na duchu. Poza tym o mojej chorobie wie mama, narzeczony i przyjaciółka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja82 Ja mojej przyszłej teściowej powiedziałam, czułam wielka potrzebę powiedzenia jej, ze jestem chora ze mam takie problemy. Ona jest bardzo wyrozumiała i podtrzymuje mnie na duchu. Poza tym o mojej chorobie wie mama, narzeczony i przyjaciółka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ankra jestem, ale mam strasznie mało czasu, żeby do Was coś napisać, ślub za miesiąc i mam masę biegania! Surfitko na kiedy masz termin? A jak tam nasze pozostałe ciążóweczki? :) Ja czekam na @, cykl mi się bardzo wydłużył, ale wygląda na to, że owulka była. No, poczekamy zobaczymy! Pozdrawiam Was serdecznie i postaram się częściej zaglądać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ankra jestem, ale mam strasznie mało czasu, żeby do Was coś napisać, ślub za miesiąc i mam masę biegania! Surfitko na kiedy masz termin? A jak tam nasze pozostałe ciążóweczki? :) Ja czekam na @, cykl mi się bardzo wydłużył, ale wygląda na to, że owulka była. No, poczekamy zobaczymy! Pozdrawiam Was serdecznie i postaram się częściej zaglądać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ankra jestem, ale mam strasznie mało czasu, żeby do Was coś napisać, ślub za miesiąc i mam masę biegania! Surfitko na kiedy masz termin? A jak tam nasze pozostałe ciążóweczki? :) Ja czekam na @, cykl mi się bardzo wydłużył, ale wygląda na to, że owulka była. No, poczekamy zobaczymy! Pozdrawiam Was serdecznie i postaram się częściej zaglądać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ankra jestem, ale mam strasznie mało czasu, żeby do Was coś napisać, ślub za miesiąc i mam masę biegania! Surfitko na kiedy masz termin? A jak tam nasze pozostałe ciążóweczki? :) Ja czekam na @, cykl mi się bardzo wydłużył, ale wygląda na to, że owulka była. No, poczekamy zobaczymy! Pozdrawiam Was serdecznie i postaram się częściej zaglądać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyliły mi sie dni tyg. Mama Samiego wczor. miała laparo... w każdym bądź razie: oby wszystko było OK. Markotka życzę powodzenia w przygotowaniach... mnie też to niedługo czeka... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paullla22
czesc kobitki, pozdrawiam Was wszystkie,szkoda ze tak zadko tu wchodze potem nie moge nadgonic Waszych wypowiedzi, ale niestety nie bardzo mam czas:(U mnie tak sobie jak pisałam Wam miesiaczka po w 16 dniu cyklu dzis bylam u gin.powiedzial ze dobrze zebym wzieła Yesminelle przez 6 m-cy ....sama niewiem :( a martwie sie ze tyyyyle laduje w siebie lekow:(ale wiem ze przy pco nie mozna inaczej ...pozdrawiam Was serdecznie buziaki:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi po jasminie dopiero się pco przyplątało, wcześniej nie miałam... więc moja opinia o jaśminie nie jest dobra.... a na wyregulowanie antyki nie są najlepszą metodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi po jasminie dopiero się pco przyplątało, wcześniej nie miałam... więc moja opinia o jaśminie nie jest dobra.... a na wyregulowanie antyki nie są najlepszą metodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny byłam u ginekologa 2 miesiące temu wykrył małe torbieliki przepisał gravistad dałam rade połknąć tylko 2 pigułki (mdłości wymioty itd) przestałam brać. Dzisiaj bylam na badaniu kontrolnym okazalo sie ze mam ostry stan zapalny i przepisal mi jakies lekarstwo oraz metformax 500 bo mam jajniki o strukturze PCO. tylko nie wiem po co?? kazał zrobić badania wyniki: testosteron 0,78ng/ml insulina 6,2 ulU/ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki🌼 Dziękuję wszystkim za współczucie i rady;) 👄 ja już czuję dużą ulgę,te leki 3xdziennie to pomogło już na wieczór,tylko w brzuniu mi tak dziwnie i mam przez to jakiś dużo większy brzuch jak byk dałabym z 5mies.ciąży :D ale chyba normalne,że pęcherz jest wtedy jakiś powiększony i spuchnięty bo tak to odczuwam:) Pogoda 3dzień wredna i deszczowa kurna w sam raz na podróż,wyjeżdżamy ok16 to może nie będzie już lało a W-wa przywita słonkiem?:P :D Co do antyków to i ja się ich oćkałam pare lat a to diane ze 3lata,potem był Jasmin potem Yasminelle aż rzuciłam w cholere i odrazu były starania a tu dupa jak i u każdej:O na szczęście wkońcu się udało po stymuacji aj najpierw okres mi nie chciał przyjść i się wywoływało,ale już to mam za sobą czego i reszcie dziewczynek życzę z całego ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! dawno mnie nie bylo na topiku mam duzo pracy i nauki zero czasu dla siebie:/ pogoda u mnie jest okropna(deszczowa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paullla22
Dziewczyny doradzcie mi co zrobic narazie biore Verospiron 2 tabletki miesiaczka narazie ok pojawia sie, ostatnio mam tylko skurcze miesni lydek i cos mnie kuje w prawej piersi.Kochane pomozcie mi tzn, napiszcie co zrobic brac antyki(Yasminelle).Doktor mi je przepisał bo mam problemy z tradzikiem ogromne i powiedzial tak zeby byl lepszy efekt yasminelle i 1 tab verospiromn 6 m-cy potem tylko verospiron i mierzenie owulacji,pomozcie bo od niedawna doszlo,dotarlko do mnie ze chce miec dzidziusiua zdrowego:( i jestem zrozpaczona:(Pozdrawiam Was wszystkie i przepraszam ze tak zadko wpadam i tylko pytam:(.Jestem sama z tym problemem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie jestem przekonana do antykow tak jak reszta dziewczyn z topika.........mi tez lekarz zapisal yassminelle i jeszcze jej nie biore ale chyba zaczne dla swietego spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×