Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iga22

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW

Polecane posty

yasmin.... ble.... każda z nas ma monitoring jeśli stara się o dziecko.... i usg kilka razy w cyklu... i za każdym razem się płaci - bo niby czemu mieliby robić za darmo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wspomaganie wczesnej ciąży o ile taka by zaistniała , brałam luteinę a teraz skończyłam "10" i poczekam do niedzieli czy się @ pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola...raczej zamiast czekać to policz sobie 6-8 dni od owulki plus 48 godz i...potem rób beta HCG!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania31
Acha. dziękuje za informacje, wiem że za wszystko się płaci, leczę się przecież prywatnie i całkiem niedawno zapłaciłam ponad 70 zł za 2 hormony. A wiecie ile moze kosztuje samo usg ? Bo ja miałam robione usg na wizycie + Cytologia zapłaciłam za wszystko 70 zł i zastanawiam sie ile kosztuje samo badanie usg dopoch. Przezbrzuszne przeważnie kosztuje wszedzie 50 zł.Przepraszam ze Wam tak marudze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy od gabinetu i miasta, u mnie usg 70 zł plus wizyta 70 zł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania31
Dzięki za odpowiedz i jeszcze zapytam to za każdym razem przy monitoringu masz badanie na fotelu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paullla22
Czescdziewczyny wiecie co ja nie wezme tych antykow(Yasminelle) wczoraj zrobilam liste +/- I WIECEJ BYLO "-" .i WIECIE CO TROCHE SIE BOJE TEJ DECYZJI BO ZLECIL MI JE PRZECIEZ LEKARZ GINEKOLOG(KTORY POWINNIEN WIEDZIEC CO ROBI) ale nie chce ustypiac jajnikow jak rzuce tabletki to znow bede sieborykac z tym problemem.Powiedzialam mu ze jak rzuce Yasmin to wszystko wroci tzn, tradzik brak miesiaczki on odpowiedzial "Tak..." wiec po co to brac?:( i tak jeszcze sie whaam ale chyba nie wezme ich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie chcesz brac antykow musicz leczyc sie inaczej. Nie mozesz nic nie robic bo szkodzi jeszcze bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba się leczyć tylko należy wybrać dobrą metodę mam dzisiaj lekki dołek.... a betę , o ile nie rozwiąże się samo, zrobię w poniedziałek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paullla22
ale co mam brac? jak sie leczyc? co Wy bierzecie/ ja nie chce brac antykow .W tej chwili biore Verospiron, cos jeszcze mam brac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
hej:) odebrałam wyniki badanie w 11 dniu cyklu FSH-6,91 mlU/ml LH-2,94mlU/ml Estradiol-58/80pg/ml Prolaktyna na czczo 31,50ng/ml Prolaktyna po leku 129,00ng/ml co sądzicie, można coś z tego wywnioskować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paullla22
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, wypisali mnie dzisiaj ze szpitala. Niestety nie nadrobilam zaleglych wiadomosci. Czuje sie tak sobie. Jeszcze wszysto czuje i poruszam sie jak żółw. Zabieg nie skonczyl sie na kauteryzacji i hcg. Okazalo sie ze lewy jajnik i lewy jajowod wygladaly \"nieladnie\" jak powiedzial ordynator. Na jajniku byla torbiel i w nim byl jakis sluz z tkanka tluszczowa. Tez jakos mi tam udraznali ten lewy jajowod. Jak bede miala chwile i mozliwosc to napisze co tam bylo w wypisie to moze nasze ekspretki mi wytlumacza to dokladniej. Na razie jeszcze troszke poboluje mnie z lewej strony. Pozdrawiam wszystkie. PS. Czy Luccyna juz się pojawiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety Luccynki ani widu ani słychu.... ciesze się że już jesteś z nami ponownie :) cieplutkie uściski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Mamo Samiego super ze jestes juz z Nami :) zdrowiej powolutku :) 🌼 Ola nie załamuj sie tylko idz na bete , skoro jestes po odstawieniu luteiny a @ nie ma to szanse są , nasza Surfitka tak miała :) Surfitko sniłas mi sie dzisiaj ze ....urodziłas sliczna córeczke i nawet dałas mi ja potrzymac :) ❤️ Ewelinka ja tez ostatnio tak powiedzialam mojemu M ze nie chce dziecka i nie bede sie leczyc, narazie mysle nad dobra antykoncepcją :) a tak w ogole to dzis moj 39 dc @ brak i mam okropneee skurcze macicy trwaja klikanascie sekund i puszczaja :( okropnie to boli tak kilka razy w ciagu dnia ........... a i jak sie przytulamy to nie boli a jak juz dochodzi do przyjemnosci - to wyje z bolu takie skurcze, ojjj nie wyobrazam sobie nawet jak boli porod :) Basiu co u Ciebie ???? Ejmii a Ty co sie nie odzywasz ????????? :) Markotko jak tam przygotowania ??? Let Ciebie tez juz dawno nie było :) Całuskiiiii 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabriela78
WITAM WAS DROGIE KOBIETKI. MAM 30 LAT. ZA SOBA JEDEN POROD(CESARKA) I 6 LAT PRZERWY. JUZ OD PRAWIE 3 LAT STARAMY SIE Z MEZEM O DRUGIE DZIECKO I NIC. CHODZILAM DO LEKARZA I STWIERDZILA ZE MOJE ZABURZENIA MIESIACZKOWANIA SPOWODOWANE SA ..........MENOPAUZA!!!!! PRZEZ 8 MIES FASZEROWALA MNIE TABLETKAMI DLA BABAECZEK PO 50TCE. NIC IE POMOGLO A JA CZULAM SIE CORAZ GORZEJ. POSZLAM DO INNEGO LEKARZA I TEN SKIEROWAL MNIE NA BADANIA HORMONALNE. MAM BARDZO WYSOKI TESTOSTERON-208 I PRZEPISAL MI TABLETKI-ANDROKUR KTORE MIALY ZBIC TEN TESTOST. I SPOKOJNIE WYWOLAC MIESIACZKE. COZ MINELY DWA MIES A OKRESU ANI WIDU ANI SLYCHU. DZWONILAM DO NIEGO BY ZAPYTAC CO MAM ROBIC A ON ZE SPOKOJNIE CZEKAC. NO I DECYZJA ...KOLEJNY LEKARZ TYM RAZEM POLECONY PRZEZ KOLEZANKE KTORA DZIEKI NIEMU MAM DZIDZIUSIA. I ZDZIWILAM SIE BARDZO. LEK KTORY MI PRZEPISAL POPRZEDNI LEKARZ HAMUJE MIESIACZKI I TAK MOGLABYM CZEKAC POL ROKU ROK....MOZE BYM SIE DOCZEKALA. OBECNY GINEKOLOG PO BADANIU I OBEJRZENIU WYNIKOW STWIERDZIL JEDNOZNACZNIE-ZPJ. SZOK. DZIS JUZ WIEM ZE TO IZ MAM SYNKA TO DAR OD BOGA A DRUGIE DZIECKO TO NA RAZIE MARZENIA. DOSTALAM TABLETKI CYCLO-PROGYNOWA BY USTABILIZOWAC MIESIACZKI I LEPIEJ SIE CZUC A TAKZE SKIEROWANIE DO KLINIKI ENDOKRYNOLOGICZNEJ W KATOWICACH. WIEM ZE DLUGA DROGA PRZEDE MNA I LECZENIE DO KONCA ZYCIA ALE TERAZ WIEM CO MIJEST. CIEZKO MI Z TYM SIE POGODZIC ALE WIERZE ZE Z CZASEM SIE Z TYM UPORAM. KOBIETKI ZYCZE WAM I SOBIE SILY BY DALEJ WIERZYC ZE WSZYSTKO BEDZIE OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luteine skończyłam dopiero wczoraj a na betę pójdę w poniedziałek o ile nic się wcześniej nie wyjaśni samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
co sadzicie o tych moich wynikach? mam podwyższoną prolaktyne norma to 1,9-25,0 no a stosunek LH:FSH jest chyba za niski..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! jestem siostrą Lucyny, prosiła mnie, żeby poinformować Panie ,że przebywa w szpitalu(ale nie jest toc horoba związana z opisowanymi tu chorobami)powoli dochodzi do siebie,ale to jeszcze trochę potrwa, jak tylko będzie mogła to do Pań napisze.Dziękuje za życzenia i pozdrawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdo dziekujemy Ci za informacje, naprawde martwimy sie o Lucynke :) Pozdrów ja serdecznie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A-psik, dziewczynki byłam dzisiaj na usg i niestety niezbyt bo w 11dc po clo mam endometrium tylko4mm a jedyny pęcherzyk dominujacy to tylko 11mm więc kapa narzaie nic nie działam dalej w poniedziałek druga wizyta chociaż mnie sie wydaje że ja mam owulkę tak ok 18 dc, bo ostatnio na monitoringu 18 dc jkeszcze pęcherzyki nie pekły a później była ta ciążabiochemiczna wiec musiałam mieć owulkę później no cóż nie robie doktoratu tylko poczekam w poniedziałek na 19 tak mniej więcej mam wizytę ale muszę jeszcze potwierdzić mamo samiego buźka i powrotu do zdrowia!:) sufri , ola , ejmi, markotka, pierniczeka, astat,dunia :):):) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki. Ola :( Astat ma racje, ze najlepiej robic bete z krwi, sprawdza sie najszybciej i jest najbardziej wiarygodna. Wierze, ze paskuda sie jednak nie pojawi. Apsik, snilam ci sie..milo mi :) Moze kiedys bedzie dane potrzymac ci moja Ninke na rekach ;) basia, odpisalam ci na gg. Magdo, przekaz siostrze zyczenia szybkiego powrotu do zdrowia 😘 Gabriala, tak jak piszesz najwiekszy problem to chyba znalezc dobrego gina :o mama Samiego, dobrze ze juz w domku :) Paulla, my bierzemy jeszcze metformine. Ale moze sam verospiron w twoim przypadku wystarczy. Witamina c, wyniki hormonow raczej nie wskazuja na pco. Dziewczynki, chyba wam nie pisalam, ze u nas wszysko zbliza sie do porodu, zrobilo mi sie juz ujscie na 1 cm i wlasciwie porod moze sie zaczac byle kiedy. Mala jest donoszona, wazy 3 kg i wody tez wrocily mi do normy. Jakbym znikla na dluzej to bedzie wiadomo co ;) A jak sie samo nie zacznie 15 czerwca mam sie zglosic w szpitalu na wywolanie. Pozdrawiam was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zrobię tę betę zrobię, w poniedziałek jeśli paskuda się nie pojawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
surfinka dzieki za odpowiedź, tez właśnie tak mi się wydaje bo LH:FSH wynosi 0,43 a powyżej 1 wskazuje na PCO ja mam cos chyba z tą prolaktyną co zwizane jest z przysadka, a idac dalej to jesli stosunek LH:FSH wynosi poniżej 0,6 to wskazuje na niewydalnosć przysadki i jakby wszystko sie logicznie układa. kiedy trzeba zrobić najlepiej USG jajników jeśli chodzi o PCO - bo musze iść do gin., a nie chce płacić dwa razy za wizyte i chciałabym zeby od razu zrobiła mi to usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaminka, no wlasnie jest tak jak piszesz. A usg jajnikow o ile ja pamietam najlepiej robic w polowie cylu..tzn. domniemanym czasie okolowulacyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane🌻 👄 dla wszystkich bo ia tak pewnie nie wymienieę nicków wszystkich ślicznych laseczek :-D skleroza nie boli;-) Dziś mam jakieś podejrzane słoneczko w głowie;-) Może dlatego, że wychodzi na to, że będzie owulka:-) Jeszcze raz trzymajcie kciuki!!! Surfitka...jak się cieszę, że już jesteś an finiszu i wszystko ukłąd sie dobrze! Super! Mam samiego...fajnie że juz wyszłaś👄 A-psik.. skad te skurcze? W zasadzie zbiżenie nie powinno wywoływać żadnych niemiłych doznań! Co na to ginko?? Ola ....zrób ta betę! W 3-4 tygodniu ciązy powinno być już min 16! U nieciężarnych może być do 2,7 i to norma. basiam...niestety nie znam sie za bardzo na grubości endometrium wiec się nie wypowiadam:-) Witaminka....to pasuje do niewydolności przysadki. Wiesz usg mnie ginko zaleca w czasie okołoowulacyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
aha czyli jeśli mam teraz owulacje bo mam 13 dzien, noi ogólnie wyglada mi na to że ją mam. to moge isc w nast tyg do gin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×