Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iga22

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW

Polecane posty

Nick...................Wiek........Rozpoczynam starania...Miejscowość Pierniczek_83.......24...........oby jak najszybciej.......Kraków Ejmi....................25..........w 2008 roku.................Ostrów Maz markotka.............22..........28.06.2008r............ ankra50 ..............28..........10 lub 11.2008r. ..............Radomsko 23latkapco...........23...........kiedyś zaczne ...............Wrocław repetytorium........23...........planuje za rok................Olsztyn Tabelka Staraczek PCOS-ek Nick ..................Wiek ......Starania od .................Miejscowość A_psik ................23 .........grudzień 2005 .............Czestochowa basia.mm ............26 .........wrzesień 2006 .............Tychy foczi78 ..............29 .........grudzień 2006 ..............Warszawa mama Samiego ......28 ........styczeń 2007 ...............Częstochowa agasaw31............31.........lipiec 2007...................Warszawa Ola K-P................26........kwiecień 2008...............Warszawa patiana...............24........styczeń 2008................ Poznań Astat...................35.......marzec 2008..................Kraków fafforek.............24.........2007........................Wieluń/Sko Tabelka Szczęśliwych Mamusiek PCOS-ek Nick .................Wiek......Starań .Dzidzia....Miejscowość.. Poród Surfitka .............28.........5 lat....nie wiem...Kraków/NY..14.06.08 mama Samiego .....28..........0.......M ...........Częstochowa17.02.05 agasaw31...........31..........0.......M............Szcz ecin.....18.11.03 kitka76 .............31..........1,5 r...? ............Gdynia........24.10.08 ja_biedna..........24.......1 m-c .............k/Kielc......grudzień??\'08 dunia25..........26.........8mies....?......Kraśnik k/Lublin....listopad08 Nie mam na nic czasu , wpadam na chwilę, rzucam okiem i wypadam:P moze niedługo się rozluźni:):) Kochane Dziewczynki buziaki dla Was wszystkich 🌻 Ja_biedna nie bylo mnie w Sko :) to nie ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki ja mam 16 dc i po pregnylu próbuje zobaczymy czy coś z tego będzie astat byle do poniedziałku i tzryamam kciuki dunia 🌻 zobaczysz jak ci to zleci ja biedna mam nadzije ze u ciebie wszystko ok mamo samiego ja tam po zabiegu?ok? sufritka jesteś już dużżżżża bardzo???👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiamm Ty tu nie marnuj czasu i sił:P tylko działajcie ostro na maxa:D my po Clo kiedy gienek powiedział dokładnie kiedy zacząć działać ...:Pdziałaliśmy pełną parą po nie jeden raz dziennie a parę tak że oboje mieliśmy dość no ale może dzięki temu tak szybko się udało:D no i nie myśleć wtedy że się robi dzidzię a zadbać o nastrój,świece,trochę winka i wtedy napewno się nie pomyśli o produkcji a samej przyjemności:P :D POWODZENIAAA I DZIAŁAĆ MARSZ!!!!!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekam na koniec clo, potem pregnyl i próbujemy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia, a mozna olac sprawe jak my ..i zaraz po pregnylu bylo jeden raz i jakos tak potem nam sie nie chcialo, moze dlatego ze tyle razy sie nie udalo, cykl wczesniej byla nawet inseminacja i klapa, wiec czemu nagle mialoby wyjsc ?? No i bedzie dziewuszka z tego :P Basiu, no jestem duzzzza !!!! Jak na koncowke przystalo, ciezko sie chodzi, schyla, ale w butach swoich chodze, pedicure sobie zrobilam i zawiazac buty sobie zawiaze, wiec nie jest zle :P Moze dlatego ze przytylam tylko 8 kg i jak na razie waga ciagle stoi. ( ta sama utrzymuje sie od marca gdzies)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekam na koniec clo, potem pregnyl i próbujemy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dunia no na razie to w pracy jestem, ale wieczorkiem chetnie ale ostatnio co mi sie prawie udało to raczej było tak jak Surfitka pisze ze już zapomniałam o tym wszytkim bo wiedziałam ze do 18 dc nie pęknął po pragnylu i wtedy chwyciło tylko że nie zostało ale było na dobrej drodze a teraz ja tak nie potrafie , strasznie sie spinam i nie szczególnie potrafie wyluzować no i nie wiem co z tego bedzie lepiej mi tu podpowiedzcie jak tu wyluzować może serio skocze po jakieś winko Surfitko bardzo mało przytyłaś, moje koleżanki które aktualnie są na tym samym etapie ciąży co Ty to przytyły dużo jeda 14 kilo to i tak mało a druga 24 a koleżanka ode mnie z pracy 32 więc głowa do góry zrzucisz raz dwa :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia po winko i nie mysl ze robisz dziecko :D Po prostu kochajcie sie dal samej przyjemnosci, nie mysl o jakis wymyslonych pozycjach sprzyjajcych zaplodnieniu itp. Dobra lekka kolacja, truskawki i winko zdzialaja cuda :) A co do wagi to te kilogramy mam nadzieje uciekna z porodem :D Sama mala wazy ponad 3 kg, plus wody, lozysko, krew...waga poleci w dol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko ja Cie szczerze podziwiam jak ty to zrobiłaś?????? nie spotkałam się z czymś takim jak dla mnie to nieprawdopodobne choćby dlatego,że ja z utrzymaniem wagi zawsze miałam problem a żeby utrzymać to tylko katowanie się dietami i srodkami wspomagającymi odchudzanie a teraz odkąd musiałam się z tym rozstać,wszelkimi dietami i np.Zelixą dla dobra ciąży itp i mimo że nie jem za dwoje ani nie wsuwam słodyczy i wogóle się nie opycham ja już przytyłam 7kg i nie wiem jak to dalej będzie:O jestem załamana a przecież uważam tak i co?dupa a na diete przecież nie pójdę no bo jak??:O może Ty coś poradzisz ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia , nie mam pojecia :( Widzisz odkad odstawialm tabsy w 2002 roku moja waga systematycznie szla w gore..z 65 kg doszlam do 87 :o W koncu dostalam metfromine i udalo mi sie schudnac do 77, niestety w wakacje troszke przytylam ( bralam leki na wywolanie @ i takie tam) i przed ciaza waga wskazywala jakies 78-79 kg..Duzo !!!! I sama nie wiem jak to sie stalo, ze w ciazy nie przytylam za wiele. Teraz waze tyle ile w czasie mojej "swietosci". Napewno pod koniec pomogla mi dieta cukrzycowa. Tez mam sklonnosci do tycia jak sama widzisz, nigdy nie bylam szczuplusienka, ale mysle, ze w ciazy oprcz cukrzycy jestem po prostu zdrowa :) I hormony nie daja mi tak w kosc. mam nadzieje, ze podczas pologu uda mi sie zrzucic kilka kilogramow nadprogramowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
dunia - ja Cie strasznie przepraszam. pomylilam Twoj termin porodu ;p nie wiem jak ?? ;) surfitka!- o rany! a to mnie zaskoczylas ta waga!!! Ty to normalnie jestes miss polonia w ciazy!!! jak to sie robi?? ja dopiero drugi miesiac a tu mnie juz zaczyna normalnie 'wydymac' ... i cyce mam wieksze! ja to chyba bede rebeka!!! :( fafforek - az mi glupio teraz ze Cie z kims pomylilam. dobra. ja sie zegnam na kilka dni. jade do lodzi na zjazd. buziaki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
a! i jeszcze slowko do basiamm - u mnie wszystko wporzadku. uspokoilo sie z plamieniami i powoli zaczynam sie delektowac moim ciezarnym brzusiem ktory z dnia na dzien robi sie coraz bardziej wystajacy - co mnie dziwi troche bo to chyba za wczesnie?? nie mniej jednak juz sie nie z trudem mieszcze w niektore bluzki no i w spodnie :p ...troche sie tym martwie bo nie chce byc AZ TAKKKKK GRUBAAAA ! a! no i mam caly tylek w siniakach od zastrzykow. sa ohydne - fioletowe. no i bola :( dunia wiesz co? ja tez chcialam rodzic z moim chlopem ale teraz jak jestem w ciazy to troche mi sie odechciewa zeby patrzyl na mnie taka rozwalaona jak zabe! chyba masz racje - faceci nie powinni tego ogladac... nie chcialabym zeby mial do mnie pozniej obrzydzenie przez te widoki... ale ... z drugiej strony - skoro ja sie bede meczyc fizycznie on by mogl troche psychicznie, nie?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maz tez nie bedzie ze mna podczas porodu. Znaczy planujemy, ze pojedzie ze mna i bedzie towarzyszyl podczas boli, ale samo parcie i ciecie i rodzenie lozyska odpuszczamy sobie. Ja po prostu tego nie chce. On tez nie bardzo. Wejdzie jak juz Ninka bedzie i ja bede opatrzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe i \"stare\" forumowiczki :) Ejmi, cieszy mnie to, że nawet po kilku miesiącach przerwy w odwiedzaniu tego forum, paniętasz o PCOwiczkach :) Ja biedna - cieszę się że u Ciebie wszystko OK :) Oby tak dalej:) Surfitko naprawdę gratuluję tych 8 kg... Też bym tak chciała:) A Ty, Dunia nie martw się na zapas :) zobaczysz jak szybko zrzucisz zbędne kg po porodzie :) Basiamm - winko, odpowiedni romantyczny nastrój, fajna spokojna muzyczka i na pewno się wyluzujesz :)Powodzenia... :) A ja dzisiaj odebrałam wyniki TSH - mam 0,014 ul/mL (n.: 0,4 - 4,0 ) to chyba tym razem nadczynność... nie wiem z czym to się je... choineczko, pierniczku (i inne dziołszki, ktore już dawno nas nie odwiedzały) - gdzie jesteście? a Lucynka w dalszym ciągu chyba choruje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boje sie ze za kilka lat bedzie za pozno na dziecko. A zreszta niewazne:) Buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie piszę, ale czytam na bieżąco. Na razie nie mam nic do pisania, bo w ciąży nie jestem. Tutaj Surfitka wiedzie prym. I dobrze :) Ja nie na temat, ale chciałam wam dziewczyny powiedzieć, że miałyście rację....poznałam kogoś wyjątkowego dla kogo jestem bardzo ważna :) Poraz pierwszy tak się czuję i jestem tak wspaniale traktowana 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierniczek, jaki prym ? Nudzi mi sie w pracy to sobie pisze, niedlugo mi sie skonczy. :P No i prawda ze supr uczucie byc zakochanym i kochanym ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Surfi wśród "ciążówek" :) I tak ma być. Mądra, piękna i szczęśliwa mama :) Wiesz, sama nie jestem pewna czy to kochanie...za mało czasu upłynęło. Ale na pewno jest to coś ważnego. No i lubi dzieci :) Jego wyuczony zawód to...położny :) Na razie boję się cieszyć, ale on mi zabrania się bać. Mam się po prostu cieszyć tym co jest teraz i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak to Surfi gdzie - wśród ciężarówek :) I bardzo dobrze - jesteś piękną i szczęśliwą mamą 🌼 Co do mnie...to czy jestem zakochana to na razie za dużo powiedziane. Ja potrzebuję czasu. Ale na 100% jest to coś ważnego w moim życiu. Poza tym ten mężczyzna lubi dzieci. Wiecie kim jest z wyuczonego zawodu? Położnikiem :) Ja mam trochę obaw, ale on mówi, żebym na chwilę o tym nie myślała tylko cieszyła się tym co jest teraz. Tylko to jest czasem trudne po tym co przeżyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierniczek_83 ciesze sie Twoim szczesciem:) mam nadzieje ze rozwinie sie to w cos pieknego i dlugiego, ze bedziesz bardzo bardzo szczesliwa a z czasem zaczniesz starania o dzidziusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) :( Mam mieszane uczucia , moje wyniki: TSH 2,00 norma 0,35-4,99 FT3 2,80 norma 1,71-3,71 FT4 0,90 norma 0,70-1,45 to by było ok, ale gorzej z tym :( Badania robione w 3 dc cyklu LH 1,71 norma 2,57-26,53 FSH 3,01 norma 3,35-21,63 obydwa hormony ponizej normy co to oznacza ??????? Stosunek 0,56 :( Pierniczku ratuj w interpretacji :) p.s. powodzenia w miłości :D Niezmiernie sie ciesze ze u Was wszystko oki :) witam Ejmi super ze @ samoistne, Basiu działaj działaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_psik, ja mam stos. LH od FSH=0,421 a to podobno oznaczać może niedomogę fazy lutealnej - ciałka żółtego...Jutro idę z wynikami do mojej ginekolożki... Ale dzisiaj mój endokryn. kazał mi się zgłosić do Kliniki Leczenia Niepłodn. w Łodzi.... Nie wiem czy go słuchać czy narazie trzymać się tej lekarki do której aktualnie chodzę... Pierniczku mam nadzieję, ze będziesz potrafiła zaufać Twojej nowej znajomości i tym razem będzie Was łączyła prawdziwa i szczera miłość :) Pozdrowionka dla wszystkich :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ankra dzieki :) a to tez sie wiaze z pcos ???????? Czy to nie chodzi o niewydolnosc przysadki ??????/ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się wiąże z niewydolnością przysadki, która często występuje także przy PCO...Ale nie znam więcej szczegółów...może jutro czegoś się dowiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierniczku moze masz tam tez jakiegos dla mnie??? ja jestem bidulka taka samotna... porzucona :( Ale ciesze sie Twoim szczesciem!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Byłam u tego ginka...i... Szkoda gadać...po zrobieniu usg dopochwowego 3D...okazało się, że...mam mięśniaka 4 cm! Na dodatek jest tuz przy szyjce i...jak go isune to macica moze byc juz niezdolna do ciąży! Szanse są znikome na dziecko...Na dodatek zrobi ła sie nadżerka...Zrobił mi cytologie i...czekam teraz tydzień. Zwyczajnie załamałam się! Dziś zamiast do pracy do mam L4 bo jestem kompletnie rozdygotana. Czeka mnie operacja...A potem nie wiadomo co zostanie z tej macicy... A jak na dodatek źle wyjdzie cytologia to...nawet nie chce mysleć... Na ironię hormony i jajniki są ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ja miałam robione tylko badania w klinice w sierpniu 2007 i w tedy sie okazało że mam pcos. juz tyle miesiecy czytam wasze wypowiedzi i widze jak interpretujecie swoje wyniki badań. MAM pytanie, czy takie badania to są przymusowe, lekarz wam zleca. od tamtej pory co wiem że mam pcos to dopiero byłam u lekarza w maju, nic nie mówił o takich badaniach, tylko za niedługo mam zacząć brać duphaston na wywołanie @. niby mu mówiłam że chcemy sie zacząć starać o fasolke koło grudnia. czy to dlatego nic o takich badaniach nie wspomniał ? jak myślicie POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania31
Witajcie. Astat nie martw się, wiele kobiet miało usuwane mięśniaki i mają dzieci. Co do nadżerki to dobrze by było gdybyś sobie zrobiła kolposkopie bo to Ci powiekszy tą nadżerkę, lpeiej widać niż przy zwyklym badaniu. Sa różne metody leczenia nadżerki, możesz mieć tylko smarowanie jakimś preparatem i zniknie. Ja też miałam nadżerkę malutką kiedyś, poprzedni lekarze tego nie widzieli dopiero obecny lekarz powiedziala ze była i malutka i sie sama wygoiła bo tak bywa. Cytologia napewno Ci wyjdzie ok, nie martw się, wiem ze dobrze tak mowić innym jak sie samemu nie ma ale przeciez dbałas o zdrowie i sie systematycznie badałaś więc musi yc oki. Miesia, badania w kierunku PCO to trzeba powtarzać a jak chcesz się starać o dziecko to też musisz mieć zrobione przynajmiej te najważniejsze hormony i badania niezbędne przy ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×