Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iga22

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW

Polecane posty

no bierzesz duphaston i czekasz potem na @ i lekarz pewnie bedzie chciał cie zobaczyć... czesto w 3 dc (w trakcie@ ) wtedy usg zeby zobaczyć czy jak wygladaja jajniki, czy nie ma cyst itp, a potem sam zdecyduje czy clo, czy zobaczy czy w pierwszym cyklu uda się naturalnie wychodowac pecherzyk odpowiedniej wielkości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze jest to że nic mi nie powiedział kiedy mam przyjechać, zapisał 60 tabletek duphastonu i tyle na razie. powiedział tylko że jak nie dostane okresu do dwóch tygodni to mam sie w tedy zjawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmień lekarza..... pco trzeba monitorowac a nie puszczać na żywioł.... przepisał ci na 3 cykle od razu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety ze zmianą lekarza to nie takie proste bo u mnie w miejscowości nie ma takiego (z resztą przejechałam sie na wielu) a teraz do tego dojeżdżam ponad godzinę w brew pozorom to jest bardzo trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby to profesor, ale już sama nie wiem, nawet nie mam takich znajomych aby sie doradzić co do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierze.... ale lepiej się leczyć u "znawcy tematu" to jednak chodzi o zdrowie i mozliwość posiadania maleństwa.... bierz ten duphasto i czekaj na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukaj na forach swojej miejscowości i okoilic może ktoś zna kogos godnego poelcenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy prawie wszystkie mieszkacie w dużych miastach lub zaraz koło nich, fajnie bo macie więcej możliwości to niestety jest moim pechem ze mieszkam na podkarpaciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Czesc Dziewczyny Surfitko: serdeczne gratulacje:)🌻 Miesia: :) jednak- mam nadzieje:P to byly objawy przed zblizajaca sie @! dostalam na 2 dzien po odstawieniu duphastonu, ale jak mnie brzuch mocno bolal, bylam wzdeta jak balon i mialam takie normalne krwawienie- wiec wszystko bylo tak jak kiedys gdy mialam \"swoje\"naturalne@, bo przez poprzednie cykle to nawet nie czulam ze mam okres, zadnegu bolu nic tylko plamienie niewielkie- moze to jakis postep?!:) Ta sobie tlumacze ze moze jajniki pozbywaja sie tych pecherzykow i dlatego tak bolaly? ale to takie glupe gadanie laika:D Ja tez mam sesje teraz;/ uczyc mi sie wcale nie chce, ale jeszcze tylko 1 egz. mi zostal wiec dam rade:P Balbiinka- gratuluje Dzidziusia! kolejna mamuska z PCO- pieknie:)🌻 Ola- teraz kolej na Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Mamo__samiego: moze ty tez dolaczysz do zaszczytnego grona mamusiek?:) zycze ci tego bardzo mocno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) ja juz kiedys pisalam na tym forum ale wtedy jeszcze nie mialam potwierdzonych wynikow itd. mieszkam za granica wiec troszke mi ciezej wybierac sobie lekarzy:( ja mialam tak samo jak kolezanka miesia, dostalam od lekarza( profesora to bylo w polsce) duphaston na 3 cykle jak mi @ nie przychodzila,i tyle . Z mezem staramy sie o 2 dziecko juz ponad rok:( teraz moja lekarka tu taj gdzie mieszkam jak jej powiedzialam o problemach postanowila zrobic mi rozne badania zeby wykluczyc pco, ale niestety wyniki byly slabe podala mi tylko progesteton wynik 2 a drugi 3 ?i powiedziala ze niema owulacji, i ze na pewno mam pco zostalo mi tez zrobione usg i oba jajniki mam zaatakowane przez pecherzyki,czy cysty? @ ostatnia mialam 18 kwietnia i trwala 5 dni, w maju 6,7,12,13 mialam jakies dziwne plamienia? i do teraz cisza:( niechce dawac mi nic na wywolanie,poniewaz dala i skierowanie do specjalisty gin. i od leczenia nieplodnosci ale wizyte mam dopiero na 9 lipca!! i on ma zadecydowac co dalej?dziewczyny miala ktoras z Was podobnie? martwia mnie te jajniki?:( pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Ola K_P: trzymamy trzymamy:) Cytrynko: w sumie to dziwne, ze nie dostalas niczego na wywolanie okresu! Jak ja nie mialam okresu przez chyba 3 miesiace moj cykl trwal 85 dni;/ to tak mnie bolaly jajniki, ze chodzic nie moglam, jak mi lekarz zrobil usg to mialam 2x powiekszone jajniki i mialam mnostwo pecherzykow!!od razu dostalam cos na wywolanie, jak poszlam miesiac pozniej jajniki wygladaly juz duzo lepiej a pecherzyki byly zdecydoanie mniejsze! Nie twierdze,z e est to regula ze bedziesz sie tak zle czuc jak ja, ale przy PCO wazne jest to zeby miec okres co miesiac, a nie o 2- 3 czy jeszze rzadziej! Robilas test?:) tak dla pewnosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki dostałam wreszcie te wyniki z piątku z hcg (chociaż już mam 3 dzień@) i co 11,8 !!! we wtorkowym miałam 8 więc jest wzrost niby pani z labo powidziała ze to ciąża 3-5 tydzień ale moja lekarka stwierdziła że za mały wzrost i pewno biochemiczna zresztą jakby nie było @ to jeszcze jakieś maleńkie szanse a tak:9 no cóż zdarza się:(:(:( ola trzymam surfitko buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie.... nalezy wywołac okres zeby pozbyć się pecherzyków i z tym nie ma co czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Basiu: bardzo mi przykro:( a mialas robione juz jakies badania, dlaczego zdarzaja ci sie te ciaze biochemiczne? bo to chyba nie jest normalne,ze 2 ciaza z rzedu jest biochemiczna? Nie trac nadziei, nastepnym razem moze sie uda?!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co mnie tez bola szczegolnie z prawej strony tak jakby mnie kulo? nawet jak sie z mezusiem staramy:) to bardzo mie boli cos w srodku,tak sobie myslalam ze zrobie moze pod koniec tyg test albo w nastepnym tyg. kiedys robilam ze 3 tyg temu ale nic nie wyszlo. wiec watpie?ale lekarka powiedziala ze mamy sie starac tylko po co jak niemam @ ani owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiamm.... jeszcze jest nadzieja.... przeciez czasem @ pojawia sie i w pierwszym a czasem i drugim miesiącu ciąży... więc nie trać nadziei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jeszcze duphaston ale jedno opakowanie ale boje sie wziasc sama bez zalecen bo on powiedziala zeby lepiej czekac do wizyty u tego specjalisty.??a w sumie jescze 3 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do niedzieli biore luteine a potem niby test by się przydał....zobaczymy.... no jam nie masz owulacji to staranka mimo że przyjemne to raczej bezskuteczne 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym wzieła duphaston.... 10 dni i potem poczekać kilka na pojawienie się @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak basiamm- ja mialam do 3 miesiaca,i ciaza wtedy wyszla u mnie przypadkowo, bo bylam u lekarza bo strasznie mnie nerka bolala,i jak porobila mi wyniki i skeirowala na usg to okazalo sie ze bylam w 7 tyg. ciazy:) to bylo 5 lat temu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Bez sensu sie starac jak wszystko w srodku boli:/ jak mi lekarz robil usg dopochwowe to nie moglam z bolu wytrzymac, nie wyobrazam sobie starac sie w tamtym okresie- chore to troche! rob lepeij test, nawet popludniu bo po takim czasie powinien wskazac ewentualna ciaze i lec do lekarza! mnie tez bardziej bolalao po prawej stroie i tez ten jajnik duzo gorzej wygladal:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytałam i nie mam wpływu na na to niestety tak się zdarza- również zdrowym kobietom :( ola to nie kwestia nadziei tylko rozsądku mam normalny regularny@ niestety, ale może tobie się uda-oby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego starania sobie odpuscilismy!!! i wogle pzrestalam juz tak myslec intensywnie o dziecku!! poprostu niemam nawet z kim pogadac o tej chorobie,ale jak Was czytam to jestem pelna optymizmu ze kiedys sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×