Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iga22

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW

Polecane posty

Gość paullla22
Ola_K-P slonko mam pytanie bierzesz ta luteine i masz jakies objawy skutki uboczne? widoczne ?np. pogorszenie wygladu cery, samopoczucie złe? ja tak mialam i pytam czy ja jestem jakas inna czy wszystkie tak macie.Mnie po luteinie(niewiem czemu) wysypało ze 50 wulkanow na twarzy wygladalam tak ze dermatolog chcaila mi przepisac roccatuan.....;( czy ktoiras tez tak miala?? czemu sie takl stalo???oczywiscie miesiaczke dostałam ale wysypo byl okropny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie... nie mam zadnych wyprysków, ja ogólnie nie mam problemów z cera jakiś takich szczególnych.... ale pewnie każda reaguje inaczej bo to progestren czysty w końcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ide dzisiaj na usg na 20.45 dopiero więc napiszę jak wróce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiamm to czekamy z niecierpliwością! Tylko napisz koniecznie po powrocie a odrazu!:) 3mam kciukasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko kochana jak ja ci zazdroszczę , ze juz mozesz przytulić swoja coreczke :) Śliczniutka jest . Jeszcze raz gratuluje !!! :) zeby zdrowo rosła i nie dała za bardzo popalić mamusi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małe Surficiątko śliczności:) gratulacje kochana!!!🌼 I ja tak jak Kitka też bym chciała już być bliżej tego cudu:) ale i tak miesiąc wcześniej Kitka urodzi ode mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) dzisiaj tak strasznie jajniki mnie bola,a nawet chwilami strasznie kluja:( i strasznie puchne doslownie!!!! raz moj brzuszek jest \"normalny\" a dzis mnie tak wysadzilo?! czy to moze byc przez te jajniki? albo przez to pco? pozdrawiam i zycze Wam milego dnia:)🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania31
Witajcie. Surfitko gratuluje córeczki. Paulla ja jak biore luteinę tak jednorazowo na wywołanie to mi się cera bardzo poprawia, wygładza, a ja mam z cerą problemy z powodu nadmiaru androgenów. Zresztą zawsze przed i w czasie @ mam bardzo ładną cerą, dopiero w środku cyklu zaczyna mi się psuć.Jak luteinę brałam przez pół roku kiedyś od 16 dnia do 25 (wtedy jeszcze nie wiedziałam o PCOS) to dużo przytyłam, a raczej napuchłam bo woda mi się zatrzymywała w organizmie. Przestałam brać to spadła mi waga ale też dostałam zapalenie bo mi się drożdżaki przyplątały. Lekarz mówił że tak flora bakteryjna zareagowała na wysokie wzrosty hormonów i spadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona77
witajcie dziewczynki mam problem 24,07,08 bede miala laparo i musze schudnac 5kg jestem zalamana zadna dieta nie pomaga staram sie jak najmniej jesc to zamiast chudnac ja tyje pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to za zalecenie? w jakim czasie miałaś się tych 5 kg pozbyć? tyjesz bo za malo jesz i przestraszony organizm zamiast spalać magazynuje tkane na gorsze czasy, masz za bardzo restrykcyjna diete, w tym tkwi problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ nadal nie ma... za to ja jakaś spuchnięta jestem bardziej niż zwykle :P czuję się jak balonik :D hahaha... no i cięższa jestem o 1,5 kg ... o co chodzi? hmmm... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona77
mam schudnac do 16,07,08 bo jade po skierowanie do szpitala ma ktoras z was diete ktora by mi pomogla tylko bez zadnych wynalazkow lososi i bog wie czego jeszcze prosze pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra20
do ona77 Zastosuj dietę 1000kcal/dziennie, spadek wagi od 1,5kg-2kg tygodniowo, do tego proponuje Ci aqua aerobik, który super relaksuje i poprawia kondycję, a przede wszystkim nie męczy i nie obciąża stawów. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choineczka... to może jednak ciąża z czasów faceta? a jak nie to zblizająca sie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki byłam teraz u lekarza rodzinnego i okazuje się ze te duszności i bezdech, który mi się w poniedziałek przydarzył to albo bardzo silne uczulenie na coś albo początek astmy:( zajebiście jeszcze tego mi brakowało mam skierowanie do poradni alergologicznej; a tak z innej strony to opowiedziałam jej o swoich problemach z utrzymaniem ciązy(bo to w sumie moja koleżanka od zawsze ale jest też dobrym lekarzem wiec do niej chodzę) i powiedziała że w moim przypadku inseminacja czy nawet in vitro to głupota bo to pomaga przede wszystkim tym którzy mają problem z zajściem w ciaze a u mnie do samego zapłodnienia dochodzi jest tylko problem z utrzymaniem i poradziła żebym zrobiła badania na przeciwciała antyfosfolipidowe i ewentulanie podpowiedziała lekarce zeby mi podawć więcej progesteronu w 2 fazie cyklu nawet zastrzyk bo ona sama tak miał i jej pomogło co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A-psik, dunia dzisiaj mam usg ale tylko po to żeby sprawdzić czy po @ wszystko się oczysciło więc żadnych nadziei z nim nie wiąże byle tylko było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no te badania to jakiś pomysł.... a wieksza dawka progesteronu to nawet bardzo dobry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona77
kobietki jesli ktoras posiada diete 1000kcal prosze przeslijcie mi na meila annas35@interia.eu jestem zrozpaczona nie daje juz rady a lipiec zbliza sieszybkimi krokami mam za duza nadwage i musze ja zrzucic plissssssssss mam164cm i waze79,60 blagammmmmm zcalego serca bede bardzo wdzieczna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
a co tu taka cisza!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy Wy może macie taki problem jak ja, że lubicie dobre jedzenie i ciężko Wam sobie odmówić?? Ja to mam strasznie... każdego dnia po kolacji obiecuję sobie, że następnego dnia nie zjem warstwowych kanapek z wędliną, serem żółtym, majonezem i masełkiem czosnkowym... no i nadchodzi dzień następny :( brak mi silnej woli??? no i wiem czemu mam nadwagę :( a myślicie że mój facet dobrze robi, że mnie taką akceptuje?? może jakby mi powiedział, że jestem za gruba, to by mnie to zmotywowało... skoro jestem dla niego piękna, tzn. że jestem piękna?? i mam siebie zaakceptować?? toż ja mam problemy z wieczora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fafforek ciesz sie ,ze masz takiego Misia... :) moj mi caly czas mowil,ze jestem wstretna i nieatrakcyjna... co do diet... ja stracilam 7 kg,ale jeszcze 25kg mam za duzo... pozwalam sobie na lody,bo pomaga mi na gardlo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak a Basiamm jak miała się odezwać po usg wieczorem tak się do dziś nie odezwała buuu :( A co do waszych kilogramków to ja tyż z wami jestem przecież bo i dzidziul we mnie rośnie a ja z nim hihi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
no ciekawe jak tam po usg ja mam dzisiaj na 18 juz nie moge sie doczekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×