Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iga22

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW

Polecane posty

Fafforek, sprawdzilam - 1 :D:D:D Chcialoby sie wiecej... Ale to sie tyczy pary, a ciekawe czy z innym bede miala wiecej :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi raz wyszło , że zero . Bardzo dziwne , bo wlasnie sie dziecka spodziewam :) a za drugim razem , jak zdrobniłam imiona to wyszło mi 2 hehehe co za bzdury ludzie wymyslaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mak80
hej właśnie jestem tydzień po laparoskopi, nie wiem czy to pomoże zajść mi w ciążę ale mam nadzieję że tak. Sama operacja nie była zła ale obudził mnie straszny ból brzuch, przeszło po 2 dnia choć dolegliwośći odczuwam do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziołszki cóz to za zastój ??? :P Pierniczku dzieki :) ciekawe co mnie dopadło tym razem ??? Juz sie z tego wszystkiego smieje :) co ma byc i tak będzie :) Basiula Olunia trzymam kciukaski :) i czekam na nowinki :) ja_biedna - alez masz fajowo :D gratuluje zdorwej dzidzi :) he he ja tez sobie ten test zrobilma i raz i wyszlo 3 a raz 0 :P Ankra bedzie dobrze - jestesmy z Tobą :D Surfi odliczasz juz ???? :) Jejku juz niedlugo zobaczymy dzidziolke pcoskowej mamuski :P Kitka jak sie czujesz ???? Kiedy termin ??? :) U mnie nic nowego tzn chyba 13 dc totalny luz i stosunek przerywany :P:P:P mój męzus az sie gotuje jak go wypycham :P taka zołza jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a-psik widzę ze na razie jednak nie będzie dzidzi:) zaprałaś sie? hahah no trzymaj kciuki żeby się udało chociaż ja raczej jestem pesymistką i nie ma co trzymać bo jak miało byc to juz było a teraz tylko wynik:( poza tym tyle już razy się rozczarowałam że nawet nie wiem jak by to mogło byc ale znowu bedą łzy i tak dalej no cóż wyszła ze mnie pesymistka ale staram się raczej nie myśleć o tym niż myśleć pozytywnie lub negatywnie, na szczęscie wesele siostry i wszystkie przygotowania do niego na tyle mnie absorbują ze mam mało czasu na rozmyślania:) ola k-p trzymasz nie tylko za siebie, czy nie tylko kciuki :):):) surfitka👄 dunia👄 kitka👄 ja-biedna👄 fafforek👄 pierniczek👄 ankra👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paullla22
Ola_K-P myslisz Oluś ze poczekać musze za mam byc cierpliwa?ze za miesiac moze 2 zejda po tym Verospironie? ankra50 mozesz podac mi cos wiecej o tej diecie oczyszczającej?? buziaki dla WAS!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze nalezy dac szanse leczeniu i organizmowi zeby zaczęło działac... ze wszystkim co oczyszcza tak zazwyczaj bywa, ze na początku jest gorzej zeby potem mogło byc tylko lepiej... tak jak i z dietą oczyszczająca.... najpierw troszke wysyfia a potem wygładza :) więc głowa do góry i cierpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
dunia! widziałam równiez Twoje cudo! pieknosci :) ale wez mnie nie dobijaj ze moje takie duze! naprawde?? no to sie boje co bedzie pozniej... fafforek - ale zamet siejesz tymi testami na ilosc dzieci :) ... chachacha :) a! tak w ogole to co tam slychac? mi dzisiaj bardzo milo czas mija. bylam na wsi z moim manem i tak sie troche podregenerowalam i fizycznie i psychicznie. lekarz mi zmienil ten duphasto na luteine. moze i dobrze bo tansza jest a efekty ponoc takie same. przerazil sie za to iloscia kaprogestu jaki mi przepisali lekarze - powiedzial ze taka dawka to dla konia a nie dla mnie! ... niezle!!! - moze dlatego dzidzia taka duza!! ... o il faktycznie duza... bo sie nie znam. pozdrawiam wszystkie obecne i chwilowo nieobecne tu na forum. 3mam kciuki za te wasze pecherzyki, ginace tradziki itd ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Apsik, uparciuchu..biedny ten twoj maz ;) Basia, glowa do gory :) Uda sie na pewno. Ja biedna, a ile dokladnie tygodni jestes w ciazy? Pamietam, ze moja w 12 i 4 dni miala 6,5 cm od glowki do pupy...a moze twoje dzieco pomierzyli w calosci z nozkami ? Paulla, a uzywasz tez cos zewnetrznie na krosty? Bo najszybszy efekt jest jak sie przyjmuje leki wewnetrznie i smaruje tez zewnetrznie. Ola, u ciebie tez bedzie dobrze..dziewczyny lapac ten moj brzuchal bo sie szykuje do rzutu ;) Buziaczki dla wszystkich !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
surfitka. moja dzidzia jest zmierzona od dupki do glowki bo nozki miala podgiete ;) no to jestem w szoku!!!... mam nadzieje ze pozniej nie bedzie juz tak szybko roslo bo mnie wkoncu rozerwie... aaaaaaa!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
A! jestem w ciazy dokladnie 11 tyg i 6 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniv
Bardzo się cieszę że jesteście dziewczyny w ciąży, bo to jest nadzieja dla nas, które się starają. Ja od 9 lat choruje na zespół policystycznych jajników. Przez 6 lat brałam Diane 35. Tabletki odstawiłam rok temu i wtedy objawy POCS powróciły z zdwojoną siłą. Poza tym chciałabym mieć dziecko, co przy tej chorobie to nie lada wyczyn. Musze zaznaczyć, że cykl trwa u mnie około 100 dni i jest bezowulacyjny. Mam pełno pęcherzyków, które nie pękają; o jajeczkowaniu moge zapomnieć. Ostatnio wybrałam się do gin. od niepłodności i przepisała mi femoston, na uregulowanie cyklu. Chciałam sie Was zapytać czy miałyście do czynienia z tym lekiem, jak sie po nim czułyście i oczywiście czy wystąpiła owulacja. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaga_83
Ja się wczoraj dowiedziałam, że mam to schorzenie ;( Od Pani doktor usłyszałam to samo...dużo pęcherzyków w jajnikach, pozatym trądzik i nieregularne miesiaczki ( od 11 lat pomijając czas kiedy brałam tabletki). Mam 25. lat i niedługo wychodzę za mąż...a tu taki prezent :( Czytałam kiedyś na ten temat w jakiś gazetach, ale to tylo z czystej ciekawości...i oczyswiście w pełni spokojna, że mnie nigdy takie coś nie spotka...wszystkie inne kobiety tylko nie mnie ;) A tu prosze...los lubi płatać figle... Narazie nie planuje mieć dzieci, ale to jest kwestia roku,dwóch. A potem?...i to mnie przeraża :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulla ta dieta, którą stosowałam, jest dietą polską, opisaną w książce i może trwać 2-8 tyg. To dieta typowo warzywno-owocowa, przy czym nie wszystkie warzywa i owoce mozna jeść...Ja mam skserowaną tą część księżki o diecie...więc autora i dokładn. tytułu nie znam... Jak będziesz zainteresowana to spróbuję ją zeskanować i wrzucić Ci na maila...ale uprzedzam trochę trzeba wyrzeczeń przy tej diecie... :) Surfitko trzymam kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ankra ja mam tą książkę,kupiłam ją jakiś czas temu i trochę na niej byłam,jest świetna ale mimo wszystko samozaparcia potrzeba oj dużo i silny charakter. Wiem że tą dietkę mają na płytkach:) polecam ją z czystym sercem ale żeby ją w pełni zastosować trzeba mieć książkę bo jest wiele zakazów i nakazów,nie wszystkie warzywa i owoce można! Ja biedna to jeśli Ty w tym tygodniu a dzidzia ma aby od główki do dupci aż tyle to jest to kolos doprawdy,jak Ty to wychodowałaś???? w 13tygodniu moja dzidzia miała 11cm z nóżkami to wyobraź sobie różnicę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniv
Jada_83 Mamy wiele se sobą wspólnego, tez mam 25 lat, za 2 lata wychodze za mąż i również brałam tabletki, które tylko uśpiły problem. Okropne problemy z trądzikiem, przetłuszczające się włosy, no i oczywiście ta wstrętna broda :(. Do tego jeszcze te problemy z ciążą. Dlatego nie wiem czy już nie powinnaś myśleć o dziecku. Mi lekarze mówią, że 25 lat to jest ostatni dzwonek i z każdym rokiem szanse maleją. Ja się staram o dziecko mimo, że jeszcze nie jesteśmy małżeństwem. Jestem zła, że nie moge mieć dziecka wtedy kiedy chce, tylko musze jak najszybciej, bo moge w ogóle nie miec dzidzi. Nie wiem czy to do końca prawda, ale z tego co piszą dziewczyny to jest chyba ciężko. Wiec może faktycznie dziecko pojawi sie dopiero za dwa lata (jeśli się w ogóle pojawi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylusia25
witam mam 25 latek juz!!! ok rok temu dowiedzialam sie ze ma PCOS ,lekarka kazala mi zrobic hormonki i okazalo sie ze mam podwyzszony poziom prolaktyny ale z tym sie uporalam i jest ok, no ale mam juz swoje latka i chce miec dzidziusia no i zaczelo sie :-) od 2 dni biore tabletki na stymulacje jajników (owulacje) czy ktoras z was juz to przechodzila? i po ktorej probie zaszla w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia285
witam Was dziewczyny czy wiecie cos na temate tego ostaniego dzwonka to powaznie tak jest ze 25 rok to ostatni dzwonek?? jejku przeraza i przerasta mnie juz to wszystko! :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia ja mam 27 lat i nie uważam że nie am szans na dzidzie!!!!!!!!!!!!!!!!1 więc nie dołuj dziewczyno będzie ok:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 26 lat..odkad pamietam zawsze mialam nie regularny okres....ale w tym roku to juz bylo przegiecie mialam ino 2 okresy poszlam do ginekologa...zlecil mi nastepujace badania : SDHEA,testosteron,prolaktyna poziom podstawowy i po mtc....zadawal mase roznych pytan ....obawiam sie ze mam zespol policystycznych jajnikow.....jestem zalamana ....zawsze chcialam miec gromadke dzieci...czy to sie da wyleczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko1716
Ja mam 21 lat i tez nie dawno dowiedziałam się od lekarza ze mam PCO, przez które mam problemy z hormonami- testosteronem (nadmierne owłosienie na brodzie, pod nosem, na pośladkach, udach ), nadwagą i zaburzeniami miesiączkowania (miesiączki mogę nie mieć przez 3 miesięcy). Po badaniach które mi zlecił, przepisał mi proszki hormonalno- antykoncepcyjne (MERCILON) które nie długo zacznę pierwszy raz brać i mam je stosować przez 3 miesiące. po tym okresie mam się do niego zgłosić na powtórne badania i dopiero wtedy będę mogła zobaczyć czy mi te proszki pomogły i czy nie będę musiała jeszcze jakiś innych lekarstw brać!!! czy długo może upłynąć czasu, żebym mogła zajść w ciąże przy braniu mercilonu??? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia285
dziekuje bardzo to sie uspokoilam troszki kurcze to jak wiatr zawieje czasami nie wiem co ze sobą zrobic przez to wszystkiego czasami tyko cos przeczytam i odrazu załamka ale trafia mnie szlag ze gin ktory 4 lata mnie leczyl nic nie wykrył!!!!! gdybym wiedziała wczesniej mysle ze troszki bym inaczej sobie zycie układala powoli oj Zycie!! pozdrawiam Was serdecznie i każdej wszystkiego dobrego zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko1716
a ile masz lat jezeli moge wiedzieć???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia285
zaraz 24 wiec tak jak pisalam spokojniejsza jestem ale zeby człowiek wiedział by planowal nie rozjezdzał sie za pieniedzmi itd :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
witam nowe dziewczyny! nie panikujecie - wszystko bedzie dobrze! dziewczyny z pco tez maja dzieci!!! :) wiecie co?? wlasnie sobie uswiadomilam ze... mam chyba zle wyliczona ciaze. mowicie mi ze mam malego koloska a tu wlasnie se dopatrzylam ze... jak wyladowalam w szpitalu 9 maja to lekarz mi pwoedziel ze jestem w ciazy 6 tyg i 1 dzien... wiec nie moge byc w 12 tyg (jak to z kolei wychodzi wedlug obliczen mojego ginekologa) !!! ... czyli ta ciaza moja jest "mlodsza" ?? ... to dlaczego moj maluszek jest taki duzy????????? .... juz nic nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko1716
nie martw sie, czasami nawet nie wiadomo ze jest sie chorym, bo nie ma sie zadnych objawow, ktore stwierdzaly by odrazu na pierwszy rzut oka ze ma sie np OPCS! nie zdawalam sobie nawet sprawy z tego ze taka choroba istnieje!!!!Ja nawet na poczatku myslalam ze z moim facetem jest cos nie tak a nie ze mna, nie dopuszczalam do siebie nawet takiej mysli! jak dalej bedziesz sie leczyla u lekarza i brala odpowiednie leki to pozniej nie bedziesz miala problemu zeby zajsc w ciaze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×