Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iga22

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW

Polecane posty

ja pamiętam A_psik, Sufitkę i kilka jeszcze innych dziewczyn, zresztą pozdrawiam Was wszystkie piszę do Was, bo spełniło się moje największe marzenie .... jestem w ciąży :-) chciałam podzielić się z Wami tą nowiną, bo pamiętam, że gdy słyszałam, że dziewczyny mające podobne problemy zdrowotne zachodzą jednak w ciążę, dawało mi to nadzieję .... dzisiaj ja chcę dodać Wam trochę siły, będzie dobrze, trzymam za wszystkie kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foczi ja Cie pamietam :) nie było Cie dawnooooooooo gratuluje Ci serdecznie :) opowiedz jak u Ciebie trwala ta walka :) Zycze duzo zdrówka :) A jeszcze kiedys pisala z nami Kami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
foczi gratulacje najszczersze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foczi, super i to wiadomosc na ktora sie czeka :) GRATULACJE !!!! Niech dzidzia rosnie zdrowo :D:D:D Napisz cos wiecej jak bedziesz miala czas :) No i oczywiscie ze pamietamy :) ja nadal w dwupaku, ale juz niedlugo.... :D Ola, mam nadzieje ze jednak zechca peknac te twoje jajeczka, trzymam kciuki 🌻 Basia, a skad wiesz czemu boli ??? Na ciaze boli dokladnie tak samo :) Chociaz cie rozumiem bo sama zakladalam zawsze ta \"gorsza\" wersje :( Buziaczki dla was wszytskich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetyorium
Hej dziewczynki:) Foczi: super 🌻 bardzo sie ciesze, trzymam kciuki zeby Dzidzius byl caly i zdrowiutki:) Hihihi cos widze, ze teraz wysyp mamusiek bedzie, starajcie sie kochane, zebym na przyszlosc miala wiecej nadziei:) tylko jak juz wszystkie bedziecie "brzuszki" hodowac to pewnie forum zginie smiercia naturalna bo juz bedziecie siedziec na szczesliwych mamuskach:) no ale najwazniejsze, zeby w koncu wam wszystkim sie udalo:) Ja dzis po pierwszym egz. dostalam5 wiec musze soe pochwalic:P Ola: trzymam kciuki, niech ci pieknie peka ten upaty pecherzyk 🌻 dla wszytskich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foczi, super i to wiadomosc na ktora sie czeka :) GRATULACJE !!!! Niech dzidzia rosnie zdrowo :D:D:D Napisz cos wiecej jak bedziesz miala czas :) No i oczywiscie ze pamietamy :) ja nadal w dwupaku, ale juz niedlugo.... :D Ola, mam nadzieje ze jednak zechca peknac te twoje jajeczka, trzymam kciuki 🌻 Basia, a skad wiesz czemu boli ??? Na ciaze boli dokladnie tak samo :) Chociaz cie rozumiem bo sama zakladalam zawsze ta "gorsza" wersje :( Buziaczki dla was wszytskich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Hihihi ja tez pomylilam swoj nick:P jeszcze raz usciski dla wszyctkich babeczek:) Surfitko: ponoc pierwsza ciaza zawsze jest przenoszona...wiec zycze cierpliwosci, wyobrazam sobie jak juz nie mozesz sie doczekac kiedy bedzie po i bedziesz mogla trzymac Dzidziusia w ramionach...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Hihihi ja tez pomylilam swoj nick:P jeszcze raz usciski dla wszyctkich babeczek:) Surfitko: ponoc pierwsza ciaza zawsze jest przenoszona...wiec zycze cierpliwosci, wyobrazam sobie jak juz nie mozesz sie doczekac kiedy bedzie po i bedziesz mogla trzymac Dzidziusia w ramionach...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dam znać co z pęcherzykiem dzisiaj po 17, jak będe po usg.... ale jakos oklapłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
repetytorium, ja jeszcze nie jestem przeterminowana i nie bede :) Znaczy moze bede ale o jeden dzien, termin mam na sobote, a w niedziele mam sie stawic w szpitalu na wywolanie, wiec wytrzymam..chociaz bardzo bym chciala juz przytulic malutka :) Nawet mleczko mi sie pojawilo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Foczi 🌼 Surfitko, to w USA tak od razu się wywołuje?? Przecież to normalne 2 tygodnie w tył, 2 tyhgodnie w przód. U nas zaczynają działać jak ciąża jest ponad tydzień po wyznaczonym terminie. Ja dostałam miesiączkę w 31 d.c. Jak na razie jest extra pod tym względem zwłaszcza, że jestem po zmniejszeniu dawki leku. Tylko te potworne bóle. Boję się, że odzywa się moja druga choroba :O Dobrze, ze mnie na oddziale czymś nafaszerowali. I w ogóle taki dzień, pacjenci mdleją i takie tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję Foczi 🌼 Surfitko, to u was się tak od razu poród wywołuje?? W Polsce zawsze się bierze granicę błędu i liczy się, że jest 2 tygodnie przed i 2 tygodnie po. Zaczyna się działać jakieś ponad tydzien czy dwa przenoszone. Dziewczynki z regułu się spóźniają. A chłopcy pojawiają się wcześniej. A u mnie @ zawitała w 31 d.c. W sumie się cieszę, bo jest regularna nawet po zmniejszeniu dawki leku. Tylko te potworne bóle. Boję się, że to moja 2 choroba się odzywa. Na szczęście na oddziale mnie czymś nafaszerowali i mogłam popracować. I w ogóle taki dzień, pacjenci mdleją i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję Foczi 🌼 Surfitko, to u was się tak od razu poród wywołuje?? W Polsce zawsze się bierze granicę błędu i liczy się, że jest 2 tygodnie przed i 2 tygodnie po. Zaczyna się działać jakieś ponad tydzien czy dwa przenoszone. Dziewczynki z regułu się spóźniają. A chłopcy pojawiają się wcześniej. A u mnie @ zawitała w 31 d.c. W sumie się cieszę, bo jest regularna nawet po zmniejszeniu dawki leku. Tylko te potworne bóle. Boję się, że to moja 2 choroba się odzywa. Na szczęście na oddziale mnie czymś nafaszerowali i mogłam popracować. I w ogóle taki dzień, pacjenci mdleją i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję Foczi 🌼 Surfitko, to u was się tak od razu poród wywołuje?? W Polsce zawsze się bierze granicę błędu i liczy się, że jest 2 tygodnie przed i 2 tygodnie po. Zaczyna się działać jakieś ponad tydzien czy dwa przenoszone. Dziewczynki z regułu się spóźniają. A chłopcy pojawiają się wcześniej. A u mnie @ zawitała w 31 d.c. W sumie się cieszę, bo jest regularna nawet po zmniejszeniu dawki leku. Tylko te potworne bóle. Boję się, że to moja 2 choroba się odzywa. Na szczęście na oddziale mnie czymś nafaszerowali i mogłam popracować. I w ogóle taki dzień, pacjenci mdleją i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierniczek, w USA tak od razu sie nie wywoluje, ale to przez cukrzyce i zagrozenie starzejacym sie lozyskiem. W polsce tez "slodkim" dziewczynom nie pozwalaja przenosic ciazy, a czesto z tego co czytam to nawet przed terminem wywoluja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nic się nie dowiedziałam :( lekarz pojechał do porodu.... mam się pojawić dopiero w poniedziałek bo wcześniej nie dam rady :(:(:(:( czyli jak nic nie wiedziałam tak nic nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to znowu ja, czasem się pojawiam, bo nie bardzo mam o czym pisać jak nic sie nie dzieje. jutro zaczynam brać pierwszy raz duphaston, mam nadzieję że bedzie ok i organizm sie przyzwyczai do tych tabletek, fajnie czytac jak dziewczynom się udaje zajść w ciążę ja mam dopiero 24 lata a co mają powiedziec te które maja po 29 lub wiecej, ale i tak boje sie tego czekania. pozdrawiam i trzymajcie kciuki aby duphastonek sie do mnie przyzwyczaił buźka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
pierniczek - nie wiem z jakim Ty szpitalem mialas styk ze nie wywoluja przed terminem ciazy ale w p-wie tryb... robia to notorycznie - "bo lozek brakuje"... dziewczyny musza rodzic bez "normanego" rozwarcia. jakies prochy na "poluzowanie" i od razu na porodowke - dlatego tak sie przestraszylam podczas mojego pobytu na oddziale - zreszta pisalam o tym jakis czas temu... no ale moze to ja mialam takie szczescie zeby sie na ten cyrk napatrzec. moze gdzie indziej jest inaczej... pozdraxy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój wynik hcg na 12-13 dzien po owulce 8 kapa bodalej nic nie wiadomo jutro lakarka mi kazała zrobić znowu biore luteine @ nie dostałam dam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biedna, w Krakowie się z tym nie spotkałam. Poza tym praca w służbie zdrowia mnie nauczyła, że z lekarzom się można (a nawet czasem trzeba) postawić. A nie co powie doktor to święte jest. A nie dać się ! Tylko trzeba wiedzieć cokolwiek o sobie, żeby się nie zbłaźnić. Lekarze wiedzą mniej niż Wam się wydaje, niestety. Większość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierniczek, ja wiem ze lekarze to nie Bogowie i oni raczej wiedza mniej niz wiecej..a mozenie tyle wiedza, co olewaja swoich pacjentow i nie przykladaja sie sumiennie do swojej pracy i traktuja pacjentow ogolnikowo :o Ogladasz mecz? :) Ja mam wlaczony onet na zywo ;) A co do wywolywania, to ja jestem za tym, sama drze o moje dziecko i czekam na jej ruchy, bo o tym, ze lozysko sie starzeje szybciej przy cukrzycy mozna przeczytac w kazdym artykule na tenn temat. A ze starym lozyskiem wiadomo co sie laczy, nawet nie chce o tym pisac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hEJKA :) Surfitko spojrz na swoj babystrology :D Basiu ja sie nie znam ale ta 8 w tym dniu chyba dobrze swiadczy :) Ja tez ogladam meczyk :P a ja dzis sie na faszerowalam Duphastonem znalazlam jakis ze stycznia :P i bo chce @ dostac niedlugo bo w lipcu wyjezdzamy do Egiptu :D i nie chce tam @ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa moja kuzynke tydzien temu lekarz połozyl w szpitalu bo ma cukrzyce ciazowa jest w 8 miesiacu nie przytyla duzo w ciazy a jednak ta @ ja zlapala :( szkoda mi jej bo sie martwi starala sie o dziecko 4 lata Olu bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×