Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iga22

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW

Polecane posty

Gość balbiina
dziewczyny mnie to wogole nic nie poli teraz no oprocz piersi to chyba juz dobrze! tak sie boje przed tym usg musze czekac jeszcze tydzien do czwatego . bo teraz byl tylko pecherzyk ciazowy (4-5 tc) a teraz powino byc juz widac wiec mam nadzieje i w glowie mi to siedzi. jak nie cos bolalo to przynajmniej wiedzialam ze cos sie tam dzieje ze macica sie powieksza i naciska na jajniki i wiezadla czy cos takiego hiiiiihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie :-) strasznie dużo piszecie :-) i powiem szczerze, że nie nadążam z czytaniem. Widze, że dużo nowin ... nowe forumowiczki i nowe mamusie .... Surfitka - GRATULACJE :-) ja na ostatnim usg widziałam bijące serduszko mojego maleństwa pozdrawiam i zaraz prześlę uaktualnioną tabelkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
tak na 21 luty 2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
Ola czyli jakis 2 tydzien ciazy gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka Staraczek PCOS-ek Nick...................Wiek........Rozpoczynam starania...Miejscowość Pierniczek_83.......24...........oby jak najszybciej.......Kraków Ejmi....................25..........w 2008 roku.................Ostrów Maz markotka.............23..........28.06.2008r............ ..... Konin A_psik ................23 .........grudzień 2005 .............Częstochowa basia.mm ............27 ..........wrzesień 2006 .............Tychy mama Samiego ......28 .........styczeń 2007 ...............Częstochowa agasaw31............31..........lipiec 2007...................Warszawa Ola K-P................26..........kwiecień 2008...............Warszawa fafforek..............24..........wrzesień 2007...............Wieluń/Sko Astat..................35..........marzec 2008...................Kraków ankra50...............28.........listopad 2008..................R-sko choineczka..........22..........styczeń 2009.................Gliwice Tabelka Szczęśliwych Mamusiek PCOS-ek Nick .................Wiek......Starań .Dzidzia....Miejscowość.. Poród Surfitka .............28.........5 lat....C............Kraków/NY..14.06.08 mama Samiego .....28..........0.......M ...........Częstochowa17.02.05 agasaw31...........31..........0.......M............Szcz ecin18.11.03 dunia25..............26.........8mies...............Kraśnik k.Lublina 11.08r. kitka76 .............31........1,5r...................Gdynia........ .24.10.08 Let...................28.........0,5r....chłopiec......Poznań.....08.07.08 balbiina..............24.........2,5......?............Częstochowa....02.2009 foczi78 ..............29 ........1,5 r....?............Warszawa.......02.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
w ktorym jestes tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
ja jestem 6 tc i 2 dni hihhh od ostatniej miesiaczki . choc bylam 20.06 na usg i powiedzial mi ze jest pechcerzyk na 4-5 tc kazal pzyjsc 4,07 i mam nadzieje ze tez juz zobacze pijace srduszko ;-) bo to powinien byc 8 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
Ola masz identyczne objawy jak ja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez_radna
jak myslicie lepiej zaczac leczenie u ginekologa czy u endokrynologa jak sie ma problem z PCO? a jak na razie nie planuje miec dzieci to powinnam zaczac teraz leczenie czy mozna z tym zaczekac jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
kazda chorobe najlepiej zaczasc leczyc odrazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
ola co tak zamilklas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo w końcu w pracy jestem :) dziekuje wszystkim za gratulacje :) od jutra mam brac luteinę a w poniedziałek ide na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka Staraczek PCOS-ek Nick...................Wiek........Rozpoczynam starania...Miejscowość Pierniczek_83.......24...........oby jak najszybciej.......Kraków Ejmi....................25..........w 2008 roku.................Ostrów Maz markotka.............23..........28.06.2008r............ ..... Konin A_psik ................23 .........grudzień 2005 .............Częstochowa basia.mm ............27 ..........wrzesień 2006 .............Tychy mama Samiego ......28 .........styczeń 2007 ...............Częstochowa agasaw31............31..........lipiec 2007...................Warszawa fafforek..............24..........wrzesień 2007...............Wieluń/Sko Astat..................35..........marzec 2008...................Kraków ankra50...............28.........listopad 2008..................R-sko choineczka..........22..........styczeń 2009.................Gliwice Tabelka Szczęśliwych Mamusiek PCOS-ek Nick .................Wiek......Starań .Dzidzia....Miejscowość.. Poród Surfitka .............28.........5 lat....C............Kraków/NY..14.06.08 mama Samiego .....28..........0.......M ...........Częstochowa17.02.05 agasaw31...........31..........0.......M............Szcz ecin18.11.03 dunia25..............26.........8mies...............Kraś nik k.Lublina 11.08r. kitka76 .............31........1,5r...................Gdynia........ .24.10.08 Let...................28.........0,5r....chłopiec......P oznań.....08.07.08 balbiina..............24.........2,5......?............C zęstochowa....02.2009 foczi78 ..............29 ........1,5 r....?............Warszawa.......02.2009 Ola K-P................26..........2 mies...............Warszawa..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania31
Cześć kobietki. Ola jeszcze raz gratuluje, na wiosnę będziesz mamusią. Myślę że wszystko będzie dobrze, jescze progesteron będziesz od jutra brać, a on zabezpiecza że tak powiem ciąże. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem, luteina na podtrzymanie ciąży.... mam nadzieje że bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
Ola musi byc dobrze ale nam sie tabelka powiekszyła ;-) teraz czekamy na reszte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ty szczesciaro!!!!!! buziaki dla przyszlej mamusi... i dla fasolki w brzuszku!!! cmok cmok cmok cmok:*:*:*:*:*:*:**:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:* :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
ja tez biore luteinke dopochwowo oprocz tego kwas foliowy i nospe forte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola :D wieeeeeeelkie gratulacje!!!!!!!!!! a nie mówiłam? zresztą nie tylko ja hihi:P Witamy kolejną przyszłą mamusię,jak to miło jak kolejnej udaje się wreszcie:) Choineczko ja do Lucynki pisałam i na NK i na gg ale nie odpisuje a wiem że jest obecna bo gg jest często włączone z dopiskiem żeby głosować na jej córę,nie wiem dlaczego zniknęłą?! :O U mnie była właśnie szwagierka ze swoją 2miesiećzną córeczką i przywiozła mi ciuszki ciążowe po sobie,cieszę się bo jest fajna kiecka na szelkach a ja w spodniach już nie wyrabiam za ciepło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu K_P ciesze się razerm z Tobą :) A jak zareagował Twój mężczyzna ? :) Pewnie chodzi dumny i wszystkim w koło rozpowiada... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie si e ucieszył, ale on juz od "momentu" uważał że się udało :) a mój tata na wieść że będzie dziadkiem się popłakał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×