Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

Mini klub dla miłośników zwierząt

Polecane posty

Cieżko czyta się na kafe, lepiej jednak w domu :) Ale coś udało mi się poczytać, Chantal ale miałaś przżycie z tym spadjącym kotkiem :( ale numer i nic mu sie nie stało? A tak w ogóle to dzeiń dobry, dojechaliśmy szczęśliwie, tylko wczoraj jakaś taka byłam po podrózy że juz nie zaglądałam na kafe. Przyjechał z nami Kuba, zawsze go ze sobą biorę, nie wyobażam sobie nie mieć przy sobie zwierzaka :) Ucalowiania dla wszystkich :) pogodę mam piekną, tak piękną że aż uciekłam w cień :) Kubunio na razie wącha otoczenie, zostaje w domu, na plażę go nie biorę, ale zastanawiam się czy mu smyczki nie kupić, to moglabym go wziać na plażę po południu :) Bo teraz to nie bardzo jeszcze kobietki by pouciekały mysląc że to szczur :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Emmi >> super ze juz dojechaliscie i ze pogode macie fajna :) morz szum, ptakow spiew...az soe rozmarzylam :) futrzaki >> Glutek jest przeslodki :) na jednym zdjeciu wyglada jakby mial niezly ubaw :D radosny kocur z niego jest :) Jesli chodzi o ...hmm ... mocie zaloty: widze, ze kocurki dominowac lubia i sprzeciwu nie znosza ;) bestie male. Nie gryz lumpow, bo nie wiadomo jakie paskudztwa roznosza - bardziej bala bym sie tego niz smyczy i kaganca ;) Chantal >> dobrze ze koty spadaja na 4 lapy. Mam nadzieje, ze zapomnial juz o wypadku i bryka sobie jak tygrysek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efciak//:D:D:D Oj jak mi tu dobrze .... tylko kubię muszę jakieś większe lokum poszukać czyli pudełko kartonowe, bo on siedzi w takim specjalnym małym transporotowym... nie nadaje się na mieszkanie ;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi >> wytlumacz mu ze lepsze ciasne ale wlasne ;) jak Kuba znosi morze - nie boi sie szumu, bo Fredzio nad morzem siedzial pod sukienka babci i bynajmniej dlatego, ze zbereznik byl z niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D wszystkim jeszcze raz!! nowe wiesci z frontu.. poniewaz jest u nas maly remoncik, kocica zostala przetransportowana do rodzicow i kocura.....iedny ten kocur, zyc mu nie daje--ani spac ani jesc. zero spokoju...jeszcze mi na maie przwesladowcza zapadnie.... wczoraj wieczorem podobno jak juz umeczony sie polozyl na fotelu zeby pospac, to skoczyla mu na glowe...albo go zadrapala, albo tylko przestraszyla, w kazdym badz razie rabnal ja porzadnie z pazurami i tak sie zapowietrzyl, ze mamam myslala ze zawalu dostanie..... dala mu spokoj tylko na chcwile....:-P zeby ratowac kocura dzisiaj mama zamknela go w moim dawnym pokoju, a mloda przestawia mieszkanie..:-P nie ma to jak miec wariatke w domu....;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Anastazja -wiatam! Majaja - mam nadzieję, że się jednak nie przepracowujesz, nawet mimo ze w pracy chlodniej... :-) Efciak - panów od kosiarki pewnie nasłał zarząd osiedla, niech coś chłopaki robią, tylko...gdzie tu sens, skoro tak niedawno stawiali tabliczki, żeby szanować zieleń? Emmi -no dzień dobry, ja tez nie lubię czytać zna kafe, nigdy nie wiadomo jaki się komputer trafi. To Kubunio jest podróznik jak się patrzy, a z kim zostawiłaś resztę? Zwłaszcza sunie, bo nimi trzeba zająć się intensywniej :-) Diarra - udało mi się jakoś wejść na stronkę Twego pulika, fajny piesek. A czemu tylko jedno zdjęcie? Proszę więcej! Kulfonik - no popatrz, biedni ci \"starsi panowie\" - nie dość że konflikt pokoleń, to jeszcze mu kocia baba oficjalnie na głowe może wchodzić! Tak to jest, ze młódki zwykle jak nie do grzechu przywiodą, to do grobu zapędzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miłosniczki zwierząt . Dzięki resztkom urlopu, nie miałam czasu zaglądac do Was . 🌼 Teraz jest taka zaducha na powietrzu, ze tylko w mieszkaniu mozna wytrzymać. Moja sunia lezy na podłodze jak skóra z diabła, tylko zmienia boczki. Zółw jak zwykle opala się na kamieniu - skorupa mu wyschłan wiór - no ale chyba wie co robi. :P Turek - wydaje się miły i ciekawy świata , ale ma ciekawe pomysły. Potrafi gramolić się na kamień , potem wspina się po szybie terrarium do góry , oprze sie na tyłku ( a bardziej na tyle skorupy) wyciągnie głowę wysoko do góry tak, że wystaje poza szybe i tak sobie patrzy co się dzieje w pokoju. Zrobiłam mu kiedyś takie zjęcie, ale nie mam go w komputerze. I dopiero ucieka jak zauwazy to Diara. Diara nie reaguje na niego dopóki jest w terrarium. Kiedy tam sprzatam Diara dostaje szału - szczeka i rzuca się do niego oczywiście cały czas machając ogonem. Ale jak mnie juz wreszcie wkurzy tym szczekaniem , daję jej go ( kładę go na podłogę) a ona robi wielkie o czy i już tak do końca nie wie co dalej. Uciekała jak oszalała jak kiedy ś ruszył na przód - akurat w jej kierunku. Niezły miałam ubaw. Ale miałam z nim też przykre spotkanie. Wzięłam go do łazienki do mycia. A, że miał skorupę ze sporą ilością osadu z mowy , wzięłam szczoteczkę do paznokci i zaczełam go szorować trzymając go w lewej dłoni od góru i od dołu za skorupe. A on chyba bieda miał mnie dosyć , wyciągnął głowę na pół kilometra i jak mnie nie capnie za dłoń!😭 . Ile złapał tyle wyrwał mi skóry. Krew lała się strumieniem. No ale niestety winna byłam sobie sama , więc kary nie było żadnej . Zresztą za bardzo go lubię, zeby go karać. Chodze kopac mu robaki ( dżdżownice są lego ulubionym pokarmem ) , rosówki szczególnie uwielbia - walczy z nimi jak z wężami ( sory \"JegoKobieta\" i przy okazji pozdrowienia dla Twojej gromadki). Lubi też mięso z kurczaka, wołowe, mrozoną rybe , ale najczęściej ( z lenistwa pani ) dostaje suchy pokarm. ;) Piesek Chantal jest przepiękny - ale chociaż nie boję się wcale zwierząt , czułabym przed nią miękkość w kolanach. Futrzaki - Glutek jest piękny, ale oczy ma superanckie. Pozdrawiam wszystkie zwierzaczki i ich miłe panie , bo panów chyba nie ma w tym topicu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruminka - jest jeszcze jednak strona ( ten sam adres) gdzie Diara jest ze szczeniakami ( miała je w ubiegłym roku) . Nie mogłam uruchomić tej strony z 2 zdjęciami i zrobiłam z jednym , a potem okazało się , że są dwie strony. Jak będę miałą mozliwośc to uzupełnie te zdjęcia. Może jeszcze dzisiaj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Dziękuję za pochwały dla Glucika :) poczytałam mu mruczy sodko z zadowolenia :);) Rumianka:) to może by tak zamiast psa tę dywersję :D :)u mnie, dla odmiany od dwóch dni, popołudniami podlewa trawkę tyle tylko, że stanowczo za dużo i za gwałtownie jakby nie mogło codziennie po troszku i świerk się dzisiaj złamał :( anastazja:) witam :):) opisz swoje pociechy :) Emmi:) ja bym się obawiała, że te kobitki zapieszczą Kubusia :) Efciak:) masz rację nie będę gryzła:D pofukam pod nosem niczym kicia ;) a jeśli chodzi o dominację to zależy, który kocurek, Glucik znów oberwał :D pierdołek jeden :D Kulfonik:) o to troszkę jak u mnie tyle tylko, że kicia jest starsza i złośnica a kocurek ciapa :):), twój kotek to dżentelmen a bez wariatków smutno jest ;):D Diarra:) Żółwia nigdy nie mieliśmy i chętnie poznam Turka, sympatyczne zwierzątko:). Myślałam, że żółw ma raczej miękki pyszczek, ale byłam w błędzie. :) oj gdyby mnie ktoś próbował szczoteczką do paznokci szorować:) oj to też byłby bardzo biedny :D;) Podaj proszę jeszcze raz adres stronki Diary Pozdrawiam wszystkich cieplutko 🖐️🖐️ i dobranoc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soul
Mam pytanie,bo widze,ze sa tu znawcy pieskow. Mam 13 letnia suczke. Od jakiegos szasu starsznie trzesa sie jej lapki.Co to moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Diarra -chętnie zobaczę te zdjęcia ze szczeniaczkami :-) Na pewno były cudowne! Nie mialam pojęcia, że żłówie mogą ugryźć tak dotkliwie, wydawało mi się , że nie mają na tyle siły! Futrzaki - Glucikowi pochwały się należą i tyle :-) na dywersję nie mam siły, jest tak gorąco że w nocy nie można spać i spuchla mi bardzo lewa noga, aż się przestraszyłam. Więc - póki co kamieni podrzuzała nie będę. Moze jakiś miejscowy piesek się domyśli... soul - wydaje mi się, ze psinak źle znosi upały - jeszcze w jej wieku! Moze to wina krążenia? Może te łapki trzęsą się ze zmęczenia, ale wiesz co -idźz tym do weterynarza, bo - oby nie! - to może być oznakka jakiejś choroby! Pozdrawiam wszystkich, być może to mój ostatni wpis na jakiś czas, bo jutro pojedziemy chyba gdzieś na tydzień. Jeśli się uda - spróbuję odwiedzić nasz topik, życzę wszystkim miłego weekendu i chłodniejszego tygodnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie Juz od jakiegoś tygodnia w Aradzie gdzie mieszkam panują straszne upały do 49 stopni w cieniu, zwierzaki sa wykończone. Nasz nowy towarzysz chwilowo nazwany - Siwym, ale chyba bedzie \"Bobi\" jest tak przyzwyczajony, że gdy tylko odtwieram lodówkę od razu przybiega i miauczy głośno, że jest głodny. Dzisiaj rano mój mąż krzyczy do mnie z kuchni \"kto chce jajka\" a na to Siwy jak syrena strażacka - MIAUUUUU, ale mieliśmy ubaw, jakby rozumiał. Dziewczyny jeżeli macie zdjęcia swoich zwierzaczków to przeslijcie mi je, a na pewno odwdzięczę sie tym samym Ruminka, Emmi, kulfonik, futrzaki, Efciak, DIARRA, Netta, Jego kobieta, Chantal, anastazja26, majaja - pozdrawiam Was bardzo serdecznie i życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellloooo! Jestem!!! Już po urlopie i niestety jutro muszę zasuwać do pracy:(ale za to naprawdę wypoczęłam, odzipnęłam, jestem pełna energii i wigoru ;) ciekawego na jak długo mi to starczy:) Ze stęsknionym piesiem dziś się wybawiłam, wytarmosiłam go i zmęczony poszedł spać. Tyle wieści ode mnie na dziś, zajrze jutro!!! Pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) schirusia//:) Próbowałam złapać Cię na gg ale milczałaś, wielkia buźka dla Ciebie i wracaj do nas, a pieski obejrzę, już w domciu to tu cieżkie warunki ;) Buziaki ślę dla wszystkich, trochę poczytałam o pzygodach Waszych pupili ale nie bardzo wiem, co do kogo napisać, bo brak tu spokoju i intymności aby spokojnie wczytać się w posty :) ktoś nowy pytał o trzęsące się łapki u psów, nie mam pojęcia, moje jeszcze młode :) Mąż został na posterunku i dba o zwierzaki, a Kuba jak każda moja świnka obowiazkowo jeździ ze mną. Jeszcze nie był nad morzem, bo jeszcze nie zakupiłam smyczki bo w weekend sklepy nieczynne, dzisiaj mam zamiar to zrobić, ale ma już duże pudełko i jest w niebowzięty bo każdy go dokarmia :D:D Utuczy się niemiłosiernie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobietki :) juz po weekendzie, szkoda :( , na szczescie bedzie nastepny:) shirusia >> pierwszy link nie chce mi sie otworzyc :( boss jest super :D JedynaTakamNaSwiecie >> mailika CI wyslalam, teraz czekam na rewaz :D a z kotka niezly jajcarz ;) Pozdrowiam Emmi >> no, to Kubus w raju jest :) prosze, jak swinkow\\m niewiele do szczescia potrzeba ;) wypoczywaj sobie i lap duuuuuzo sloneczka Netta >> hejka :) tez w pracuni siedze, pisze o tym \\, zebys nie poczula sie osamotniona ;) jescze tylko 1,5 h i do domciu :) ruminka >> ja sie czujesz i jak sie czuje Twoj Skarb?? majaja 🌻, anasatzja26 🌻, , kulfonik 🌻, Chantal 🌻, Jego Kobieta 🌻, futrzaki 🌻, Diarra 🌻 Pozdrawiam WAs goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orion
Prosze o pomoc .Chce przewiesc dwie swinki morskie przez granice co powinnam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim :) ruminko:) oj przerobiłam Cię na \"rumiankę”, ale pośpiech i roztrzepanie przyczepiły się do mnie jak rzep do psiego ogonka :). Przepraszam. Współczuję Ci dolegliwości, ale nie mam doświadczenia w tej dziedzinie życia i doradzić nie potrafię. Jeśli chodzi o pieska Soul masz rację. Najlepiej poradzić się weterynarza pewnie to nic groźnego, ale u trzynastoletniego pieska może być różnie. Dbaj o siebie, odpoczywaj jak najdłużej i zaglądaj do tak często jak się tylko da :) JedynaTakaNaŚwiecie:) jajeczka na śniadanko :) pazurki lizać :);) a jeszcze w miłym towarzystwie to ho ho ... :). Glutek i Demolka też lubią jajka szczególnie takie na twardo :) Cieplutko w Aradzie u nas troszkę chłodniej, mnie taka temperatura nie przeszkadza wolę jak jest za ciepło niż za zimno :) Szkoda, że nie wszyscy dobrze znoszą wysokie temperatury. Zaczyna mie podgryzać sumienie, bo ja się cieszę a inni źle się czują :( no i niektóre zwierzaki też ciężko znoszą upały. shirusia:) Boss jest śliczny:) . Przykro mi, że choruje:( mam nadzieję, że ataki nie są częste. Strona drugiego pieska nie chciała się otworzyć, ale już widzę drugiego piesa :) piękny uśmiech ma. Netta:) witam w gronie pracujących:) i w klubie:). Radość zwierzaka jest w stanie zrekompensować nawet koniec urlopu :);) Emmi:) kup tę smyczkę koniecznie nadmorskie spacerki sprzyjają szczupłej sylwetce i Kubuś będzie mógł jeść i jeść i ......... :D;) Efciak:) masz rację oby do następnego weekendu :) będę miała czas na porządki po czwartkowo-piątkowych nawałnicach a Glucik będzie miał zabawę. Cwaniak mały :) jak ciągnę po ziemi dużą gałąź najpierw się czai później na nią wskakuje i jedzie do miejsca, w którym ją zostawię :) Zeszłego lata uzupełniałam zaprawę, która wykruszyła się z pomiędzy cegieł przy tarasie. Mały Glucik bardzo chciał pomagać :) i wlazł do garnka z mokrą zaprawą murarską. Naszczęście było jej mało na dnie pojemnika i mocno się nie upaprał, ale i tak był kłopot z wyczyszczeniem kociego futerka :) Mam nadzieję, że tym razem nic nikomu nie przekręciłam, :) jeśli tak to bardzo przepraszam, sobie też przekręcam. Przez kilka lat mieszkałam w bloku nr. 16 w mieszkaniu nr. 14. Kilku osobom powiedziałam blok 14 mieszkania 16 nie trafił do mnie międzyinnymi fachowiec od gazu. Następnego dnia wmówiłam facetowi, że to on się pomylił :);) Trochę nie na temat, ale śmieszne :) Pozdrawiam serdecznie wszystkich. Życzę powodzenia. 🖐️:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich cieplutko Efciak - niestety nie otrzymałam zdjęć od Ciebie, może spróbujesz jeszcze raz mi przesłać, Shirusia1 - słodki ten twój Bossik Netta - zazdroszczę Ci że możesz pracować, wierz mi nie ma nic gorszego niż bezczynność w obcym kraju, a urlopowania mam juz dosyć Emmi - jak ja Ci zazdroszczę wyjazdu nad morze, ja nie wiem, kiedy znowu poczuję nadmorski klimat Futrzaki, niestety nie moge otworzyć zdjęc od Ciebie, ale prosze prześlij jeszcze raz moze się uda, przesłałam Ci zdjęcia moich ukochanych brzdąców kulfonik, ruminka, DIARRA - pozdrawiam wszystkich, miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) shirusia >> no nieeeeee - wymieklam. Slodziak z \"malenstwa\" (w kocu dostalam sie na stronke) futrzaki >> spryciak z tego Glutka ;) zrobil sobie kulig latem :) Moze on jest Glucik Budowniczy?? Az rwie sie do pracy ;) Emmi >> jak tam?? Wczasuj sie, wczasuj ;) ajak Kubus zniosl smycz i spacer nad morze?? Tylko Mezusiowi nie dawaj Kubulindy, bo babeczki na swike morska jeszcze zacznie podrywac ;) Netta >> co u CIebie?? Ruminko >> jak dajesz sobie rade?? Upaly zelzaly, mam wiec nadzieje, ze samopoczucie ci sie polepszylo. Usciski ogromniaste dla Ciebie ;) JedynTakaNaSwiecie >> niestety nie moge wyslac maila :( moze masz cosik ze skrzynka?? Pozdrawiam reszte kobietek: kulfonik, Diarra, majaja, Chantal 🌻 dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich:-) kocica straszy kota w lustrze....:-P nie moze biedna zrozumiec, ze to ona sama mimo tlumaczenia. puszy sie, zeby byc wieksza, wygina i stawia siersc na ogonie...jest przy tym bardzo skupiona..:-) stary kocur odpoczywa od malej wariatki i spi snem spokojnym i niczym nie zaklocanym :-P za 2 tygodnie bedzie mial mal na tydzien bo wyjezdzamy, wiec watpie czy bedzie szczesliwy...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 🌼 🌼 dla wszystkich miłosników zwierzatek małych i duzych. Przez pare dni nie było mnie w domu i moja sunia o mało nie oszalała ze szczęscia , http://diara11.pupile.com/, tak patrzy na mnie swoimi błyszczącymi oczyma, że aż za serce ściska, no i oczywiście trzeba ja wyściskać, mocno przytulać i koniecznie wycałować. Dobrze, ze żółw tak się nie cieszy. A ciekawa jestem jak pieszczotliwie nazywanie swoje zwierzaczki , moja Diara reaguje na : Niuniusia, Kociu, Lalunia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) No Kuba broni się przed smyczką jak dziki lew morski :) Jeszcze nie zakupiłam bo cyrki odstawiał podaczas przymiarki ;) on jednak zwolennik wolnosci o małego ruchu, nawet jak puszczam go po pokoju to nie przejawia zainteresowania jakimś większym ruchem. Tak tylko o Kubie bez czytania co na topiku, bo grzecznosciowo korzystam i muszę zaraz kompa zwolnić, ale mam nadzieję, że następnym razem już do każdej z osób coś napiszę :) Biorę Kubę zawsze ze sobą, a raczej świnkę morską bo one obierki po ogórkach jedzą, brzydkie listki sałaty, ogryzki, skrawki pomidora, właśnie odkryłam , że kuba lubi pomidory :) i jak mam wyrzucić to mnie serce boli albo zawsze sobie przypominałam wtedy, ze gdyby była świnka to bym jej dała i tęsknota się uruchamia wieć od lat biorę zawsze ze sobą :) Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całuski i żółwie łuski 👄 - to dosłownie. Mój Turek II znowu urósł, bo podczas zmany wody i wycia ( przy którym mnie swego czasu ugryzł 😭 ) znowu zrzucił łuski ze skorupy ( jak u karpia) - co świadczy o tym , ze rośnie jak na drożdżach :) turekii.pupile.com W chwili obecnej waży kilogram z małym haczykiem. Pozdrawiam wszystkiech miłosników i ich zwierzaczki 🌻,🌻,🌻 Ponawiam pytanie jakich zdrobnień imion i innych pieszczotliwych słow uzywanie wobec waszych zwierzatek i czy na nie reagują ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra----jeszcze nie nadrobiłam zaległości w czytaniu ale z ostatnich postów widze, że masz zółwia wodnego...witaj w klubie ja mam dwa zółwiki ale te moje w porównaniu do Twojego to maleństwa:) i podobnie tak jak Twój zrzucają łuski ze skorupy. Mam pytanko...czy dajesz jemu jakieś witaminy??? Mi ostatnio wet polecił do roslinnego jedzonka wkrapiać trochę kropelek witamin:) Ja na psiaka pieszczotliwie wołam Misiek albo Słodziak...ale on jest na takim etapie swojego życia, że wystarczy mu pocmokać i już reaguje...zawsze musi być w centrum zainteresowania:) Pozdrawiam 😘 i moze w końcu nadrobie zaległości bo za każdym razem się za nie biorę i znowu mnie coś lub ktoś odrywa od kompa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swojemu żółwiowi daję suchy pokarm - ten w granulkach i tam jest tyle różnych składdników i witamin , że wydaje mi się wystarczająco. Poza tym daję mu od czasu do czasu mięso wołowe, z piersi kurczaka i mrozoną rybę ( z filetów) oraz jego przysmak dżdżownice ( a najlepiej rosówki) , ale wtedy musze zaraz zmienić wodę, bo za dzień czy dwa w mieszkaniu nie dałoby się wytrzymać od gnijącej wody. I ma się dobrze znaczy się - że to wystarczy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×