Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

renika

Ach te pytania....

Polecane posty

Dziewczyny. Zamiast setny raz pytac o ciąże, czy ból oznacz ciąże, a okres mi sie spóźnia, a mam mdłości i setke innych dolegliwości... sięgnijcie po test, idzcie do lekarza. Nigdy nie słyszałam zeby po 2 dniach od stosunku wyszła ciąża.... Zapłodnione jajeczko zagniedza sie po 7 dniach od zapłonienia... Wiec gdzie tu sens i logika w zastanaiwaniu sie czy sie zaszło. Wiecznie są te same odpowiedzi na te same pytania. Ja ciąze miałam dwie, każda przebiegała inaczej. Mam kolezanke która w 4 miesiącu sie dowiedziała ze jest w ciązy bo wczesniej miała okresy. To woła po pomste do nieba. Jest tyle stron poświecanych ciązy, o ich wczesnych objawach... Jak widze kolejne pytanie czy jestem... płakac mi sie chce. Lekarz w 100% potwierdzi ciąże, test w 98% jakoś tak.... Czy my przez internet potrafimy to zrobić?? Kurcze może my wróżki jakieś jesteśmy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sticc
Reńka na prezydenta! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie rodzice tych zdezorientowanych dziewczyn, co druga sie boi powiedziec mamie ze podejżewa ciąże matki z córkami nie rozmawiają potem pytania: czy czkawka oznacza ciąze.... jesu kiedy ja podejzewałam ciąze w wieku lat 19.... poszłam do lekarza który jak sie potem okazało podał błędną diagnoze powiedziałam mamie... a bałam sie cholernie jak przyjmie infirmacje ze jestem w ciązy (choc nie byłam - inna sprawa) powiedziała : czego głupia wyjesz?? (plakałam jak bóbr).. będę babcią zaufajcie rodzicom... rozmawiajcie z mamami, ojcami pytajcie albo biegnijcie do lekrza jesli nie macie pewności!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo, renika!! Masz w 100% racje -- gdyby dzieci z rodzicami rozmawialy, byloby lepiej.. Chociaz jakas namiastka zaufania i chec porozumienia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renika brawo! :D Dodam jeszcze, że są zabezpieczenia różne.. a jak się chce uprawiać seks, to trzeba wiedzieć \"czym to grozi\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do tego nie umieją szukać, wystarczy wpisać \"ciąży\" do wyszukiwarki a wyskoczy pełno tematów, a przecież można wyraz odmieniać i bez polskich liter również próbować ;) właśnie, właściwie nie wiem po co, weszłam na totalnie beznadziejny temat :0 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=985540&id_f=9 grrrr Renika.. powinnaś ten temat bardziej dobitnie nazwać, żeby lepiej rzucał się w oczy i może potencjalne założycielki nowych topików (jak te starych) trafiły na niego i pomyślały trochę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczynki za wsparcie. jestem w forum dosłownie od wczoraj. cały wieczór czytałam o tych objawach ciąży i śmiałam sie do monitora. ale potem zaczęło mnie to wkur.... bo pytania były w typie: czy tampona używa sie w czasie okresu?? nie wiem czy to są głupie pytania, ale odpowiedz ta sama: idz do lekarza odpowiedz: boje sie, zrób test: boje sie ze nie wyjdzie jesu wystarczy troche pomyśleć, poszukac w necie skoro ma sie czas na zadawanie takich pytan lepiej poszukac dowiedziec sie wiecej. tak jak mówiłam wcześniej w 100% lekarz morze rozwiać nasze wątpliwości.... a nie osoba z forum której sie nie zna, nie ma specjalizacji.... można pytać o rade a nie pytać: słuchaj czy ja jestem w ciąży???? czy odpowiedz może być miarodajna??? dziewczyny!! przecież kazda ciaza jest inna jedna odczuwa mdłośi druga nie jedną boli brzuch a drugą nie jeśli sie nie jest w ciąży a ma sie jakies dolegliwości może to jakaś poważna choroba, a jesli sie jest to czym prędzej do lekarza tym bardziej żeby na siebie uważać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorą się za seks a dopiero potem zastanawiają się na czym to polega.. :0 podstaw nie znają.. a tyle jest portali na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile razy te \"dziewczynki\" naskakują na ciebie jak kazesz im lekarza czy np. zrobic test uwazają ze tu zasięgną porady lekarskiej a tak nie jest kazda z nas moze sie mylić co do objawów... ale zawsze ktoś jest mądrzejszy i wie lepiej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoriaa
Mam taki problem. Ponieważ wczraj wziełam diane 45 minut później niż powinnam. Czy w ten sposób jak dzisiaj wezne normalnie o tej samej porze co zwykle czy będę dobrze zabezpieczona przed zapłodnieinem, a zawsze biore regularnie to pierwszy taki przyapdek od kilku miesiecy. Czy jak weźnie się tableke z opoznieniem czy jest ryzyko zajscia w ciaze ? w danym dniu i nastepnych ? Z góry dziekuje i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba juz mi sie na takie pytania nie chce odpowiadać.... jak bys wcale nie wziela sie martw!!! przeczytaj ulotke!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do majorka zobacz znalazłam na forum \"Mam jedno pytanie. Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciąże, gdy bierze sie wspolny prysznic, z tym że facet nie miał wytrysku, może tylko pojawiło sie troche płynu ejakulacyjnego. Licze na mądre rady bardziej doświadczonych i mądrzejszych w tych sprawach. To było pięć dni temu i troche sie martwie, a przecież jeszcze nawet za wcześńie na zrobienie testu. Jest mi troche źle, bo bolą mnie dolne partie brzucha i jest mi nie dobrze,ale to pewnie z tego poddenerwowania.\" w szoku jestem ps. te dzieci nie mają zielonego pojecia o ciąży, zapłodnieniu a boirą sie za seks paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renika dokładnie... taak takie teksty sa rozbrajające ... ;) jak ten Wiktorii - mam nadzieję, że to był tylko przykład na głupotę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKlaudia
Wczoraj wspolzylam z moim chlopakiem, a dzisiaj zapomnialam wziasc Diane okolo godizny i wiem ,ze plemniki zyja sobie okolo 72 godzin i czy teraz przez ten czas spoznienia czy moglo dojsc do zapodnienia ? z gorzy za pomoc dziewczynki dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ale najgoesze to jest to ze nie chce im sie czytac ulotek ja czytalam uwaznie całą ulotke cilestu wielkosci A4.... dłuuuuuuuga ale przeczytałam i wiem czego sie spodziewac jak i kiedy brac a 45 minut spóźnienia to przecież nie rozpacz.... a w ulotce napisane jest wszystko...... oj oj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renika otóż to, nawet na opakowaniu prezerwatyw jest dokładnie napisane jak ich używać i inne informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renika otóż to, nawet na opakowaniu prezerwatyw jest dokładnie napisane jak ich używać i inne informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia skoro zapomniałas weź ją jak najszybciej - NIE PANIKUJ Jak sie spóźni okres zrob test. ps. Nastaw sobie budzik i nie zapomnisz na drugi raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mis ie wydaje inaczej
to po cholere jest to forum?? po to zeby ktos sobie pisal swoj rpblem i toczyla sie na ten temat jakas dyskusja.. mloda dziewczyna jak jest w takiej sytuacji to nie wie biedna co ma zrobic i szuka u kogo kolwiek wsparcia... jesli was to denerwuje to nie wchodzcie na topic o temacie pomocy albo antykoncepcja.. proste.. tak mi sie wydaje.. ja wiem ze zygac sie chce od tego samego w kolko ale troche TOLERANCJI I ZROZUMIENIA.. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większość tego typu tematów to podpucha lub prowokacja ale naprawdę aż strach pomyśleć że któraż z dziewczyn mogłaby to napisać na serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renika Majorek Marika
z normalnością to wy sie minęłyście i nawet nie ukłonilyście!!! żygać mi się chce jak patrzę na taką nietolerancję!!! obyście wy nie byly w takiej samej sytuacji nie byly... pomyślcie czasem...to naprawdę nie boli..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×