Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

orchidea1977

TESTY PŁODNOŚCI I CIĄŻOWE - OSTATNIE SZTUKI ! ! !

Polecane posty

hej wszystkim, Uwaga dziewczyny - ostatnie sztuki. TYLKO TERAZ - 5 testów owulacyjnych + 1 test ciążowy - wraz z pełna instrukcją w dobrej cenie 28,99 złotych. Jeśli podjęłaś decyzję o posiadaniu dziecka to bardzo dobrze trafiłaś! Przy wykorzystaniu tych testów możesz ustalić dwa najbardziej płodne dni cyklu z laboratoryjną precyzją! W tym czasie zajście w ciąże jest najbardziej prawdopodobne. Orchidea1977@interia.pl p.s. przepraszam za ten temat osoby nie zainteresowane i te ktorym to przeszkadza !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22monisia
Czy dajesz do testow instrukcje po polsku? Czekam na odp. bo jestem chetna. monia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgniechaD6
Witam, Jestem zainteresowana tymi testami tylko nie wiem czy są one aktulane i w jaki sposob mogę je odebrać?? Cezkam na szybką odpowiedz. Pozdrawiam, AGNIECHAD6@GAZETA.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgniechaD6
Witam, Jestem zainteresowana tymi testami tylko nie wiem czy są one aktulane i w jaki sposob mogę je odebrać?? Cezkam na szybką odpowiedz. Pozdrawiam, AGNIECHAD6@GAZETA.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Uprzejmie informuję wszystkie dziewczyny które się ze mną kontaktowały w sprawie testów owulacyjnych i ciążowych, IŻ JESTEM PO DOSTAWIE I MAM JUŻ NOWE TESTY ! ! ! ! ! Kontaktujcie się proszę przez meila. Orchidea1977@interia.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×