Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fatima

wczesne objawy ciazy pomocy

Polecane posty

Gość Fatima

Czesc Widze ,ze sa tutaj kobiety znajace zycie .Blagam potrzebuje szybko pomocy nie wytrzymam cisnienia wizyte u lekarza mam dopiero w przyszlym tygodniu,a nie wierze testem ,pozatym testy wykazuja ciaze dopiero 4 tygodnie po zaplodnieniu ,robione wczesniej moga byc mylne Moje pytanie jest nastepujace ,czy bolace -powiekszone piersi ,popoludniowe nudnosci ,pobolewania i klocia w podbrzuszu przez praktycznie caly miesiac -podobne do boli przed okresowych ,moga byc oznaka ciazyy ? Okres mialam 28 sierpnia ,zaraz po nim zaczelam wspolzycie ,ktore trwalo ponad dwa tygodnie i wtedy juz caczely sie bole podbrzusza Wspolzylam poprzez caly okres plodny -chce dziecka ,ale problem w tym ,ze dostalam okres byl wprawdzie baaardzo skapy i trwal tylko 3 dni ,ale nadal mam te same objawy Czy jest prawdopodobienstwo ciazy ?Dziekuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko który to już topik z serii: jestem w ciązy czy nie jestem dziewczyno idz do apteki kup test po coś te testy są zapłodnione jajeczko zagnieżdza sie po 7 dniach od zapłodnienia dopiero wtedy raczej można czuc jakies objawy bez paniki, może własnie z tego przejmowania boli brzuch?? kłuje tu i tam?? idz po test a jesli nie wierzysz w wynik bo nawet jak wyjdzie negatywny bedziesz dalej panikowała bo nie ma okresu.... idz do lekarza albo cofnij sie o kilka topików wczesniej pełno tego jest na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spkasienka
jezeli wspolzylas w caly okres plodny, a Twoja miesiaczka trwala krocej niz zawsze - jest taki prawdopodobienstwo. Wlasnie w przypadkach kiedy miesiaczka jestale mnie obfita i trwa krocej mozna by zliczyc Cie dokobiet wciazy u ktorych wystapila miesiaczka. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wczszystkich!!z moich obliczen wynika ze nie mam okresu juz 6 dni !!boli mnie bardzo mocno brzuch i to codziennie!!nie wiem czy to oznacza ze jestem w ciazy czy nie!!innych objawien raczej nie mam!!wiec jak mozecie mi jakos pomuc to powiedzcie czy jestem czy nie a to ze test powinnam zrobic to wiem tylko sie boje!!wiec powiedzcie jakie moga byc tez inne objamy to zobacze czy tez takie mam!!a i jescze jedno jak mozecie to powiedzcie po ilu dniach od zapołodnienai wystepuja mdłosci i wymioty??z góry dziekuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvvd
mIkRuSiAaA twoje ,objawienia" to ewidentnie ciaza,mialam identycznie.z tym ze byc moze urojona.a wspolzylas z fecetem czy nie?bo ja np nie ale to raczej nie ma znaczenia.co myslicie kumy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny mam pytanie
dzis moj 20 dzien cyklu, okres powinnam dostac za mniej wiecej 8-10 dni. od przedwczoraj mam jakies delikatne pobolewania podbrzusza. Czuje sie w ogole, jakbym miala dostac za chwile okres. Dodam, ze odbywalam stosunek bez zabezpieczenia dwa razy w ciagu dni plodnych. Czy to moga byc pierszwe symptomy ciazy? A moze to juz oznaki na zblizajacy sie okres? (ale czy na to nie byloby za wczesnie?) powiedzcie co o tym myslicie, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,mam podobny dylemat do twojego,od,paru dni mam pobolewania w dole brzucha,podobne do okresowych.Czekam za okresem,bo to 30dzien cyklu u mnie.Dodam ze od 3 m-cy staramy sie o dziecka wiec bylabym happy.Zastanawiam sie tylko dlaczego w zeszlym m-cu cykl trwal u mnie 24 dni a teraz przeciagnalsie juz do 30?Skąd te wahania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny mam pytanie
u mnie bol zaczal sie kilka dni po owulacji, dlatego tez mnie to dziwi, ze juz nadszedl(jesli to byloby na okres) larysa a moze zrob test? jakiej dlugosci zazwyczaj masz cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio cos mi sie rozregulowalo z cyklami bo dlugo mialam 30-31dni a w lipcu 24 dniowy.Nie wiem czemu.Nie wiem tez jaki powinnam mieć teraaz długi cykl,z testem poczekam pare dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny mam pytanie
to trzymam kciuki za dwie kreski :) i mam nadzieje ze u siebie tez je zobacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ____Boje Sie
Witam mam takie pytanko , dzis bylem z dzieczyna sam na sam ale nie uprawialismy seksu tylko, ze sie onanizowalismy i ja sie jej sposcilem na brzuch i troszke jej splywalo po dziurce ale nie wiem czy weszlo, ale potem pod przysznicem ona wszystko umyla i czy jest prawkopodobienstwo ze moze zajsc w ciaze?? , wiem ze to glupie ale naprawde sie boje i prosze o informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×