Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grzybek

DANIA Z GRZYBKOW !

Polecane posty

Gość grzybek

Prosze podajcie jakies przepisy z grzybow ! Uwielbiam je jesc a sama potrafie ugotowac tylko zupe grzybowa Takie piekne grzybki na straganach a ja jak co roku tylko na nie patrze ! Z gory wam dziekuje bo wiem ze zawsze mozna na was liczyc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam świerze grzyby po prostu przesmażone na oliwie z cebulką i ząbkiem czosnku. Sól, pieprz. I jest świetny sos, jeśli dodasz do tego odrobinę śmietany. Bez niej i tak jest pyszne. Polecam ze świeżym chlebem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurki
można zrobić jak wyżej i w to wbić jajka - wyjdzie jajecznica na grzybkach pycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzybek
Wielkie dzieki ! Ale czy tych grzybow nie trzeba wczesniej gotowac i jak dlugo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzybek
Jeszcze jedno Czy jak wleje smietane do tych grzybow to czy ona sie nie zwarzy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurki
wystarczy obsmażyć i potem dorzucić cebulkę. Jak zresztą nie wiem bo zawsze dostaję gotowe. Ale wydaje mi się że najpierw się obsmaża a potem dolewa trochę wody i w ten sposób dusi - mogę się mylić:) Jeśli do rosołu wrzucisz kurki i trochę śmietany - wyjdzie zupa oczywiście kurkowa. Lubię te grzyby bo przyrządza sie je jak pieczarki - szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmietanę
wlewa się w ten sam sposób jak do zupy czyli najpierw trochę wywaru do śmietany, rozrobić i znów wywar , rozrobić i do grzybków lub słodką ale wtedy potrawy wydają mi się mdłe Ja od jakiegoś czasu kwaśną śmietanę przed wlaniem do czegokolwiek trochę solę i mieszam - działa - nie warzy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurocek
No prosze o jakies przepisy dla nas kuchareczki kochane Co wy grzybow nie umiecie gotowac Jelopy jedne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzybiarka
Wlasnie kupilam kg podgrzybkow i nie wiem co z nimi zrobic POMOCY !!!!!????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRZYBIARKA
Kupilam kg podgrzybkow i nie wiem co z nimi zrobic POMOCY !!!!!????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamarynuj
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shalla
Uwielbiam grzyby i jadam je na każdy możliwy znany mi sposób. A Wam chcę polecić jeszcze jeden, jaki tu nie był wspomniany. Otóż rydze....o, poezjo, cóż to za grzyby ! Pierwszy raz zjadłam rydza 2 lata temu i od tamtej pory moje myśli kulinarne są obłąkane na punkcie rydza. Każdy, kto mi mówił, że tak będzie, jak spróbuję był przeze mnie wyśmiany. A teraz już wiem, że to prawda. Jak przyrządzić rydza ? Nic prostszego: Umyć, odciąć ogonek ( ale nie żeby wyrzucić !!!! ). Rozgrzać na patelni masełko, połozyć szczątki rydza ( ogonki też ). Delikatnie posolić. Smażyć kilka minutek. Jeść. Brzmi banalnie ? Wręcz niesmacznie ? No to spróbujcie. Gwarantuje, że to będzie jeden z tych smaków, który będzie się wam śnił po nocach. Smacznego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×