Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 28 tydzien ciazy i moja waga

28 tydzien ciazy i zbyt duza waga

Polecane posty

Gość 28 tydzien ciazy i moja waga

Hej dziewczyny.Jestem pod koniec 28 tygodnia ciazy i przytylam juz prawie 7 kilo.Czy to nie za duzo? Dodam,ze przed ciaza mialam nadwage :/ nie wiem czy zaczac sie odchudzac a przeciez nie wolno czy co robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjghjhgjf
to po co wpieprzasz więcej niż organizm potrzebuje? nie opychaj się jak świnia, bo po porodzie będziesz płakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz po terminie 3 dni
to wcale nie tak duzo... choc ja juz po terminie i przytyłam tylko 7 ,ale to znow za malo... jedz i dbaj o siebie a diatemi zajmiesz sie po porodzie. zaloguj sie na tej stronie, będziesz miała lepsze spojrzenie na swoja wage:) http://wagawciazy.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28 tydzien ciazy i moja waga
pierwszego komentarza nie skwituje. Wlasnie uwazam co jem.Nie jem nawet chleba.Glownie warzywa owoce i odtluszczone mleko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik chomik
ciekawe że na warzywach i owocach tyle przytyłas, to musisz ich jesc strasznie dużo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi tez sie nie wydaje
zebys duzo przytyla- choc to zalezy jaka ta nadwaga byla ja na podobnym etapie przytylam przeszlo dwa razy wiecej-ale przed ciaza ja mialam niedowage jak sie okazalo, ze mam cukrzyce i musze drastycznie zmienic diete to schudlam i na koniec mialam ok 10kg na plusie najwazniejsza jest zdrowa dieta, ale tez mi sie nie wydaje zebys od warzyw tak tyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMM333
to wcale nie jest dużo, norma jest bodajże do 12-13 kg a do tylu pewno nie dojdziesz, jeśli będziesz karmić piersią szybko odzyskasz wagę sprzed ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bądźcie chamskie
wcale jakoś dużo nie utyła, a może woda się jej zatrzymuje? Moja mama tak miała w ciąży z siostrą i mimo, że jadła normalnie i zdrowo utyła 20 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może więcej warzyw na konto owoców? Banany np są baaardzo kaloryczne no i postaraj się nie jeść białego pieczywa makaronu....no i słodyczy. Będzie dobrze:) U mnie w rodzinie jedna przytyła tyle już w 4tym msc bo karte ciąży widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co ten ambaras?
7 kilo,bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odtluszczone mleko to syf owoce w za duzej ilosci tez nie jest dobrym pomyslem-cukeir,cukier i jeszcze raz cukier :D a 7 kg to chyba nie az tak duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli Cię to pocieszy to ja mam 15 na plusie, w tym samym tygodniu:) Martwić się będę jak skończę ciążę i wykarmię dziecko :) Wtedy przyjdzie czas na dietę i ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja dzisiaj kończę
27tc mam 3 kg na plusie też miałam nadwage przed ciążą ale myśle, że 7 kilo na ten tydzien to nie jest aż tak dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiwiene
Weź pod uwagę, że Twój organizm może zatrzymywać wodę już teraz, a nie jak zazwyczaj - w ostatnim miesiącu ciąży. Ja przed ciążą ważyłam 59 kg przy wzroście 179cm. W 28 tygodniu ważyłam 72 kg i tak do 34 tygodnia ciąży. W 38 tygodniu ważyłam 86(!) kg. 3 dni po porodzie ważyłam 73 kg, 10 dni po - 61 kg. I nie wynikało to u mnie, jak widać z nadmiaru jedzenia. Byłam tak dramatycznie spuchnięta, że nie mogłam kucnąć, bo mi się za słabo nogi w kolanach uginały. Więc jeśli twierdzisz, że jesz normalnie (niedużo), to raczej puchniesz bardziej niż tyjesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×