Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milena33

Co kupujecie dzieciakom na mikołaja?

Polecane posty

Gość Milena33

Wiem, że wcześnie ale ja prezenty zaczynam "zbierać: juz w październiku. staram się zeby kilka bylo duzych i masa drobiazgów. Mamy w rodzinie duzo dzieciaków więc każda rada będzie cenna. Pomózmy sobie. ja potrzebuję prezentów dla: 3 dziewczynek: 2,6 i 11 lat oraz chłopców 6 i 9 letniego. Podsyłajcie pomysły na prezenty na topie dla dzieciaków w róznym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupujemy tylko dla naszej córki, w tym roku pewnie jakieś puzzle bo ostatnio namiętnie układa i może jeszcze coś "kreatywnego", zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na mikołaja tylko słodycze, większy prezent na święta,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaad
Z chęcią dołaczam się do tematu. Niedługo mikołaj i gwiazdka przyda się pomoc w podsunięciu prezentow dla dzieci, tym bardziej, że teraz dzieciakom trudno dogodzić. ja szukam prezentow mikołaj/gwiazdka dla 5 latka i 9 latki. Myślałam o jakiejś grze, jak byłam mała to marzyłam o operacji albo monopoly. Może kupię którą z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena33
Maszyna do szycia mi się podoba:) Myślałam też o domku dla lalek, ale sa cholernie drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość animowana81
Kiedys byl tu taki temat jak dziewczynka radzi co kupowac na swoim blogu. Jej matka pisała o tej stronie, ale nie pamietam jak sie nazywala. Teraz by sie przydala. Ja radze kupic wiekszym lego friends a mlodszym duplo - to sa zabawki ktore przerwaja wszytko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co bedzie w promocji w tkmaxie tam sa super perełki, zabawki ktorych nie kupi sie nigdzie indziej w swietnych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie na mikołaja dzieci dostaja 1 prezent , zazwyczaj kalendarz adwentowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym roku , kupimy swojej córce nA mikołaja lalkę Chelsea z łódka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zaczynam dużo wcześniej myśleć o prezentach na święta i teraz zdecydowanie stawiam na zabawki kupowane online. Jest dużo taniej no i wiadomo wygodnie. Tutaj np. https://fokastara.pl/zabawki-za-piataka.html zabawki za "piątaka" także można wybierać do woli i rzeczywiście kupić coś każdemu z dzieci. Tutaj za dychę: https://fokastara.pl/zabawki-za-dyche.html Także dla mnie, dla dzieci i dla mojego portfela te święta będą przyjemnością :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
książka o dojrzewaniu dla 11 latki w formie poradnika o zabawnej treści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×