Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy facet potrafi kochać kogoś bez seksu?

Polecane posty

Gość gość

Nie wiem czy któryś mnie kiedyś kochał, bo rezygnowali gdyż byłam "oziębła" i nie było nic fizycznego. Byli zauroczeni, śmiali z z moich nieśmiesznych żartów, podziwiali mnie, komplementowali, ale kochać... Ja potrafię kochać platonicznie. Jak słyszę, że któraś kobieta ma jakiegoś wielbiciela od lat który jej nawet za rękę nie trzymał to nie wiem jak to możliwe. może nie jestem wcale taka super:( Taka refleksja na Walentynki. Ja też rozumiem, że oni mogli czuć sie odrzuceni, ale ja nigdy nie robiłam tego celowo, nie byłam oziębła celowo, po prostu mam różne lęki i kompleksy. Jako ludzi traktowałam ich dobrze, wspierałam w problemach, wysłuchiwałam. No ale dla nich co innego się liczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby zależało im na tobie a nie samym seksie to by nie rezygnowali. Chyba że jesteś oziebla jak lód przez lata to wtedy się nie dziw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po paru miesiacach rezygnowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i musze dodać, że to byli faceci po 30stce, tacy raczej nie należą do romantyków, traktują kobiety bardziej cynicznie W ogóle późno wzięłam sie za spotykanie z facetami, bardzo późno Na studiach widziaałm, ze jacyś byli we mnie wpatrzeni, ale moja zdystansowana postawa (byłam milczaca, taki charakter) że zaczęli mnie wręcz nie lubić. A ja nie byłam taka za złośliwosci, tylko miałam jak sadze depresję i bałam się kontaktów z płcią przeciwną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sex jest związany z miłością nierozerwalnie, zrozum że to ty jesteś "inna" a nie reszta społeczeństwa. Jeśli kilka miesięcy unikasz sexu to można się spodziewać że tak będzie zawsze, jeśli facet nie pracuje nazwiesz go poprostu leniem i próżniakiem a to że on ma lek przed pracą i kompleks uznasz za wymysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukaj impotenta, on potrafi kochać bez sexu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To skąd sie biorą historię typu, on ją kocha od paru lat, ale ona jest zajęta i on na nią czeka? :D Są takie różne przypadki. Seksu nie było, uczucie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam, że spytam, ale w jakim wieku właściwie zaczęłaś spotykać się z facetami, skoro na studiach jeszcze nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i ja zamierzam uprawiać seks, ale z kimś kto mi pokaże że mu zależy NA MNIE a nie na dostępie do wiadomo czego... Chciałabym by mnie wybrał, a nie jakiś związek z napatoczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są takie historie, nie ma sexu tylko dlatego że ona jest z innym od taka nieszczęśliwa miłość, gdyby jego Kuba odeszła od innego i zaczęła być z nim myślisz że by kochał bez sexu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 lat, mnie tez zaden nie kochal :(:( czy jest jeszcze dla mnie nadzieja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tyle lat wytrzymał to myslę, że wytrzyma więcej :D Bo on chce tę konkretną kobietę, bo cos w niej widzi, coś poza seksem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak gość wytrzymał kilka miesięcy to znaczyło że bardzo cię kochał i naprawdę mu zależało. Skoro myślisz że na ciebie warto czekać 3 lata bo ty masz takie widzimisię to jesteś sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd się biorą? To proste. Na mężczyzn kobiety działają bardziej... gdy one z nimi nie są. Zapytaj faceta, który zdobył kobietę do której wzdychał, co było lepsze. Wzdychać, posiąść, czy żyć z nią. I zapytaj po 10-15 latach takiego związku. Ale i nie oczekuj szczerej odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak rezygnowali po wielu miesiącach to nie byli ciebie warci to *****cze co nie potrafią wstrzymać się z seksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakochany mężczyzna może czekać z seksem 5 lat mówimy o zdrowym normalnych mężczyznach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej potrafi tylko trzeba trafić na normalnego co nie myśli przyrodzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale w jakim celu kazesz facetowi czekać latami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka miesięcy to jest za krótko na sex z tymi sprawami czeka się minimum 3lata nie krócej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 124
zalezy ile ten facet ma lat ..,,. Jak ponizej 30 -tu to poczeka jak wiecej niz 30 to będzie mniech chetny ,.,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niczyjaehh
Mam 25 lat, jeden chlopak szczerze byl mna zauroczony, pozniej trafiali sie sami myslacy ta druga glowa... lata leca a ja sie zastanawiam, czy jest jeszcze jakas szansa :( i gdzie szukac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ramach szacunku do ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3x3=9. Trzech nietrafionych partnerów. I masz dekadę za sobą. Powtórz to równanie i możesz liczyć na staropanieństwo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie potrafi gdyby nie seks i uroda u kobiet to nie byloby nawet jednego zwiazku. Sam jestem facetem to wiem jakie z nas prymitywy na nasza obrone powiem ze kobiety tez nie potrafia kochac jesli facet jest brzydki. WIec ogolnie mozna powiedziec ze nie ma wielkiej roznicy oprocz takiej ze libido kobiet jest duzo mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I takim sposobem do końca życia będziesz sama. Albo się zmień i znormalniej albo się z tym oswoj i nie zakładaj wciąż podobnych tematów. Normalny facet nigdy nie wytrzyma takiego czasu a jeśli ktoś wytrzyma to jest z nim napewno coś z nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niczyjaehh
Wytrzyma, wytrzyma. Ja przez 8 miesiecy nie moglam sje zdecydowac i okreslic, czy chce z danym facetem byc, wiec zakonczyl znajomosc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiedzę na temat związków i tego ile trzeba czekać czerpiesz z bravo girls? Te porady były pisane dla 15 latek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie wytrzyma to nie jest ciebie wart chcesz być tylko panienką tylko do zabawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×