Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy facet potrafi kochać kogoś bez seksu?

Polecane posty

Gość gość
18:02 W ramach szacunku do ciała czekaj 20 lat. 5 to za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyźni zazwyczaj się wiąża tyko dla samego seksu musisz się z tym pogodzic jak przypadkiem ciężko zachorujesz twój mężczyzna od ciebie odejdzie do kochanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze byla wtedy nastolatka? Myslisz w ogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie tylko d***** chodzą do łóżka po kilku miesiącach znajomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez tak uwazam. Co najmniej rok trzeba odczekac, mowie serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślałam, że tylko ja taka jestem. Jak bym słyszała sama siebie. Na studiach i w szkole średniej zawsze stroniłam od kolegów. Wstydziłam się mężczyzn . Nie wiem dlaczego tak było. Zawsze miałam koleżanki i tyle. W duszy zazdrościłam koleżankom, że są takie otwarte na chłopaków, gadają z nimi i żartują. Ja siedziałam cicho i byłam nudna i nie miałam nic do powiedzenia. O spotykaniu się z chłopakiem nawet nie myślałam poważnie. Teraz mam męża ale między nami nie ma sexu w ogóle. On na początku liczył na normalne życie ale ja odwlekałam on czekał ....a teraz jemu nie zależy. Ja chciała bym mieć dzieci. Nie potrafię z nim o tym rozmawiać a on nie pyta , przyzwyczaił się. To nie jest ściema o czym piszę tylko przestroga bo los może być przewrotny. Wydaje mi się, że rodzice mnie trochę skrzywdzili. Zawsze ich reakcja na sex była negatywna. Nigdy się nie przytulali czy nie całowali w mojej obecności. Nawet jak widzieli osoby trzymające się za ręce to też była krytyka. Wyrosłam na dziwoląga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:15 a jak sie poznaliscie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No u mnie też seks to był tabu, nie miałam też wzorca dobrej pary, bo ojciec bywał agresywny no i wcześnie zmarł, więc matka wiekszość czasu była sama. Smutno mi, że się jeszcze mnie obwinia, jakbym ja nie cierpiała przez to, że nikt mnie nie kocha ...;( jakbym nie cierpiała, że oni mi pokazują, ze seks jest najważniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja moglbym wytrzymac dosc dlugo i szczerze kochac ale jestem prawiczkiem 32 letim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:26 to sa jeszcze tacy wspaniali mezczyzni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznałam go przez internet ale on studiował w moim mieście i było mi łatwo się z nim spotkać. To nie było od razu takie spotykanie na randkach. Nie traktowaliśmy tego tak. To były zwykłe spotkania znajomych. On od razu poznał mnie ze swoimi znajomymi z roku. Przeważnie to były spotkania z nim i jeszcze kimś. Kumpelskie spotkania. Radziła bym jednak uważać z umawianiem się przez neta. To, Ze ja poznałam w ten sposób męża nie znaczy ,że tobie trafi się spoko facet. Są rożne świry i na pewno nie spotykała bym się z nowopoznanym sam na sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też potrafię kochać kogoś bez seksu tylko jestem 25 letnim prawiczkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś seks nie ma nic wspólnego z miłością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie a czemu jestescie prawiczkami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - masz gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo chce to zrobić z wyjątkową kobietą z którą spędze reszte życia fakt miałem okazje ale nie chciałem tego robić z byle kim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:32 a ktory pisze? Niestety nie mam. Ja tez chce z ukochana osoba :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dowód miłości mogę czekać z seksem kilka lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wy potraficie wogole myśleć logicznie? Czy potraficie uczyć się na błędach? Skoro wasze przekonania stwarzają wam w życiu same problemy, skoro przez to jesteście same lub jak ktoś pisze wyżej w nieudanych związkach to po co się unieszczęśliwiac na siłę? Są mężczyźni którzy wasze dziewictwo uważają za atut bo długo szukali takiej kobiety, ale jak widzą że wy nie czekacie na odpowiedniego faceta tylko poprostu nie chcecie sexu to odpuszczają. Robicie tylko krzywdę sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś -ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jasne że potrafi, rodziców, dzieci swoje,psa, samochód co Ty myślisz, że facet to jakiś zbok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mam takie pytanie, cnota do ślubu ok. A co z resztą? W ciągu tego kilkumiesięcznego związku są pocałunki, pieszczoty, peting, oral? Czy dokumentnie nic, facet nie widzi nawet waszych piersi a dotykać może tylko dłoń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potrafi- matkę, siostrę, własne dziecko...ale czy ciebie, to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:43- 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.15 jesteś już od lat dorosła, wiesz, ze coś jest nie tak z twoim podejściem do seksu. Czemu nie pójdziesz z tym na terapie do psychologa, seksuologa, a z mężem na terapię rodzinna zeby coś zrobić z waszym martwym związkiem. Będziesz tak siedzieć i czekać aż wszystko sie rozwali a i stracisz szansę na dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że będzie siedzieć i czekać, przez lata czekała aż zjawi się jakiś dziwoląg męski który uszanuje jej poglądy, a teraz życie z nim wygląda jak wygląda. Ona jest przyzwyczajona czekać zresztą to on teraz nie chce więc to nie jej problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same widzicie, że chu/ja warta ta męska "miłość". Ja byłam tylko w seks-układach nigdy w związku, obecnie nie spotykam się z nikim, ale jak zacznę to pewnie też na zasadzie układu, bez udawania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakochany facet z sexem może czekać kilka lat i nie będzie ci robił problemów z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zakochany facet z sexem może czekać kilka lat i nie będzie ci robił problemów z tego powodu. xxx To raczej pisała kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×