Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy facet potrafi kochać kogoś bez seksu?

Polecane posty

Gość gość
A wszystko to wina rodziców, gdyby się przy niej bzykali a najlepiej jak by w domu był swingers klub to by była normalna. Gość jakieś doświadczenie miał ale zakochany postanowił że poczeka na sex, ale się nie doczekał bo to co robili to gorsze niż z dmuchana lalką, był przekonywany że warto czekać na taki cud miód a okazało się że sex daremny więc facet sobie odpuścił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jak bym miała kogoś też bym nie dawała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co Ci facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni w ogóle nie potrafią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a facet to tylko penis? miłosc to wsparcie, rozmowy, robienie rzeczy wspólnie, przywiązanie śmieszne, ze uwazasz, ze drugi człowiek to tylko penis lub wagina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak jak tylko jajami myślą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weźmy piękna inteligentną dziewczynę, niesamowicie sexowną, duszę towarzystwa która mówi że odda się dopiero po ślubie, ok warto poczekać na taki rarytas. A tu jakieś zakompleksione szare myszki z problemami psychicznymi i rozbujałym ego każą na siebie czekać latami, ani to ładne ani mądre, nikt tego nie lubi, nie mają przyjaciół, znajomych... No śmiech na sali :) życzę powodzenia hahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość dziś Zgadzam się z Tobą tylko jest jedno "ale". Opisałaś punkt widzenia ze strony kobiety i uważasz od razu, że facet tak samo myśli jak kobieta. To nie nasz wina, że natura nas tak stworzyła, że od 17 do 40 lat dla nas najważniejszy jest seks w życiu. Jeśli tego nie mamy siada na psychika, wiem, że kobiecie jest to trudno zrozumieć ale tak jest i już, nie wiem jak by się zmuszać to natury nie oszukamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale to nie ma związku z miłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkwi
19:40 pewnie nie uwierzysz, ale ja wlasnie jestem taka kobieta, oczywiscie ta pierwsza opisana przez ciebie :) nie czekam do slubu, ale chce byc faceta pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem, niedoświadczyłem tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma związek bo jak jesteśmy z osobą którą kochamy to z nią chcemy uprawiać seks a nie kochać jedną uprawiać seks z inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja potrafie kogoś kochać bez seksu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja potrafie kogoś kochać bez seksu xxx Ta? I ile czasu tak pociągniesz? Pomijając oczywiście to, że jak kobieta z powodu choroby nie będzie mogła. To ile byś tak czekał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:01 a do tej, ktora posuwacie, czujecie cos? Jak wyglada z uczuciem do tej, ktora posuwacie a o ktora sie staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i ty jesteś taką kobietą ale autorka tematu napewno nią nie jest, jak wiele innych kobiet (co widać po wpisach w tym temacie) a mają wymagania że Ho Ho. Była sobie zakompleksiona mało urodziwa szara myszka i nikt jej nie chciał przez x lat,(dlatego dziewica) teraz dalej jest taka sama + problemy psychiczne spowodowane odrzuceniem i samotnością ale teraz swą porażkę przerabia na zwycięstwo i szczyci się dziewictwem, jaka to ona nie jest wyjątkowa i może mieć wymagania. Niestety to nie XIXw i mężczyźni nie wymagają cnotliwości, dla większości facetów jest to niezbyt ciekawa ale wywyższając się osoba z błoną dziewiczą. To tak jak by stwierdzić że 3 letnie BMW które miało 2 właścicieli było gorsze od nowego ruskiego Zaporożca, a i na Zaporożca są zapisy i trzeba czekać 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coz, niektorzy lubia rozwalone wiadra, a niektorzy nie lubia, jak ktos sie wczesniej poruszal po ich terenie i wola nietknieta, szanujaca sie kobiete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie doczytałeś znawco, chciał mnie chciał, tylko ja miałam inne rzeczy na głowie, np moją depresję, ja nawet w weku 13 lat miałam dwóch "chętnych" jakby ich wszystkich zliczyc to były ze dwie drużyny piłkarskie, kiedy znawcy twego pokroju nauczą się, że jeśli facet kobietę "chce" to nie znaczy, ze ona mu rozłoży nogi? No kiedy to pojmiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie na wsi był taki przypadek, że parka sobie chodziła ze sobą przez rok ale ona wzbraniała się od seksu, mieli po 19 lat jak z nim zerwała, on nalegał na seks a ona nie była gotowa cały czas, powiedziała, że jemu tylko zależy na jednym. Po pół roku była już z innym z którym po miesiącu wpadła, ten pierwszy jak się dowiedział to chciał popełnić samobójstwo ale żeśmy go od tego odwiedli, poszliśmy pod sklep i się napiliśmy i nam wszystko opowiedział jak z nią było a kazdy mu zazdrościł, że puka najładniejszą pannę we wsi, takie są kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kobietę tylko jakieś nieszczęście. Wy macie system zero - jedynkowy? Dziewica - wiadro, nic pośredniego nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobrze, któraś tam napisała,ze potrafi kochać bez seksu, ja też potrafiłam sie kochać i platonicznie i jako nastolatka mogłam sie kochać w chłopaku , z którym wystarczyło mi do szcześcia trzymanie sie za rękę. ale w którymś momencie dorosłam i wyrosłam z platonicznych miłości i przyszła miłość , która wyraża sie także w potrzebie bliskości fizycznej, czułości o charakterze erotycznym a nie tylko cmoknięcie w czółko, chociaż to też miłe. To zupełnie normalne i całkowita oziębłość seksualna u zdrowej , dorosłej kobiety , bez traum typu gwałt, w dobrym związku nie jest normalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To miej tą swoją depresję i najlepiej zamknij się w psychiatryku, wyjdź do ludzi dopiero jak cię naprawią. Choć obawiam się że trochę to potrwa, nawet elektrowstrząsy nie pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:15 jest, szanujaca sie z jednym partnerem, tutaj nie ma mowy o rozwalonym wiadrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coz, niektorzy lubia rozwalone wiadra, a niektorzy nie lubia, jak ktos sie wczesniej poruszal po ich terenie i wola nietknieta, szanujaca sie kobiete usmiech.gif kolejny raz trzeba idiocie tłumaczyć, ze jedyny moment , który kobiecie może z ciiiipy zrobić wiadro to poród, a i to nie zawsze. Naprawdę synku to sie tak nie rozciąga i naprawdę męzatka , która była dziewicą i którą mąż dyma raz na tydzień nie będzie ciaśniejsza od panny, która w ciągu roku miała np. 4 partnerów na raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:20 tlumaczy to facet, ktory pojecia o tym nie ma. Zastanow sie, komu ty to tlumaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a do wiadra to ty chyba matce wpadłeś przy porodzie bo ewidentnie musiałeś sie rąbnąć w łeb skoro tak durny jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty tłumaczysz prawikowi który pupę widział przez chwilę w tv a potem mama pin na blokadę rodzicielska wpisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo niech sie przygłup uczy, zeby sobie na żywo przy ludziach wstydu nie narobił. I niech sie cieszy, że za darmo chcę mu pomóc, tylko z litości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buahaha :D piszcie dalej, jest sie z czego posmiac :D zwlaszcza ci z 20:23 sa tak zalosni, ze az smieszni :D czyncie swoja powinnosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro twierdzisz że pipa bez porodu się nie rozciąga i zawsze jest taka sama to wytłumacz mi w jaki sposób jedną 20 latka ma ciężko 3 palce wsadzić a innej bez problemu nadgarstek znika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×