Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jestem za stara na taką bluzę?

Polecane posty

Gość gość
tak, zdecydowanie. To bluzka dla max. 15 latki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale rozmiarowo są jak dla dorosłej kobiety.Więc chyba przeznaczone są dla kobiet nie dzieci,zresztą są też w dziale dla kobiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co? Chcesz to kupuj. Twoja sprawa. Pamiętaj że to tzw. japan style więc najpewniej to co dostaniesz będzie zwykłą szmatą nie przypominającą nawet tego co na zdjęciu. Jak dla mnie dla 33 latki jest zbyt infantylna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
edyta górniak jest od ciebie starsza a tez w ''the voice'' miała bluze w misie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama nie wiem,muszę się zastanowić.Racja,widziałam Edytę w tej bluzie w misie,miała też t-shirt z jakąś postacią z bajek,już nie pamiętam jaką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A od kiedy Górniak jest wyznacznikiem stylu? Ostatnio zaczęła sie nosić jak nastolatka. Więc i bluzeczka w misie pasuje czy taka jak tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie jest wyznacznikiem mody ale mimo wieku nosi takie ciuchy i to na ogólnopolskiej wizji,więc chyba takie ciuchy sa teraz modne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz to noś. Ale pamiętaj, że nie wszystko co modne należy nosić niezależnie od wieku czy np. figury. Trzeba zachować zdrowy rozsądek a nie gonić za czymś bo modne. Masz ochotę nosić taką bluzę to sobie kup i noś do woli. Każdy ma swoje zdanie ale to twoja decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedzi,dadzą mi do myślenia :) Może ktoś jeszcze się wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie nie pasuje coś takiego kobiecie w twoim wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mość
Oczywiście rób co chcesz. Ale moje zdanie jest takie. Kultura, moda jest coraz bardziej infantylna. Mnóstwo ludzi temu ulega i udaje nastolatka, dziecko mimo, że ma lat 20, 30, 40 i więcej. Oczywiście rozmaite "autorytety", będą się wymądrzać, że to jest ok, że Górniak, że to i owo, ale naprawdę, dorosła kobieta w czymś takim wygląda śmiesznie. Oczywiście bywają jakieś okazje, jest dom, jest ogródek, jest czas na wygłupy. Ja do dziś oglądam kreskówki. Mam 40 lat i różne gadżety, mam klocki lego, lubię Królika Bugsa, Mickey Mouse itp, ale coś tak jednoznacznie dziecinnego, to bez przesady, żeby dorosły człowiek to na siebie wkładał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko jak chcesz to kup,ja tez lubie takie ''infantylne'' ciuchy...jestem troche starsza od ciebie i założyłam taka bluze...a co mam nosic jak jestem po trzedziectce? żakiety,koszule,spodnie na kant?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 29 lat i nie wyszłabym w życiu w takiej bluzie na ulice, chciałabym by ludzie w pracy, w sklepie, w urzędzie traktowali mnie poważnie, a jak mogą traktować mnie poważnie widząc w takim infantylnym ubraniu? a po domu to bym sobie mogła chodzić, tylko jaki jest sens kupowania nowych rzeczy "po domu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm,zdania jak widzę są podzielone,muszę się jeszcze z tym ''przespać'' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po domu -czemu nie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno o gustach się nie dyskutuje ;) a styl mam właśnie taki luźny,sportowy.Wiem,że ta bluza by do mnie pasowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba jednak kupię sobie tą bluzę.Latem nosiłam t-shirty z myszką miki i dobrze się czułam więc myślę,że w tej bluzie też będę się dobrze czuć :) Dziękuję za wasze opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zsazsa
Bedziesz " dzidzia- piernik" w tej szmatce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajna bluza...a dzidzią piernik to by była jakby miała z 50 lat a nie 30...bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam,że ''dzidzią-piernik'' są kobiety po 50-siątce,no może już po 40-stce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×