Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie umiem leczyc kompleksow

czy to normalne..?

Polecane posty

Gość nie umiem leczyc kompleksow

czy to normalne, że myślę o rozstaniu z facetem, który po 3,5 roku bycia razem twierdzi ze nie jest gotowy na slub bo sie miedzy nami nie uklada, i czeka na moment kiedy sie polepszy? wg mnie albo chce byc sie ze soba albo nie.. nie wiem co robic :( mecze sie bez slubu.. slub daje mi swobode zycia razem itd.. (jestem wierzaca on tez). w tej chwili jestesmy za granica, mieszkamy razem, i zadeklarowalam ze od stycznia mieszkamy oddzielnie, bo nie chce z nim mieszkac bez slubu.. co myslicie o tym "z boku" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie tu myślimy na kafe
że jestes jebnięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wiem co myśleć
a ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytaj sobie taką książkę Meg Cabot "Kiedy chłopak poznaje dziewczynę" . Może nie rozwiąże to Twojego problemu, ale na pewno poprawi humor. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wasze postawy są idiotyczne: - jego, ponieważ chce się rozstać z powodu problemów - w małżeństwie one też się pojawiają, więc wtedy co - od razu rozwód? Związek wymaga odrobiny wysiłku od osób go tworzących. Sam z siebie nie będzie się rozwijał i umacniał. - twoja, ponieważ nagle się obudziłaś, że potrzebujesz ślubu. To po co zamieszkaliście razem, po co się na ten krok decydowaliście? Teraz nagle pretensje do życia. Dziecinada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×