Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie szara myszka

czy w CV zamieszczamy zdjęcie?

Polecane posty

Gość taka sobie szara myszka

czy w CV zawsze zamieszczamy zdjęcie, czy tylko na wyraźne życzenie???? prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko na wyraźne życzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie szara myszka
dziekje:) juz chyba wiem dlaczego od kilku miesiecy nie moge znalezc pracy. wykształcenie mam super tylko wygląd ...... ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hijna
a ja mam cv ze zdjęciem i wszędzie takie wysyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamelia///////
ja też mam w CV zdjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie szara myszka
już zgłupiałam - to wysyłac ze zdjęciem czy bez zdjęcia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wysyłam bez zdjecia ale nie wiem jak inni, tez jestem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysyłam zawsze ze zdjęciem i z pozycji osoby czytającej CV też wolę takie dostać - bardziej kojarzę ludzi po twarzy niż po nazwisku, a trudno kogoś zapamiętać, jak się czyta 100 CV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradca zawodowyy
Nie umieszczamy zdjęcia w CV - tylko i wyłącznie na życzenie pracodawcy, proszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szewczyk burczymucha
chyba, ze chcesz byc prezenterka w TV, albo w jakis inny sposob pracowac geba. W innym przypadku zamieszczanie zdjec, podawanie daty urodzin, stanu cywilngo, liczby dzieci, hobby jest zbedne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się z doradcą
tylko gdy w ofercie jest napisane by przesłać CV wraz ze zdjęciem takowe wysyłamy, w innych przypadkach posyłamy "gołe" CV... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradca209
nigdy nie zaszkodzi wysłać cv ze zdjęciem a te czasy gdzie wysyłamy cv ze zdjęciem jak tylko jest napisane w ofercie juz dawno minęły trzeba iść z postępem I pracodawcy jest napewo łatwiej gdy widzi zdjęcie przyszłego pracownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam nie co inne pytanko
Pracodawca w ogłoszeniu napisał: "Zgłoszenia (CV+zdjęcie) prosimy składać...... z dopiskiem "Asystent działu handlowego". Wobec powyższego nie wysyłać listu motywacyjnego? Czy ten dopisek umieścić w tytule jak wysyłam pocztą elektroniczną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam nie co inne pytanko
sorki nieco;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradca209
nie zaszkodzi również przesłać nr konta, odciski palców, ksero dowodu i paszportu, próbkę moczu i kału itd :o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradca209
:D :D jak fajnie być podszywką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradca209
jakiiiii podszywa się i się z tego cieszy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradca209
ale chyba nie o to chodzi w pytaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szewczyk burczymucha
zamieszczanie zdjecia w CV to nie postep. Wyglad nie ma nic wspolnego z tym, czy dana osoba ma odpowiednie kwalifikacje do wykonywania danej pracy. Nie dyskryminuje sie ze wzgledu na plec, wiek, kolor skory, pochodzenie spoleczne. Z wygladem jest podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się i popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdjęcie zdjęciu nie rowne
Myślę, że zależy jakie zdjęcie i zależy jaka praca. Koleżanka przeglądała oferty, gdzie zdjęcia były bardzo egzotyczne. (Tam akurat prosili o fotki). Praca w poważnej firmie językowej, a ludzie na zdjęciach są np. w grupie znajomych na wakacjach i jest strzałka, o którą osobę chodzi, zdjęcia z odciętymi ludźmi, zamazanymi głowami, albo jakaś panna je loda. Masakra. Niektóre z tych osób nawet zaprosili, żeby się z nich pośmiać. Ja tam daje zdjęcie nawet, jak nie proszą i nie przeszkadza to w niczym. Jeśli w pracy mam mieć jakikolwiek kontakt z petentami, to niech widzą że mi dobrze z oczy patrzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szewczyk burczymucha
W szkole jezykowej wyglad nauczyciela nie ma najmniejszego znaczenia, dlatego tez zdjecia w CV sa zbedne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradca209
Nie po to się wkleja zdjęcie do cv żeby pokazać jakim się jest pięknym przecież wygląd nie ma chyba większego znaczenia (chociaż zależy w jakiej branży) Ja zawsze wysyłam CV ze zdjęciem a wy róbcie co chcecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie szara myszka
z tego co piszecie wynika ze jakkolwiek zrobie to bedzie dobrze, ale jak ktoś ma wygląd to doberz jest dodoać zdjecie, a jesli sie wyszło na zdjeciu tak jak ja beznadziejnie (podobna jestem do Hogaty) to lepiej jest darować sobie zamieszczanie fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie słuchaj jakiegoś
doradcy209, który pisze, że trzeba iść z postępem i wysyłać z fotką :O co to za postęp?!? idąc tą drogą, fotografia już jest przeżytkiem, lepiej posłać jakiś plik wideo ze swoim wizerunkiem :o dla mnie to proste, chcą fotke, posłym, nie chcą, nie posyłam... jak on chce, to niech posyła z fotką, może dlatego nadal szuka roboty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdjęcie zdjęciu nie rowne
Szewczyku, te osoby aplikowały do sekretariatu do zapisywania ludzi, a nie jako nauczyciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradca209
aleś sie uparł tego "postępu", nie o to chodzi, kiedys nikt o tym nie słyszał ani nie pomyślał żeby wysłać w CV zdjęcie A teraz kiedy można dlaczego nie skorzystać A i tak większość pracodawców chce zdjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekruterka
cv ze zdjeciem to standard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcel897
Jest zajebista opcja na stronie . Wystarczy że wrzocicie tam swoje CV i za free znajdziecie prace w Wielkiej Brytanii, nie koniecznie w Londynie. Pracodawca skontaktuje się z wami przez telefon, a jeśli się spodobacie gwarantowany zwrot kosztów przejazdu na interview do UK. Jest tylko jeden szkopół: wykształcenie ekonomiczne i język angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×