Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agnieszkabg

czy zielony jeczmien dziala?

Polecane posty

Gość agnieszkabg

witam, znalazlam w internecie negatywne opinie na temat zielonej kawy i jagod acai, a co z zielonym jeczmieniem? czy zrzuce nadmiar moich kilogramow? pomocy, czy ktos to stosowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak schudniesz to Ci kotku studentko cycki zmaleją, naprawdę tego chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka murowanka
ja stosowalam w proszku za 30 zl i nic nie schudlam, ale okazalo sie ze pozadane dzialanie osiagniesz po stosowaniu oryginalnego produktu na amerykanskiej licencji. Tu wiecej info zielony-jeczmien.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albert188
aga, napewno dietka i cwiczenia :) taki suplement moze wspomoc efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzelikabg
Agnieszko mam ten sam problem, ale kurcze jakie to drogie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalicjaa
macie tutaj adres stronki z jeczmieniem, ja wzielam z mezem i pomoglo, nie wiem czy samo w sobie czy zmotywowalo mnie do dzialania ale bylo warto :) www.zielony-jeczmien.pl pozdrawiam alicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam do konca z tego nie jestem zadowolony. Stosowalem 2 miesiace i zrzucilem 5 kg... Niby dobrze ale nie stac mnie na dluzsza kuracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtekzpoznania
Chcesz schudnac to rusz tylek i zacznij sie ruszac. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tak samo jak z butami, kupisz za 20 zl i chodzisz miesiac, kupisz za 200zl chodzisz rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawionakinia
czytalem ze na tej stronie daja gwarancje rezultatow ze jak sie nie schudnie to oddaja pieniazki. Ktos cos wie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwazniejsze to ujemny bilans kaloryczny. Oblicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne i odejmuj od niego 100 kcal tygodniowo. A jak przestanie isc to doloz jakis wysilek fizyczny i problem rozwiazany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nidalee
agnieszka ja tez stosowalam wiele suplementow i zaden mi nie pomogl .Moze sproboje ten jeczmien ale ja jestem dosc sceptycznie nastawiona do tego rodzaju tabletek. Moze sproboje na miesieczna kuracje i zobacze jak moj organizm bedzie reagowal. ktos moze pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinazmida
pomoc to moze nie pomoge ale tez slyszalam o tym jeczmieniu bo nawet w telewizji ostatnio o tym mowili. Moze sie wypowiedziec ktos kto stosowal i powiedziec cos na temat tego suplementu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doagnieszki
ja ze tak powiem aplikuje ten suplemet i pomaga, polecam zamowilam z tej strony nie mam pojecia czy to jest to samo twoje-piekno.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszadinbg
nazywam sie Andrzej. Stosowalem ten jeczmien i powiem Wam tak: przedewszystkim trzeba sie trzymac restrykcyjnie dawek ale efekty zaleza od nadwagi. U mnie 9 kg w 2 miesiace. Pijcie duzo wody przez pierwsze 2 tygodnie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betternerfirelia
Brac to i mozna kazdy suplement ale nie z kazdym sie chudnie, dlatego ja jak mialabym cos kupic to chce miec sprawdzone informacje na dany temat. Zeby pieniazki nie poszly w bloto..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renekton
irelia jeczmien jest niezly jak dodasz troszeczke cos od siebie (wysilek fizyczny, dieta) zrzucisz conajmniej 4 kg w miesiac a to jest niezly wynik !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelstiks
Jestem rolnikiem. Jest mi ktos w stanie powiedziec jak wyglada produkcja takiego mlodego jeczmienia? Bo moze zajalbym sie hodowla tego niszowego produktu. Do tej pory na duza skale hodowalem tylko kalarepe i musze przyznac ze mialem z tego nie male zyski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NervarienBG
ja tam nie wierze w zadne suplementy stosowalam jagody akali i nic nie pomoglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fidelstiks: z tego co slyszalem to jeczmien przechodzi proces liofilizacji czyli obrobki w bardzo niskich temperaturach aby te wszystkie witaminy i mineraly sie zachowaly. To chyba najwazniejsze w tym calym jeczmieniu aby przeszedl ten proces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amumu z vancuver
a te akali to w jungli sie spotyka nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinazlodzi
z tym procesem liofilizacji to prawda, dlatego oryginalny produkt troche kosztuje, ja stosowalam i 8.5kg w niecale dwa miesiace, na razie nie potrzebuje dalszej kuracji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmazynowaAnielabg
Haha chcesz zasadzic jeczmien ? pojedz do stanow i wyblagaj recepture na ten srodek, jest oparta prawem patentowym wiec zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karmazynowa nie rób z igły widły nie wyolbrzymiaj problemów które nie istnieją liofilizacja to owszem złożony sposób konserwacji ale nie konieczny w warunkach domowych wręcz niepożądany dlatego jeśli ktoś ma głowę na karku to dlaczego nie! do roboty.Wielu z was do wielu rzeczy podchodzi jak pies do jeża zupełnie nie potrzebnie ograniczacie swoje inwencje .MAX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czy po tym agnieszkobg zrzucisz swoje niechciane kilogramy tego nie wiadomo.Bo nie wiadomo co jest główną przyczyną Twojego tycia a jęczmień to jedynie eksperyment który jeśli zastosujesz ocenisz wyłącznie z perspektywy minionego czasu włożonego wysiłku i rezultatów jakie się w związku z tym pojawią.MAX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fidelstix i osobiście moje zdanie to zostań przy kalarepie bo łatwiej ją sprzedać bez problemów jako produkt finalny.Jęczmień o którym tu mowa a raczej sok z niego wykonany to złożony problem wieloetapowy z rynkiem zbytu konserwacją etc.etc.najlepiej jak każdy sam świeży zrobi w domu na parapecie na własne potrzeby i tym samym uderzy po kieszeni kombinatorów tego soku którzy sztucznie reklamą na wyrost nakręcają ten interes..Napisz natomiast w jakim rejonie masz te areały może coś wymyślimy.MAX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahaha
Zamieniacie jedna tabletke na druga zamiast ruszyc sie z kanapy. Pijecie ziółka, chodzicie na masaże i narzekacie na efekty. Wezcie mi wytlumaczcie, dlaczego nie zastosujecie najskuteczniejszej i najzdrowszej metody czyli sportu. Serio, nie ogarniam tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I owszem ale to różniaste aspekty wchodzą w grę lenistwo inercja umysłowa chęć chodzenia na skróty chorobliwa męczliwość ze zbyt już nadwyrężonym sercem brak pomyślunku lub nawyków właściwych wzorców niechęć do ruchu chęć eksperymentowania chęć naśladownictwa niezdrowa niepohamowana ciekawość cenne wskazówki z autopsji niezbędne do napisania książki scenariusza do wymarzonego na ten temat filmu sugestie ciężka syzyfowa praca w celach edukacyjnych etc itd itp można by mnożyć bodźce w nieskończoność argumenty za i przeciw bo każdy człowiek to zupełnie inny świat.A są z pewnością i tacy co eksperymentują na sobie za kasę na rzecz firm farmaceutycznych a może ktoś właśnie zrobił pierwsze kroki i zwlókł się z kanapy .MAX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahaha
gościu z 14:20 dzięki za odpowiedź ale nie chodziło mi o domniemania a o rzeczywiste powody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To są rzeczywiste powody i nie ma innych przyczyn ludzkich poszukiwań to tylko kwestia indywidualnych skrzywień i dewiacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×