Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego niektorzy uwazaja ze seks jest zly?

Polecane posty

Gość gość

Nawetpo slubie i z milosci? Co z tym wlasciwie jest zlego? NIektorzy mowią, ze seks jest niewazny, ze wazna jest tylko milosc i zbytnie skupianie sie na seksie nawet po slubie to cos obrzydliwego, skad taki poglad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wychowanie i Kościół. W domu młode dziewczyny często słyszą od mam babć cioć że sex to tylko małżeński obowiązek i o tego się zaczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak uwaza tylko Pani Pawlowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kościół namawia do zakładania rodzin i być rodzicami czyli bocian nie przynosi, kościół namawia właśnie do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kościół namawia do zakładana rodzin i prokreacji. A nie do sexu z miłości nie do cieszenia się sobą. Oszem tak się w niektórych poradnikach pisze ale TYLKO gdy chodzi o sex który kończy się spłodeniem dziecka czyli 1 może 3 w miesiącu w odpowiednie dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki interes ma ksiądz po tobie że cieszysz się sobą wazne że masz dziecko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgorsze jest to że te mamy babcie i ciocie robią młodym kobietom straszną krzydę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki ma interes, ze kościół od wiekow potępiał wszelskie przyjemnosci w zyciu, dlatego świetymi zostawaly zwykle meczennice, sa rozne posty itd. Jezus umarł na krzyżu, był ofiarą, co jest uważane za wzór. Wg kościoła ideałem cnót jest siostra zakonna żyjąca zakonie zamknietym w celi i oddawająca wszystko co posiada biednym. Wszelkie męczennice zostały uznane za świete bo cierpiały, tak jakby cierpienie było czyms dobrym- co jest dziwne bo dlaczego człowiek ma byc w zyciu ofiarą losu, która tylko cierpi? Tak samo jeśli chodzi o seks, kosciół nawte po slubie nie nawołuje do cieszenia się seksem, a raczej do prokreacji. Dlatego ja nie jestem katoliczką :P Bo to chore żeby wszelkie umartwiania się czy samobiczowania uważać za dobre i odmawianie sobie przyjemnosci w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet ksieza i zakonnice wiedza,ze seks to cos pieknego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zresztą można być dobrym człowiekiem, a jednocześnie czerpać jakieś radości z zycia, a nie tylko się umartwiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wedlug Kosciola idealem jest siostra zakonna ... i o. Rydzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 08:31 "Taki ma interes,ze Kosciol od wiekow potepial wszelkie przyjemnosci w zyciu .... tylko nam,bo sami do dzis czerpia z zycia pelnymi garsciami to,co najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak odpowiedniego partnera. kościół nie ma tu nic wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do autorki tematu: seks nie jest zły, seks TYLKO uzależnia, i wiedzą o tym zarówno mężczyźni, jak i kobiety. mężczyźni uzależnieni od seksu: seksoholicy, geje, pokazujący swoje genitalia, masochiści obu płci.., kobiety: każda się uzależnia od seksu, zwłaszcza takie, które rozpoczynają seks w wieku 15., 16., lat., które pracują w agencjach, przy trasach, mają swoją prywatną agencję, prezentują swoje narządy przez kamerki( wynaturzenia, obsesje) - stąd tyle dramatów, tęsknot, samobójstw, morderstw, agresji wobec drugiej osoby, niechcianych ciąż, zmarnowanych szans, obrzydzenia.. seks może być piękny: z kochaną osobą, bez wymuszania. wszelkie inne rodzaje seksu zdradzają, że osoba nim opanowana ma coś nie ten teges z czachą, i lepiej omijać ich szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj ma tak samo jak wychoanie niestety. Kobiety kobietom robią krzywdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja dodam coś od siebie. W mojej rodzinie od 3 pokoleń kobiety zostawały sama prababca bacia mama i dwie cotki. Różne wprawdzie były ich historie ale gdy miałam naście lat mieszkały wszystkie te kobiety pod jednym dachem razem ze mną i młodszą siostrą ja mała 15 gdy się zaczęło na każdym kroku psioczenie na każdego mężczyzne gdy zaczęło się straszenie że sex jest taki okropny taki zły sprawia ból jest strasznym przeżyciem dla kobiet itd. Ja mam wspaniałego męża chociaż rodzina go nie znosi moja siostra wzięła sobie to wszystko do serca chyba i cóż ma 35 lat może to nie jest taaaka stara panna ale nigdy nie miła chłopaka mężczyny ( dziewczyny też nie) Można wybrać bycie samą owszem można nie chceć mieć dzieci ale ona sama czasem mówi że nie powinna słuchać aż tak bardzo kobiet w rodzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 09:09 Ciekawe .Poznalem kiedys przypadkiem u znajomych siostre Pani Domu-stara panna przed 40,ktora podobno nigdy nie miala chlopaka.Moje skromne meskie zdanie : tam drzemal wulkan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie uważa za zły, tylko religie abrahamowe (judaizm, chrześcijaństwo i islam) nakładają na seks określone restrykcje, jako że popęd i określone zachowania seksualne mogą sprowadzać człowieka na manowce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:00- niezupełnie nikt. Spotkałam się z osobami, które w ogóle nie popierają seksu, a poza tym istnieją też i białe małzenstwa. Nasz kościół niby seks dopuszcza w małzenstwie, ale to pewnie tez tylko ze wzgledu na dzieci, a nie na przyjemnosc, bo wszelka przyjemnosc wg naszej religii jest zła, dlatego powstaly wszelkie posty, zaskaz seksu pozamalzneskiego itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla Kosciola kazdy seks jest zly,nawet ten malzenski -"Dziecko zostaje poczete i rodzi sie z grzechu". A podobno czlowiek powstal na podobienstwo boze .Niezla kolomyja.Te wszystkie "PRAWDY" wymyslili impotenci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks jest świetny jeżeli ma się u boku kochaną osobę - nic tak nie poprawia nastroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks jest zły bo wiele kobiet nie potrafi odczuwać przyjemności z seksu. Są spięte, boja sie niechcianej ciąży, wstydzą własnego ciała. Mężczyźni tego przeważnie nie maja a do tego potrafią uprawiać seks bez miłości i on tez sprawia im przyjemność. Jednym słowem wiele kobiet nie potrafi sie „puścić” tak jak mężczyźni. Często bywa, ze seks z mężem tym jedynym po ślubie to porażka a jak dojdzie do rozwodu to okazuje sie, ze nowy partner, o ile będzie dopasowany wzbud******obiecie wulkan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta mająca jednego partnera seksualnego przez całe życie nie wie co to jest dobry seks i orgazm. Dla takiej kobiety seks jest nieważny i jest złem bo nie czuje z niego przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja unikam seksu, bo panicznie boję się ciąży. To że istnieje jakiś tam, nawet niewielki procent nawet przy antykoncepcji, że zajde , odbiera mi całą radość. Chyba dopiero zacznę się cieszyć seksem po menopauzie ;) Brzydzi mnie też, że faceci potrafią seks uprawiać bez miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:43. Rozumiem, że jesteś taką biedną kobieta, że tak piszesz - naprawdę współczuję partnera egoisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez ogólnień jakby sex byłby taki zły to ludzie by się nie bzykali. Nie sprowadzajcie wypowiedzi do absurdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:52. Możesz uważać co chcesz, ale nie pisz że tak się właśnie ma się czuć mężczyzna który nie spał z 5 kobietami. Po za tym ja pytałam się autora twierdzacego, że kobieta mająca jednego partnera nie wie co to dobry seks i orgazm i seks dla niej to zło bo nie ma z tego przyjemności- najwyraźniej autorka ma partnera egoiste, który tylko o sobie myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 15:16. Idąc takim tokiem rozumowania - niektórzy wolą mieć jedną dobrze płatną pracę, a inni wolą mieć 5 marnie płatnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to minimum to jest 5 kobiet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 15:06 Czyli co, że niby minimum krajowe to 5 kobiet , kto miał mniej jest "przegrywem" ?- w takim razie bij średnią krajową i wmawiaj sobie że jesteś taki wspaniały. Tylko nie zapominaj w tej pogoni o zapewnieniu przyjemności także kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×