Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Shisha

Jakie psy wam sie podobaja?

Polecane posty

Gość Shisha

Jak w temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wedsdfv
ja mam dwa beagle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili2111
buldożki francuskie są tnajpiękniejsze i najsłodsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ga.dzinka
mnie tez się beagle podobają małe , uparte skurczybyki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ga.dzinka
poza tym boksery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko
dupelki, swetry i jajniki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cewcecefc
wszystkie ale bardziej od wyglądu interesuje mnie psychika psa, w tym jego użytkowość (czyli jakiego charakteru można się spodziewać, jakie pies ma potrzeby) dane takie można znaleźć we wzorcu rasy i dopytać hodowcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowofunlandy - kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bziu bziu bziu
wole wsćiekła suke niz wscieklego psa :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psy ktore szukaja pana
z proszacym spojrzeniem, np ze schroniska, zwlaszcza takie nierasowe, pokraczki, majace mniejsze szanse. Wzielabym wszystkie, niestety moglam tylko jednego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urząd marszałkowski
ja własnie nie lubię, jak pies ma takie proszące spojrzenie Wybrałam sobie takiego nieznośnego łajdaka, co nie lubi, jak sie go głaszcze i w ogóle to najlepiej niech go wszyscy pocałują w dupę, on idzie sobie do sypialni i śpi na dywanie i "prosimy nie przeszkadzać". Mój szwagier ma takiego błagajacego psa, co nic bez niego nie zrobi, nie odstepuje go na krok, czeka, jakie zyczenie może mu spełnic - i przyznam szczerze - nie podoba mi sie to. Nie lubie niewolników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psy ktore szukaja pana
ale proszace o przyjecie do domu, potem juz niezalezne, moj sie rozbestwil i jest teraz PAn Pies z ktorym staczam bitwe o koldre co noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urząd marszałkowski
a, no tak to rozumiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobermany, ponieważ:" Doberman jest psem o zrównoważonym, silnym charakterze. Mimo swego temperamentu i ruchliwości potrafi zachować spokój. Jest psem przywiązującym się silnie do" swojej pani. "Wymaga bliskiego kontaktu oraz szkolenia w zakresie posłuszeństwa ogólnego.:) Pełen temperamentu i energii :), wymaga sporej, codziennej porcji ruchu. "Pies obronny i stróżujący :) towarzyszący, domowy. Współcześnie rasa ta jest także zaliczana do ras psów służbowych :)." źródło:wikipedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, a ja mam dobermana i jest najbardziej niezrównoważonym psem na świecie, najbardziej to jest przywiązany do swojej miski. znam tez inne dobermany, i niestety kazdy własciciel takiego kundla wysmieje wikipedie. 🖐️ wulgarna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
straciłam kompa, a w jakich okolicznosciach to juz chyba sama sie domyslisz;) ale juz wszystko ok, i dobrze mi zrobił ten przymusowy odwyk od kafe, nawet nie miałam dreszczy ani nerwowosci czy innych fizycznych objawów. w ciagu tygodnia nauczyłam sie sypiac miedzy 24 a 7:) no ale teraz jest nowy komp i stary problem z kafe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to najważniejsze, że wszystko okej. :) Ja problem z kafe jak widać mam dość intensywny i już... od dawna więc brak komputera byłby chyba wskazany w moim przypadku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj był kilkakrotnie na szkoleniu, i kazdy trener załamywł rece:) moj pies ma pamiec trzysekundowa, tzn, mowisz noga, a on owszem, idzie przy nodze, ale tylko do nastepnej ciekawie pachnacej kepki trawy;) od 4 lat jest nieustanie zadziwiony ze nie wolno mu grzebac w smietniku, a wszystko robie zgodnie z zasadami tresury. on robi dokładnie to na co ma ochote. mimo kolczatki swiga mna jak stara gazeta.a co do strózowania - jak przychodzi facet do licznika od gazu to najpierw piec minut musi witac sie z psem:) on wita nawet obcych na ulicy jak mu ładnie zapachna:) zenada nie pies..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wysyłam mojego ex...;) dzisiaj jet pierwszy dzien z kompem i pierwsza znowu bezsenna noc... ja chyba nie moge miec neta:( a tak wogóle co słychac? pewnie wszystko po staremu, czyli wszyscy na miejscu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może lepiej nie wysyłaj. :D Dobrze, że ex. :) Pomyśl ile ja miałam bezsennych nocy od czasu kiedy się zadomowiłam na tej szatańskiej stronie. :O Ja też nie mogę mieć neta co nadal UPC mi daje do zrozumienia. ;) Chyba po staremu. Ja nie ogarniam chwilami sytuacji na Kafe. :O I sądziłam,że jednak sobie zrobiłaś z własnej woli przerwę od Kafe... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×