Odpowiedz na ten temat

Mam dość tego hejtu na mnie i moje dziecko

• gość 2017.12.12 [07:20]
    Nie uważam żebym robiła coś złego i 500plus nie biorę. A mimo to dla wielu jestem madka a moje dziecko gowniakiem chociaż zapewniam nie jestem jakaś roszczeniowa karyna co uważa że jej Brajanek jest najważniejszy
    Wiele razy się spotkałam z ludźmi co mnie obrazali od 500plus i innych
    Skad ten hejt puknijcie się w glowy
  • gość 2017.12.12 [07:29]
    Gdzie cię obrażają? Na ulicy krzyczą za tobą? Wtf?
  • gość 2017.12.12 [07:57]
    Pewnie w necie. No co zrobisz że baranów na świecie nie brakuje. Strzyc pozostaje, jedyna korzyść z ich istnienia.
  • gość 2017.12.12 [08:18]
    mam inną teorię, dlaczego tak moze być.. bo widzisz - niektórzy moze i by tez chcieli miec dziecko, a z róznych powodów nie mogą, np. są chorzy (fizycznie, psychicznie), są za słabi psychicznie, zeby miec dziecko, są za słabi psychicznie, żeby stworzyc związek z kims w tych ciężkich czasach, mają wyprane mózgi przez mk-ultra przez ostatnie 25 lat.. jezeli czujesz sie przegrywem to nawet nie znajdziesz partnera do załozenia rodziny. Ci ludzie nie są źli, ale sprano im mózgi juz w dzieciństwie i okresie dojrzewania. Jestem jedną z nich.
  • gość 2017.12.12 [08:27]
    autorko nie przejmuj się tak reagują tylko lewacy i zdrajcy, którzy nienwidzą PiSu i wszystkiego co robią
  • fgfgsdfgdsfgdsgsdgfdsfds 2017.12.12 [08:29]
    Nie ogarniam hejtu i trollingu na te durne 500 zł. 1/8 przepadnie na patologie, lecz pozostali wreszcie zaczną żyć. Gdybym miał ochotę się rozmnażać, to na pewno bym wykorzystał te pieniądze na swoje dzieci, a nie siebie. I tak robi większość społeczeństwa.
  • gośćlaluna 2017.12.12 [08:56]
    Wszedzie ten hejt,a przeciez niezaleznie od statusu spolecznego jesli przysluguje to pobieraja te500+ nawet ci,co hejtuja te swiadczenie sami pobieraja,a jesli to krytykuja to po co zalatwiaja papiery i biora sami500+ wiec cala polska to patologia wedlug hejtu,ja akurat mam niepelnosprawne dziecko i kazdy grosz sie liczy,prawa ja nie ustanawiam,a sprawiedliwosci nie ma nigdziej,komu sie nie podoba niech bedzie uczciwy i nie pobiera500+ kazdy zyje jak chce

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...