Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grabbing hands

Mieszkam pod lasem gdzie jest duzo wilkow .Jaki pies najlepszy do ochrony?

Polecane posty

Gość grabbing hands

Posiadam sporo kur, indykow, krolikow i nie chce zeby moj inwentarz zostal zjedzony przez wilki. Poki co zakupilismy 2 alaskan malamuty i jeden kaukaski. Czy to wystarczy? Mamy tez kundelka i 2 koty - ale to wiadomo, ze nie do stróżowania tylko z sympatii i milosci do zwierzat. Czy malamuty io kaukaski odstrasza wilki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grabbing hands
Czekam na odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.a gdzie Ty mieszkasz, w jakiej okolicy, że masz wilki? Gorzej jak Twoje psy się skrzyzuja z wilkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grabbing hands
póki co wypuszczam męża na noc, żeby warował ale skarży się, że mu zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grabbing hands
Wyzej to podszyw. Mieszkamy w woj. warminsko mazurskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grabbing hands
A wilkow jest sporo. U nas jeszcze zaden sie nie pokazal, ale u sasiadow zjadl im do polowy cielątko. Weterynarz musial uspic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaden pies nie da rady wilkowi niestety, wiec na obrone to nie licz, chyba ze masz ogrodzona posesje to wez takiego ktory duzo szczeka, owczarki sa ok, najlepiej dlugowlosy zeby nie bylo mu zimno w zimie na dworze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może niech mąż zostanie myśliwym. Dostanie pozwolenie na broń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jesli jeszcze cos moge podpowiedziec, to najlepiej zeby byl wiecej niz jeden pies, psy to zwierzeta dzialajace w zwartej grupie, wlasnie tak jak wilki, więc juz dwa psy beda odwazniejsze i stana murem za domem i swoim terytorium, to byloby dobre wyjscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przeciwko! ja sobie nie wyobrazam tych psow w konfrontacji z wilkami one poprostu beda glosniejsze i bardziej smiale w przeganianiu ich jesli beda w poblizu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grabbing hands
Mamy ogrodzenia ale dla wilka to pestka. Sasiedzi tez maja i im cielaka zjadl (lub zjadly- bo nikt nie wie czy to byl jeden czy kilka osobników). Mamy 2 alaskany malamuty i jeden kaukaski. Sa po tresurze, poki co nawet zadna kurka nie zginela ale w nocy czesto ujadają i rzucaja sie na ogrodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 76876
podobno jużak jest najgrożniejszym psem wymarzonym do takich rzeczy, ale strasznie cięzko sobe z nim poradzic, przy nim kaukazy to pudelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba że psy połączysz z hałasem i oświetleniem podwórka jaką mocną lampą to może odejdą. Kup coś hukowego. Jak raz Ci coś zagryzą i nic im się nie stanie będą Ci regularnie przychodzić na jedzonko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz ogrodzenie rozumiem że siatka. Żeby Ci się nie podkopały do okoła zrób podmurówkę z betonu z prętami. Będą miały problem z podkopem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc podchodza do ogrodzenia skoro psy ujadaja, im wiecej psow tym mniejsza szansa ze wilki wejda do was ja wiem ze tutaj wyglada tak jakbym sie madrzyla ale moi dziadkowie mieli wilki za plotem, tato czesto odganial je pochodniami jadac końmi, wiec to co pisze to wlasciwie powatarzam to co mowil zawsze dziadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grabbing hands
treser mowil, ze one sie nadaja :? Przeciez nikt nie chce zeby moim psom stala sie krzywda. Czytam w necie i ponoc jest rasa na wilki: wilczarz irlandzki i wlasnie kaukaz lub podhalanski. Kaukaza mam, a z tym wilczarzem to bedzie problem kupic.. Moge wziac jeszcze tego podhalanskiego.Rozne sa opinie .. Jeden znajomy mowil ze mial kilka wilczurów i pogryzly wilka, przepedzily go... Hmmm Nie wiem czy w to wierzyc bo to troche taki pijus z tego czlowieka ale tez prowadzi agroturystyke i nie slyszlaam zeby mial jakies straty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grabbing hands
szalona ona to gdzie Twoi dziadkowie mieszkaja? ze nawet czlowieka sie nie bali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko żę wilki nie działają w pojedynkę. Te twoje 2 psy to za mało żeby odstraszyły. Nie ważne wtedy jaka rasa... Masz złudne poczucie bezpieczeństwa. Płot jaka wysokość? przy ziemi wylewka była robiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grabbing hands
mam obecnie 3 psy 2 malamuty i jeden kaukaz. Teraz mysle zeby kupic jeszcze podhlalanskiego albo moskiewski strozujacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grabbing hands
No plot to tak na okolo 190 cm. Ziemia to nie wiem, bo sie tym nie zajmowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podszywka trzym pysk FO
Dwa pitbule :D albo kup AKITĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz bez pozwolenie możesz kupić wiatrówkę z lunetą. W razie czego potraktuj śrutem jednego lub 2 osobniki dadzą spokój. One działają na metodzie żę jak raz się uda to przychodzić będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podszywka trzym pysk FO
Akita nawet do wilka podobna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogrodzić teren i 3 owczarki długowłose do pilnowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze jak beda 4 psy to juz jest calkiem nieźle, fakt faktem ze 100% bezpieczenstwa to nie ma, a sasiedzi to jak zwierzat pilnuja ze cielaka dopadly?? mlode zwierzeta trzyma sie blizej domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grabbing hands
A jakie rasy mają największe pyty? Chętnie bym possała psią szminę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grabbing hands
akita inu? to tak jak malamut. Ale co myslicie o tym moskiewskim strozujacym? Nie bede zadnych lamp i alarmow przeciez zakladac zeby w srodku nocy raban robic. Tzn mam lampy na podwórku ale to nie odstraszy na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×