Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poprostu kobieta z kierownicą

nauka jazdy samochodem

Polecane posty

Gość poprostu kobieta z kierownicą

Podobno tego się nie zapomina :) to znaczy jazdy samochodem ala ja jestem innego zdania :( Wczoraj wsiadłam za kierownicę po prawie 3 latach i...... masakra :( Prawo jazdy mam od 6 lat ale od 3 lat nie jeżdziłam samochodem, zawsze maż kierował i wczoraj postanowiła że ja pojadę. Boże kochany jechałam jak jakiś naćpany kierowca, biegów włączyć nie potrafiłam. Co prawda dzwignia od zmiany biegów chodzi w skrzyni jak łyżka w zupie ale czy ja naprawdę zapomniałam jak się jeździ, kiedyś jeżdziłam całkiem nieżle (jak na babkę) pójdę chyba jeszcze raz na kurs nauki jazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak Ci to powiedzieć....
nauczysz się:) Powodzenia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszarda_P
Norma. Mój ojciec siadł za kółko po przerwie chyba z 7-letniej to wrzucał wciąż 3 zamiast 2 i mu gasł samochód. Dasz radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu kobieta z kierownicą
mam taką nadzieję, bo chcę jeżdzić samochodem. Szlag mnie trafia jak musze jechać autobusem do lekarza z dziećmi a widzę że samochód stoi pod domem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak Ci to powiedzieć....
spox:) bedzie dobrze🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu kobieta z kierownicą
czyli jak troszeczkę pojeżdzę to bedzie dobrze? Ale ja po wczorajszym mam takiego pietra że chyba nie siądę za kierownicę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak Ci to powiedzieć....
czyli jak Bedziesz upatra i nie poddasz się to będzie dobrze i nauczysz się:) kwestia wprawy:) nie poddawaj się 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu kobieta z kierownicą
dzięki, nie mogę spocząć na laurach, praktyka czyni mistrza :) muszę tylko zmusić mąża żeby mi te biegi naprawił, bo jak sam wczoraj twierdził, coś z tym trzeba zrobić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu kobieta z kierownicą
w sumie masz rację :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu kobieta z kierownicą
dzięki, tego mi było trzeba :D ja wiem że faceci zawsze będą mówić że kobiety nie nadają się do kierowania samochodami Nie dam sie, będę próbować do skutku, skoro nauczyłam sie już raz jeżdzić, to i teraz się nauczę. Dzięki bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×