Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość991

Nunes arthyaga

Polecane posty

Gość gość991

Wszyscy którzy leczyli się u Nunesa, są w trakcie lub zamierzają- pisać!!! Opisywać swoje historie,plany leczenia itp. Może komuś pomożecie albo podtrzymacie go na duchu i wlejecie choć trochę nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł99
witam tez sie przymierzam do leczenia u nunesa jeszcze 1,2 miesiace i mysle ze zaczne leczenie juz w lipcu prawie wysalem ostatnie pieniadze ale doslownie zabraklo mi 50 zl i odpuscilem. Tez jest mi juz naprawde ciezko z tym ale jakos se radze mecze sie z tym juz dosyc dlugo bo moze juz z 10 lat, raz jest lepiej raz jest gorzej wiadomo trzeba jakos zyc niewiem jak wam sie uklada zycie ale wiem napewno ze z kazdym rokiem jest gorzej i nie widze siebie zeby zyc z tym do konca zycia a niezapowiada sie zeby to zniklo samo od siebie no ale coz mysle ze sie wylecze podejmuje kroki w tym kierunku co jest najwazniejsze i odrazu duzo lepiej sie czuje bylem ostatnio w klinice dentystycznej mysle ze profesjonalnej w katowicach mialem rtg czysczenie kamienia i chyba mam cos z 2 zebami jak nazbieram kase to ide na kolejna wizyte. A co do leczenia u Nunesa poczytalem troche na tym forum i na stronce od nunesa i mysle ze mnie jest przyczyna zapalenie zatok i slinianek gardla wezłow chlonych i wszystkiego pokoleji co idzie w naszym ciele bo juz mi brzuch siada uklad pokarmowy nie bd sie rozpisywal bo musze wyjsc do roboty za 30 minut trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×