Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Proszę Was, nie palcie węglem, dajcie żyć dzieciom.

Polecane posty

Gość gość

Zabijanie dzieci jeszcze żadnemu narodowi nie wyszło na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz to swoim koleżankom feminazistkom :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co to piszesz? Jestem katoliczką, więc nie palę, ale ateiści mają gdzieś środowisko i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak prosisz to nie ma sprawy, według życzenia :) od dziś nie palę węglem, a szmatami i plastikami :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opony mam stare, przecież nie wywalę bo dużo ciepła dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty, twoi rodzice i dziadkowie na jakim paliwie się wychowali że nie umarli w dzieciństwie czego jesteś dowodem? Jesteś pierwszym pokoleniem zamieszkałym w zimnej europie? Masz przodków w afryce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor to imbecyl zdalnie sterowany przez eurokołhoaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
banda oszołowmów, którzy każdą bzdurę sobie dadza wmówić :D :D :D dziura ozonowa niestraszna, globalne ocieplenie spowszedniało i się osłuchało to wymyślili smog a durne lemingi łykają każdą bzdurę i kupują oczyszczacze powietrza, filtry, elektroauta itd, itp. Za jakiś czas i straszenie smogiem przestanie działać to się im coś innego stworzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Za jakiś czas i straszenie smogiem przestanie działać to się im coś innego stworzy X WYMYŚLĄ DZIURĘ BALONOWĄ HAHA zeby tylko na debilach kase kosić :D albo odszkodowania wyłudzac, nie ma jak to pieniążki za free :classic_cool: stąd pozniej takie S)orosy rózne sie biorą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypierdzielą w atmosfere kilka potężnych ładunków chemicznych i mamy udokumentowany pomiarami smog, nowy wirus grypy i dziurę ozonową czy inny szajs. Nawet stwierdzono że mamy najwięcej zasmogowanych miast w całej UE. Dobrze że ruskich nie pomierzyli bo tam by dopiero wyszedł pomiar że strach się bać, a jakoś nie widać żeby wzdłuż granicy trup gęsto się ścielił. A wszem i wobec wiadomo że to takie nieskazitelnie czyste tereny. To czym te ruskie palą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko jedz zatem na zachód, tam jest zawsze ciepło i powietrze czyste jak pupa niemowlęcia a niedlugo nawet banany będą w niemczech rosły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Węgiel to przecież natura i legalne paliwo więc o co kaman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że palenie węglem powinno być zakazane... Mieszkam w Krakowie, gdzie jakość powietrza jest okropna. Zaopatrzyłam się ostatnio w http://ranking-oczyszczaczy.pl/recenzje/sharp-kc-930euw/ który nieustannie usuwa zanieczyszczenia znajdujące się w moim mieszkaniu. Chociaż w domu mogę oddychać bez obawy o swoje zdrowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieodpowiedzialny
Ok ale wlicz elektrownie, spaliny... Wszyscy mamy jeździć elektrycznymi odchodami na kolkach? Bo jak slyszycie elekrownia atomowa to sobie włosy z głowy rwiecie. Nasza gospodarka energetyczna stoi węglem a nie każdego stać na ogrzewanie elektryczne czy gazowe. Nie jest to wina ludzi a polityków. Ekopieprzenie nic nie da bo żyjemy w takim kraju a nie innym i wszędzie tak jest. Czym ludzie maja ogrzewać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamieniłam węgiel na piec gazowy z de dietrich i jestem taka zadowolona, to jest takie wygodne i fukncjonalne. Ludzie mamy teraz możliwość dofinansowania nowych pieców ekologicznych, korzystajmy. Stan powietrza jest okropny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie mam innej możliwości, mimo tego że kupujemy węgiel dobrej jakości z certyfikatem i fakturą. Nie ma sieci gazociagowej, pisaliśmy z sąsiadami do gazowni o przyłącze ale niestety, odpowiedź była,, brak środków na taką inwestycję ". Możemy składać monit po nowym roku. Tak więc różnie to bywa, tam gdzie jest świadomość ludzi zawodzą ustawy rady gminy, a tam gdzie gmina chce i pomaga to z kolei ludzie mają to w d***e i koło się zamyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piec na gaz w cale nie jest ekologiczny. Najlepiej ogrzewać pompą ciepła gruntową, najbardziej ekologiczne ogrzewanie, na prąd, ale na wydolność 3:1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaząciąg nie jest Ci do niczego potrzebny - jeśli nie chcesz palić węglem (słusznie!) i chcesz grzać ekologicznie, to rozwiązaniem jest gruntowa pompa ciepła. gaz nie jest eko, a do tego znacznie droższy niż odnawialne źródła energii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruskie trolle na żołdzie Gazpromu nakręcają hejt przeciw paleniu węglem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orbanowa

najlepiej gazem grzać. dobry piec i rachunki od razu niskie. ja mam piec lumea mpx od de dietrich. Płace malutko, nawet w sezonie grzewczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×