Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anotoprawda

Wizyta u PSYCHOLOGA --- koszmar!!!

Polecane posty

Gość anotoprawda

normalnie nie wiem o co jej chodziło. Poszłam do psychologa bo jestem bardzo nieśmiała i często kłócę się z rodzicami (mam 17 lat). Psycholoszka zaczęła coś tam gadac i mówi ze cały czas pewnie tylko rodziców prowokuje i ciągle wymyślam nowe prowokacje. Powiedziałam ze gada głupoty a ona do mnie ze ja obraziłam i ze czeka na przweprosiny bo nazwałam ja głupia. Ja mówie ze tylko powiedziałam ze mówi głupoty a nie ze jest głupia. Siedziałam u niej 1,5 h w milczeniu i w koncu wyszłam bez słowa. Czy to mnie miało wyleczyc z niesmiałosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zrażaj sie konowały
zdarzaja sie wszedzie, idz do innego, najlepiej poleconego przez ludzi. Ja tez pierwsze podejscie mialam do dupy, ale potem znalazlam bardzo mila pania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezusssss mariaaaaa
Gdzies Ty boroku trafila????Ta psycholozka do psychiatry powinna sie stawic....zenada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anotoprawda
A czy wiecie moze czy jest możliwośc zeby w tej samej placówce iśc do innego psychologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srsgsgadadad
ja chodzilam do genialnej psycholozki. Przeszlam totalna metamorfoze przez ostatni miesiac. wyszlam z depresji a teraz jestem SZCZESLIWA. Grunt to znalezc DOBREGO psychologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
srsgsgadadad - cześć :) A z jakiego miasta jesteś? szukam kogos dorego z polecenia. Pozdrawiam!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asasaasasaasas
jestem z woj zach-pom. moja psycholozka byla cudowna. jestem teraz najszczersliwsza dziewczyna pod sloncem i to bez psychotropow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda :( ja niestety z durnej warszawy jestem. W takim razie zycze Ci dalszych sukcesów :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** ** ** ** *** *** *** ***
trzeba szukać do skutku, najlepiej jakiegoś poleconego. takie rzeczy jak twoja historia się zdarzają i to niestety często. ja będąc w bardzo trudnej sytuacji trafiłam do psychologa, który nawijał przez połowę wizyty o seksie...i to nie po to by zdiagnozować moje małżeńskie problemy, bo padały teksty w stylu "pani ma taki pełny biust, na pewno to pani najbardziej wrażliwa strefa erogenna", "ja to najbardziej lubię robić minetę, ssać i całować" bleee...do dziś żałuję, że nie zebrałam dowodów i nie podałam dziada do sądu. a do psychologa trafiłam z powodu traumy powypadkowej i z podejrzeniem początków depresji lub zmęczenia przewlekłego. masakra ile krzywdy mi zrobił tamten buc, po tym przejściu pół roku zwlekałam z terapią, aż sytuacja stała się bardzo zła. uratował mnie tylko czysty przypadek i trafiłam do organizacji pomocy kobietom w kryzysie, gdzie dostałam porządną pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anotoprawda
Ona w ogóle była jakaś dziwna. patrzyła na mnie bbadawczo i nagele ryknęła dzikim smiechem robiąc głupie miny. Potem nagle spoważniała i zaczęła pytac, czy wydaje mi sie czasem, że jestem Kleopatrą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anotoprawda
Ja szukam dobrego specjalisty w katowicach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollollol
zaraz zaraz... skoro psycholog powiedziała coś takiego co spowodowało że dziewczyna która uważa siebie za nieśmiałą - pomimo nierówności relacji lekarz - pacjent, w gabinecie tego pierwszego (czyli na nieswoim terenie, zwiększającym niepewność), pomimo autorytetu psychologa, pomimo różnicy wieku itd itp - odpowiedziała jej że "gada głupoty", to znaczy że ta psycholog jest... genialna a autorka tematu... wyleczona (a przynajmniej zrobiła gigantyczny postęp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONKAA
ALEZ Z CIEBIE IDIOTKA ! MYSLISZ ,ZE KTOŚ CI UWIERZY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×