Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ZWIĄZEK Z MELANCHOLIKIEM TO TRAGEDIA..

Polecane posty

Gość gość

nudny, przwidywalny, pedantyczny, wiecznie narzekajacy, wiecznie obrazony, kłótliwy ; mam korfa dośc mojego męźa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie znoszę melancholików wolę takich co twardo stąpają po ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Melancholik to najbardziej oryginalny typ osobowości, ma zadatki na geniusza, nie to co np sangwik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Melancholik jest oderwany od rzeczywistości wiecznie fruwa w obłokach, może być co najwyżej geniuszem nic nie robienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda mój maż niby człowiek bardzo inteligenty jednak żciowo kompletnie niezaradny, bo kogo interesują np. rozważania na temat trzech wariantów imperatywu kategorycznego Kanta... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy melancholik jest niezaradny, są i zaradni i nie. Kwestia też tego, jakimi dziedzinami się zajmują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Melancholik jest melancholijny, a zajmuje się swoimi przemysleniami i rozważeniami filozoficznymi, i wiecznie jest oderwany od rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda, że większość geniuszy było melancholikami. Melancholik jest często mylony z "ciepłymi kluchami", a to zupełnie co innego. Ciepłe kluchy to raczej flegmatyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdz co oznacza słowo melancholik,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie znałam żadnego melancholika który byłby geniuszem za to fajtłapę a i owszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwięksi geniusze w sztuce, nauce, to melancholicy. Nawet w biznesie. Melancholikiem chyba jest też Gates, czy ten od fejsa, podobnie jak Steve Jobs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:40: dokładnie. W pl kobiety uważają melancholika za ciapę itp. W ogóle dla nich system jest zero jedynkowy: albo kozak albo frajer. Ludzie są naprawdę różni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba, no właśnie, informatyk matymatyk czy inżynier nie jest melancholikiem, a poza ty sprawdz co oznacza słowo melancholik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
informatyk biznesmen też może być melancholikiem. Ale wśród artystów jest to powszechnie występujący typ osobowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdz co oznacza słowo melancholik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umysł tzw ścisły to nie melancholik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby to dopiero nudne cípy, nic nie wiedzą o niczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
umysł ścisły też może być melancholikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu chodzi o pewne cechy charakteru,bycie melancholikiem nie jest tożsame z byciem geniusza,choć ma do tego większe predyspozycje od pozostałych temperamentów; natomiat na pewno melancholik jest obrażalski, pedantyczny, pesymistyczny, zrzędliwy, kapryśny, przeczulony na swoim punkcie, często nieśmiały, zakmnięty w sobie, bojacy się działania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdz co oznacza słowo melancholik,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyznaj lepiej ze szukasz usprawiedliwienia do zdrady. Wyszlas za takiego cxlowieka wiec go znasz dobrych kilka lat. Wiedzialas za kogo wychodzisz. No i przeczytaj co oznacza melancholik bo to co opisujesz nijak sie ma do melancholika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem co znaczy słowo melancholik, to chyba ty nie masz pojęcia o czym piszesz, sam sprawdź w słowniku :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 15:59 poza autorką ktora podejrzewam ma męża melancholika pisze rownież ja osoba która nie znosi melancholików, innymi słowy nie wszystkie odpowiedzi są autorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba, no właśnie, informatyk matymatyk czy inżynier nie jest melancholikiem, xxxx Inżynier nie musi być melancholikiem, podobnie jak informatyk. Tylko, że melancholik zazwyczaj będzie genialnym informatykiem podobnie jak matematykiem. Melancholik ma predyspozycje do dokonania i osiągnięcia czegoś większego w nauce, sztuce, biznesie, matematyce, informatyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bedę z tobą "dyskutować" bo nie wiesz co oznacza słowo melancholik a poza tym z uporem maniaka trwasz przy swojej opinii, z tobą nie ma dyskusji, koniec .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mogę wytrzymać ani w melancholikami ani flegmatykami. Znam kilku piekielnie inteligentych matematyków i informatyków, artystów i ciężko powiedzieć żeby byli melancholika mi raczej maja tylko pewne cechy melancholikaw. Osoby które mają według tej skali wszystki cechy melancholikow ogóle kojarza mi się że słabymi informatykami którzy są aspołeczni ale przekonani o swojej wielkości niestety trochę wolno myślą, kojarza sie też zkoleżanka z asp która jest zdolna ale zadufana w sobie i nigdy nie sprzedała żadnego obrazu bo wycenia je jak porche. W ogóle te 4 typy osobowości to jakie nierozumienie. Można rzeciez osoba która dużo myśli i analizuje żyje w świecie fantazji ale nie być ciapa, nie zrzędzić i lubić ludzi , nie mieć ciagle depresyjnego nastroju .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to napisz swoją definicję melancholika skoro odrzucasz definicję sformułowaną przez psychologów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój mąż jest po prostu nudnym malkontentem, a nie żadnym melancholikiem. Melancholicy mają raczej łagodne, romantyczne usposobienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale pier/dolicie bzdury :O Melancholicy to najczęściej humaniści. Większość wybitnych artystów (poetów, pisarzy, muzyków) to melancholicy. Ja lubię facetów melancholików, bo sama jestem oderwana od rzeczywistości. Za to nie znoszę choleryków - ci właśnie ciągle narzekają i drą ryja o byle co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×