Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Blizna po cc

Polecane posty

Gość gość

Cześć mamy, mam pytanie do Was jak wygląda Wasza blizna po cc? Moja córeczka ma prawie 8 miesięcy, a moja blizna ładnie zagojona, ale od początku był to taki mały, czerwony wałek skóry. Myślałam, że to się wchłonie, ale pozostaje bez zmian. Czy to ma szanse się zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusiaporazdrugi
Ja 5 lat po cc i widac blizne dalej. Jest biala cieniutka ale widac ze mialam cc, nie smarowalam jej i nic z nia nie robilam bo w sumie mi nie przeszkadza mezowi rowniez teraz i tak bede miala znowu wiec bez sensu by to bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
całkiem możliwe że to bliznowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie czytałam o bliznowcu i prędzej mi wyszło, że to blizna przerostowa, ale co to zmienia no nic:) Też jestem po pierwszym cc więc robienie z tym czegokolwiek będzie mijać się z celem, ale pytam, bo w internecie patrzę na zdjęcia to dziewczyny mają tylko takie kreseczki jak po zwykłym skaleczeniu, a ja tu taki wałek, znajomej pytałam to mówi, że ma wręcz wklęsłą te bliznę więc mi się nie zgadzało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusiaporazdrugi
No ja tez mam taka kreske biala ale nie mam faldek zadnych. Mysle ze zalezy to od jak cie zszyja. Swoja droga sie zastanawiam czy jak bede miala drugie cc to czy ta blizne wycinaja i jest druga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadnych wałków, cienka biała kreska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja pierwsza blizna cudna. No w zasadzie nie widoczna. Gdyby ktos sie nie wpatrzyl i nie wiedzial ze jest, moglby jej nie znalezv :-) Druga ma aktualnie 2 miesiace. Jest taka sobie, zgrubiala pod spodem. Lekarz mowi ze spoko, ladnie sie to rozekdzie :-\ Zobaczymy jakos partaczyli mnie przy tym szyciu :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam białą kreskę. Podobno przy drugim cięciu pierwszą bliznę wycinają więc wraz zostaje jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam 3 cc ostatnie 9 miesiecy temu bilzna blada i malo widoczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina456
Każdemu inaczej się ciało goi. Jak sie boisz to kup sobie taka masc https://sutricon.pl/. To specjalne maście na blizny, aby je zmiękczyć i aby były niewidoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×