Odpowiedz na ten temat

Czy znacie taką osobę ktora według was ma życie usłane różami? Ja znam.

• gość 2018.05.18 [17:50]
    Tanio! Ubranka dla dziewczynek i chłopców w wieku 0-14 lat. więcej: https://jsaswel.wixsite.com/wyprzedaz
  • gość 2018.05.18 [18:16]
    WEJDŹ TERAZ NA http://www.igortreneronline.pl
    I WYGRAJ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH!
    CENA PAKIETU DZIK W PROMOCJI
    TO TYLKO 99 ZŁ !!!
    zamiast 400 ZŁ !!!
    opłata jest jednorazowa! PŁACISZ TYLKO RAZ!
    płacisz za plany na całą przemianę!
    Z PLANÓW KTÓRE DOSTAJESZ MOŻESZ RÓWNIEŻ KORZYSTAĆ PÓŹNIEJ I CAŁY CZAS UZYSKIWAĆ CORAZ WSPANIALSZE REZULTATY!
    po zakupie gotowy pakiet jest wysłany na twój e-mail w ciągu maksymalnie 2 dni
    UWAGA!!!
    jeden dzień do końca promocji !!!
    zamów już teraz!
  • gość 2018.05.20 [19:19]
    Tak, znam.
    Ma wszystko co chce.
    Mama i tesciowa z dzieckiem, maz kierownik duzo zarabiajacy i kochajacy ponad wszystko.
    Ma prace po znajomosci, dobrze platna, znajomych z wyzszej polki(choc ciekawi mnie co byloby z nimi gdyby ktos zbankrutowal),zdrowie(bez kitu, nie choruje).
    Wlosy, paznokcie, rzesy wszystko idealne, ogolnie wygląd.
    Zadnego nawet pajaczka na udzie po porodzie.
    Zero sportu i sylwetka ladna.
    Maz spotyka sie tylko ze znajomymi jakich ona mu wskaże.
    Wszystkich znajomych z nizszej polki sie pozbyl.nawet z rodzenstwem nie utrzymuje kontaktu, bo ona ich nie lubi.
    W domu goszcza tylko jej rodzinę,jego od Oka, jak maja do nich prosbe.
    O dziecko postarala sie raz....doslownie...
    Maz kupil dom, auta.
    Ona teraz dostala spadek po babci i meza zostawia z dzieckiem i ew. Tesciami a sama jedzie na imprezke integracyjna.
    A jak jego zapytasz"to mówi ze drugiej takiej wspanialej kobiety nie poznal i ufa jej bezgranicznie"
    No i zeby nie było....ona potrafi drwic z ludzi biednych etc. I wszyscy mysla jaka ona to nie wspaniala oratorka z kasliwym charakterem....
    I tak, zazdroszcze JEJ. Bez dwoch zdan. Moze nie meza "wykastrowanego" bo mezczyzna swoje zdanie powinien miec.
  • gość 2018.05.20 [21:01]
    Meghan Markle od wczoraj.
  • gość 2018.05.21 [15:50]
    Takiego chłopa jak Megan dostała wczoraj to tylko współczuć jej można smutas.gif
  • gość 2018.05.21 [21:37]
    WEJDŹ TERAZ NA http://www.igortreneronline.pl
    I WYGRAJ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH!
    CENA PAKIETU DZIK W PROMOCJI
    TO TYLKO 99 ZŁ !!!
    zamiast 400 ZŁ !!!
    opłata jest jednorazowa! PŁACISZ TYLKO RAZ!
    płacisz za plany na całą przemianę!
    Z PLANÓW KTÓRE DOSTAJESZ MOŻESZ RÓWNIEŻ KORZYSTAĆ PÓŹNIEJ I CAŁY CZAS UZYSKIWAĆ CORAZ WSPANIALSZE REZULTATY!
    po zakupie gotowy pakiet jest wysłany na twój e-mail w ciągu maksymalnie 2 dni
    UWAGA!!!
    jeden dzień do końca promocji !!!
    zamów już teraz!
  • gość 2018.05.22 [09:41]
    Sprzedaż ubrań i butów i zabawek dla dzieci nawet minus 70% https://link.do/7EnyB
  • gość 2018.05.22 [09:50]
    Też możesz odmienić swoje życie. Wystarczy, że http://e-m2m.pl/5b02e59ebc4c1 .
  • gość 2018.05.22 [10:51]
    Może i znaleźli by się tacy ludzie, ale ja mimo nieidealnego życia i mnóstwa wad wolę docenić to co mam niż zazdrościć innym. Nigdy nie wiadomo co siedzi w drugim człowieku, zwlaszcza gdy znamy tylko skrawek jego życia.
  • gość 2018.05.22 [11:31]
    Jestem nią JA. Zmieniłam swoje życie, zapisałam się do policealnej szkoły medycznej na kierunek asystentki stomatologicznej ze specjalnością ortodontyczną w Bydgoszczy w NOVA i dostałam od nich propozycję pracy ( mają z kimś współpracę) W gabinecie jest swietnie, dostałam 2500 zł i wreszcie umowa o pracę usmiech.gif
  • Róża 28 2018.05.22 [11:37]
    Uważam, że Meghan Markle miała nieprawdopodobne szczęście niczym największa wygrana w totka. Odegrała najważniejszą rolę życia, która się nigdy nie powtórzy, a stała się jej udziałem. Nawet jeśli ten związek się rozpadnie z takich, czy z innych powodów to będzie już urządzona do końca swoich dni. Weszła w królewski ród Windsorów, istniejący od przeszło tysiąca lat, została zaakceptowana przez członków rodziny, miała ślub na miarę królowej. Wyszła za mąż za bardzo miłego, czułego, przystojnego, nieprawdopodobnie bogatego mężczyznę. Po prostu - wybranka Bogów. Nic jej nie brakuje, ale takich dziewcząt jest pełno, a jednak to los jej wyznaczył taką drogę usłaną różami... .
  • tigercomp 2018.05.22 [20:39]
    Poszperajcie w tej sprawie w Internecie oczko.gif Tam z całą pewnością uda się coś znaleźć w tym temacie oczko.gif
    Normalność nie jest kwestią statystyki.
  • gość 2018.05.23 [00:56]
    Piszecie o mamie ginekolog serio? Ukończenie medycyny to nie jest wbrew pozorom takie hej siup rozalija na pewno wiele wysiłku ją to kosztowało.
  • gość 2018.05.23 [01:09]
    gość 2018.05.20 [19:19]
    Tak, znam.
    Ma wszystko co chce.
    Mama i tesciowa z dzieckiem, maz kierownik duzo zarabiajacy i kochajacy ponad wszystko.
    Ma prace po znajomosci, dobrze platna, znajomych z wyzszej polki(choc ciekawi mnie co byloby z nimi gdyby ktos zbankrutowal),zdrowie(bez kitu, nie choruje).
    Wlosy, paznokcie, rzesy wszystko idealne, ogolnie wygląd.
    Zadnego nawet pajaczka na udzie po porodzie.
    Zero sportu i sylwetka ladna.
    Maz spotyka sie tylko ze znajomymi jakich ona mu wskaże.
    Wszystkich znajomych z nizszej polki sie pozbyl.nawet z rodzenstwem nie utrzymuje kontaktu, bo ona ich nie lubi.
    W domu goszcza tylko jej rodzinę,jego od Oka, jak maja do nich prosbe.
    O dziecko postarala sie raz....doslownie...
    Maz kupil dom, auta.
    Ona teraz dostala spadek po babci i meza zostawia z dzieckiem i ew. Tesciami a sama jedzie na imprezke integracyjna.
    A jak jego zapytasz"to mówi ze drugiej takiej wspanialej kobiety nie poznal i ufa jej bezgranicznie"
    No i zeby nie było....ona potrafi drwic z ludzi biednych etc. I wszyscy mysla jaka ona to nie wspaniala oratorka z kasliwym charakterem....
    I tak, zazdroszcze JEJ. Bez dwoch zdan. Moze nie meza "wykastrowanego" bo mezczyzna swoje zdanie powinien miec.
    x
    No to rzeczywiście ma szczęście. Rzadko się zdarza żeby się szczęściło aż tak w każdej dziedzinie.
  • gość 2018.05.25 [11:35]
    ogólny wniosek z tego jest taki najlepiej urodzić się w bogatej rodzinie mieć kochających i wspierających rodziców potem wyjść za mąż z rozsądku za porzadnego miłego faceta być w życiu egoistką i tak ustawic ludzi by spełniali nasze życzenia przy tym mieć zero empatii bo to gubi człowieka no i dzięki temu będziemy mieli super życie.Tego wszystkim życze.
  • ggggość 2018.05.25 [13:31]
    szukam osób które bedą w stanie mi pomoc wyjsc na prosta, zbieram pieniażki na remont mieszkania malowanie i podłogi i na wycieczke nad moze na 4dni, mało tego chciałabym wesprzeć schronisko Azorki .
    prosze o datki ludzi dobrego serduszka gdyz samej nie stac mnie na remont itp. podsyłam link
    https://zrzutka.pl/y3679j
  • gość 2018.05.25 [15:47]
    nie glaskalo mnie życi po glowie
    nie pijalem ptasiego mleka
    no i dobrze no i na zdrowie bo tak wyrasta sie na czlowieka!!!
    Zeby byc w zyciu samodzielnym i silnym musimy parte razy upasc ,zniesc pare porazek sukcesow i miec swiadomosc ze sami budujemy nasze zycie.Ja wiem ze poradze sobie w zyciu ale wiem tez ze rozpieszczony czlowiek nie zdycyplinowany ktory wszystko otrzymal na tacy nigdy tak intensywnie z zycia nie bedzie czerpal bo sie tego poprostu nie nauczyl.
    Porownywanie jest bez sensu bo kazdy znas ma inne priorytrty.
  • gość 2018.05.25 [17:04]
    Matko dziewczyny ciezko sie to czyta...Ciescie sie Swoim zyciem znajdujcie w nim jak najwiecej pozytywow...Jak Wy bedziecie szczesliwe ze Soba pokochacie i zakceptujecie Siebie to wiescie mi tyle jadu w Was naprwno nie bedzie.Nie patrzcie na innych bo w karzdym domu jest zawsze cos...nawet w tym idealnym...tylko Nikt o tym nie wie bo o tym glosno sie nie mowi...Tak wiec moje kochane od dzis zmiana bierzcie zycie takie jakie jest i starajcie sie je ulepszac.Zacznijcie od Siebie a wszystko sie ulozy.POWODZENIA...
  • gość 2018.05.27 [16:52]
    Witajcie kochani. Zajmuje sie tworzeniem profesjonalnych portretow astronumerologicznych. Astrologia i nuemerologia to moja pasja. Przygotuję dla Ciebie Twój wlasny portret ,powiem Ci co moze Cie czekac w przyszlosci,do czego masz predyspozycje,jakie sa Twoje zadania karmiczne,Twoj potencjal. Wskaze Ci rowniez to nad czym powinienes popracowac. Przesledze ulozenie planet w chwili Twojego urodzenia,a takze dokonam obliczen zebys mogl poznac co moze Cie czekac w tym roku i na co powinienes uwazac. Opis bardzo szczegolowy i obszerny,kilkanascie stron A4. Cena promocyjna bo tylko 50 zl za calosc. To chyba niewielka kwota,patrzac na korzysci jakie mozesz z tego uzyskac. Prosze pisac na mojego mejla odkryjswojeprzeznaczenie@ gmail.com
  • gość 2018.05.29 [16:06]
    Ja może dla niektórych ludzi też mam zycie usłane różami bo mam dość zamożnych rodziców, jestem uważana za ładną i rodzice opłacili mi studia. poza tym mam faceta, który widac,ze o mnie dba.
    Ale mimo to, wcale tak nie jest bo z wieloma problemami sie w zyciu spotkalam o ktorych ci ludzie nie maja pojecia.
    A poza tym to nie znoszę ludzi zawistnych bo sama sie z takimi w zyciu nie raz spotkałam i przewaznie chcieli mi gdzies tam podstawic noge, albo byli zlosliwi chociaz nic im nie zrobilam
  • gość 2018.05.30 [11:38]
    Tak, taka youtuberka - Urzekająca się nazywa. Jest ładna, ma czworo dzieci, kochającego męża, który chyba zarabia wystarczająco żeby ona siedziała w domu z dziecmi i mogła jeszcze sobie pozwolić na inne przyjemności i ogólnie widać udane życie rodzinne sama też ma kilkoro rodzeństwa a także jej mąż. Strasznie jej zazdroszczę tej rodziny, bo ja sama nie pochodzę ze zbyt fajnej - rodzice po rozwodzie, ja jedynaczka, ogólnie rodzina malutka. Ale nie mam tego Marii za złe, że ma lepsze życie rodzinne od mojego, cieszę się jej szczęściem i wierzę, że w przyszłości założę podobną rodzinę
  • gość 2018.05.30 [13:15]
    Ja się często zastanawiam, jak to jest możliwe, że osoba nietaktowna, wścibska, zawistna, zaglądająca wszystkim do portfela i do CV choć sama robi karierę i sama ma dużo kasy, jak to się dzieje, że taki lizus i fałszerz, który słodzi kazdemu do porzygu a za plecami uważa co uważa, jak to się dzieje że ona ma takiego dobrego męża, który tak o nią dba, rodzinę, która ustawiła ją w życiu i ułatwiła jej dalszy rozwój zawodowy (matka siedziała z dzieckiem, wyzbywszy się na dwa lata pracy zawodowej bo pracuje u rodziny więc rodzina jej wystawiała lewe dokumenty że ona w tym miesiący pracowała, a nie pracowała tak naprawdę).
    ta dziewczyna ma w zyciu dobrze, dzięki swojemu fałszowi i lizusostwie w pracy ma z górki, wszędzie ma z górki. Do tego może zeżreć tonę cukru i i tak jest szczupła jak modelka z wybiegu, ja by to osiągnąć musze ćwiczyc i serio uważać poważnie na to co i kiedy jem. Ona sama opowiada, ile żre, to się w pale nie mieści.
    Mąż koło niej skacze, kompletnie nie widzi jakie to jest żmijsko które wypytuje innych o ich zarobki wporst i sie porównuje. On taki poczciwy dooopa wołowa ale zarabia krocie i ona na tym korzysta. Do tego kłamczucha i lansiara, w przeszlości podrabiała towary Pandory i puszczała za grubą kase przez neta. otacza się drogimi markami, nie mam pojęcie czy wszystkir są oryginalne, ale faktem jest  że lansi się, a mieszka w średnich warunkach. Ale na pokaz musi byc że ludzie myślą że ona Bóg wie co ma.
    Powiedzcie mi DLACZEGO taka osoba ma tak w zyciu z gory, nawet rodzina jej meza jest dla niej milsza niz dla innych synowych (bo one nie wazelinują i mówią prawde w oczy)
  • hodor09 2018.05.30 [15:15]
    Znakomicie! Dzięki wielkie za ciekawe porady oczko.gif Z całą pewnością przydadzą mi się one oczko.gif
    Lękliwi ludzie żyją we własnym piekle. Można powiedzieć, że sami je sobie tworzą...
  • bozesla 2018.05.30 [22:25]
    hej
  • ObuwieInstel 2018.05.31 [16:00]
    Jeśli interesuje Cię obuwie to w naszej ofercie znajziesz wiele ciekawych ofert, a w związku z 10-leciem firmy polecamy również wziąć udział w konkursie, do wygrania obuwie dla każdego usmiech.gif Adidasy, sandały i wiele więcej http://xurl.pl/wygraj_buty
    Pozdrawiamy
    ObuwieInstel
  • gośćninia 2018.06.01 [21:26]
    https://www.youtube.com/watch?v=ak8K-wXGvwc SaVaa Garden Angels cudowny muzyk z Gdyni polecam ale ma piękny głos...
  • gość 2018.06.01 [21:28]
    tak, mamaginekolog.
  • gość 2018.06.01 [22:15]
    Bardzo prosze,aby mnie nie ocenic z gory.
    Tak sie zlozylo,ze materialnie mam wszystko.
    Dom z pieknym ogrodem,basenem itp.
    Wiekszosc,co mnie nie zna,myslli,ze jestem leniem,bo tylko pewnie
    leze i paFne.
    Prawda jest inna,bo mam chorobe postepujaca,i tego juz
    nic nie zmieni.
    Jestem otwarta na kontakty z ludzmi,ale sie nie produkuje od razu,co mnie jest.
    to jest powod,dlaczego inni odbieraja mnie inaczej.
    Ktos kto mnie nie zna mysli,ze to ja mam uslane zycie rozami.
    Roze kocham,mam w ogrodzie,ale wiekszosc czuje ich kolce,a nie zapach.
    Godzine temu wrocilam z wypadu ,bo sobie cos chcialam kupic.
    Kupilam duzo,ale poczekam,aby sobie w domku przymierzyc,bo juz mam bole.
    Ktos z boku pomyslal,ze znowu z zakupami,a ja na to kicham.
    Ludzie ,ja chce byc zdrowa.
    Oddam wszystkie kiecki,bluzeczki, za bycie zdrowa.
    Nigdy nie zazdroscilam niczego,no zdrowia ,ale tak pieknie i zdrowo,to zazdroszcze kazdemu.
    Ludzie badzcie szczesliwi,nie narzekajcie,bo inni materialnie maja wszystko,to jednak wam zazdroszcza najwazniejszego...ZDROWIA.
    Badzcie szczeslliwi.
    Dobranoc.
  • gość 2018.06.01 [22:20]
    Ktos chce do mnie napisac,prosze o kontakt.
  • gość 2018.06.02 [17:21]
    https://www.paypal.com/pools/c/84OLTf6aRY
    czy ktoś mi pomoże ? usmiech.gif 1 wyjazd :-/

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...