Odpowiedz na ten temat

Czy znacie taką osobę ktora według was ma życie usłane różami? Ja znam.

• meno88 2018.05.15 [18:18]
    Ja się na tym niestety kompletnie nie znam... Dlatego też nie będę niestety w stanie pomóc...
  • gość 2018.05.18 [12:59]
    Strefa randek dla dorosłych: http://datezone-pl.pl
  • gość 2018.05.18 [13:01]
    Takich ludzi nie ma. Jeśli ktoś opiera swoje wrażenia na powierzchownosci to jest naiwny. Ludzie najczęściej pokazują tylko róże a ciernie zostawiają dla siebie.
  • gość 2018.05.18 [17:50]
    Tanio! Ubranka dla dziewczynek i chłopców w wieku 0-14 lat. więcej: https://jsaswel.wixsite.com/wyprzedaz
  • gość 2018.05.18 [18:16]
    WEJDŹ TERAZ NA http://www.igortreneronline.pl
    I WYGRAJ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH!
    CENA PAKIETU DZIK W PROMOCJI
    TO TYLKO 99 ZŁ !!!
    zamiast 400 ZŁ !!!
    opłata jest jednorazowa! PŁACISZ TYLKO RAZ!
    płacisz za plany na całą przemianę!
    Z PLANÓW KTÓRE DOSTAJESZ MOŻESZ RÓWNIEŻ KORZYSTAĆ PÓŹNIEJ I CAŁY CZAS UZYSKIWAĆ CORAZ WSPANIALSZE REZULTATY!
    po zakupie gotowy pakiet jest wysłany na twój e-mail w ciągu maksymalnie 2 dni
    UWAGA!!!
    jeden dzień do końca promocji !!!
    zamów już teraz!
  • gość 2018.05.20 [19:19]
    Tak, znam.
    Ma wszystko co chce.
    Mama i tesciowa z dzieckiem, maz kierownik duzo zarabiajacy i kochajacy ponad wszystko.
    Ma prace po znajomosci, dobrze platna, znajomych z wyzszej polki(choc ciekawi mnie co byloby z nimi gdyby ktos zbankrutowal),zdrowie(bez kitu, nie choruje).
    Wlosy, paznokcie, rzesy wszystko idealne, ogolnie wygląd.
    Zadnego nawet pajaczka na udzie po porodzie.
    Zero sportu i sylwetka ladna.
    Maz spotyka sie tylko ze znajomymi jakich ona mu wskaże.
    Wszystkich znajomych z nizszej polki sie pozbyl.nawet z rodzenstwem nie utrzymuje kontaktu, bo ona ich nie lubi.
    W domu goszcza tylko jej rodzinę,jego od Oka, jak maja do nich prosbe.
    O dziecko postarala sie raz....doslownie...
    Maz kupil dom, auta.
    Ona teraz dostala spadek po babci i meza zostawia z dzieckiem i ew. Tesciami a sama jedzie na imprezke integracyjna.
    A jak jego zapytasz"to mówi ze drugiej takiej wspanialej kobiety nie poznal i ufa jej bezgranicznie"
    No i zeby nie było....ona potrafi drwic z ludzi biednych etc. I wszyscy mysla jaka ona to nie wspaniala oratorka z kasliwym charakterem....
    I tak, zazdroszcze JEJ. Bez dwoch zdan. Moze nie meza "wykastrowanego" bo mezczyzna swoje zdanie powinien miec.
  • gość 2018.05.20 [21:01]
    Meghan Markle od wczoraj.
  • gość 2018.05.21 [15:50]
    Takiego chłopa jak Megan dostała wczoraj to tylko współczuć jej można smutas.gif
  • gość 2018.05.21 [21:37]
    WEJDŹ TERAZ NA http://www.igortreneronline.pl
    I WYGRAJ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH!
    CENA PAKIETU DZIK W PROMOCJI
    TO TYLKO 99 ZŁ !!!
    zamiast 400 ZŁ !!!
    opłata jest jednorazowa! PŁACISZ TYLKO RAZ!
    płacisz za plany na całą przemianę!
    Z PLANÓW KTÓRE DOSTAJESZ MOŻESZ RÓWNIEŻ KORZYSTAĆ PÓŹNIEJ I CAŁY CZAS UZYSKIWAĆ CORAZ WSPANIALSZE REZULTATY!
    po zakupie gotowy pakiet jest wysłany na twój e-mail w ciągu maksymalnie 2 dni
    UWAGA!!!
    jeden dzień do końca promocji !!!
    zamów już teraz!
  • gość 2018.05.22 [09:41]
    Sprzedaż ubrań i butów i zabawek dla dzieci nawet minus 70% https://link.do/7EnyB
  • gość 2018.05.22 [09:50]
    Też możesz odmienić swoje życie. Wystarczy, że http://e-m2m.pl/5b02e59ebc4c1 .
  • gość 2018.05.22 [10:51]
    Może i znaleźli by się tacy ludzie, ale ja mimo nieidealnego życia i mnóstwa wad wolę docenić to co mam niż zazdrościć innym. Nigdy nie wiadomo co siedzi w drugim człowieku, zwlaszcza gdy znamy tylko skrawek jego życia.
  • gość 2018.05.22 [11:31]
    Jestem nią JA. Zmieniłam swoje życie, zapisałam się do policealnej szkoły medycznej na kierunek asystentki stomatologicznej ze specjalnością ortodontyczną w Bydgoszczy w NOVA i dostałam od nich propozycję pracy ( mają z kimś współpracę) W gabinecie jest swietnie, dostałam 2500 zł i wreszcie umowa o pracę usmiech.gif
  • Róża 28 2018.05.22 [11:37]
    Uważam, że Meghan Markle miała nieprawdopodobne szczęście niczym największa wygrana w totka. Odegrała najważniejszą rolę życia, która się nigdy nie powtórzy, a stała się jej udziałem. Nawet jeśli ten związek się rozpadnie z takich, czy z innych powodów to będzie już urządzona do końca swoich dni. Weszła w królewski ród Windsorów, istniejący od przeszło tysiąca lat, została zaakceptowana przez członków rodziny, miała ślub na miarę królowej. Wyszła za mąż za bardzo miłego, czułego, przystojnego, nieprawdopodobnie bogatego mężczyznę. Po prostu - wybranka Bogów. Nic jej nie brakuje, ale takich dziewcząt jest pełno, a jednak to los jej wyznaczył taką drogę usłaną różami... .
  • tigercomp 2018.05.22 [20:39]
    Poszperajcie w tej sprawie w Internecie oczko.gif Tam z całą pewnością uda się coś znaleźć w tym temacie oczko.gif
    Normalność nie jest kwestią statystyki.
  • gość wczoraj [00:56]
    Piszecie o mamie ginekolog serio? Ukończenie medycyny to nie jest wbrew pozorom takie hej siup rozalija na pewno wiele wysiłku ją to kosztowało.
  • gość wczoraj [01:09]
    gość 2018.05.20 [19:19]
    Tak, znam.
    Ma wszystko co chce.
    Mama i tesciowa z dzieckiem, maz kierownik duzo zarabiajacy i kochajacy ponad wszystko.
    Ma prace po znajomosci, dobrze platna, znajomych z wyzszej polki(choc ciekawi mnie co byloby z nimi gdyby ktos zbankrutowal),zdrowie(bez kitu, nie choruje).
    Wlosy, paznokcie, rzesy wszystko idealne, ogolnie wygląd.
    Zadnego nawet pajaczka na udzie po porodzie.
    Zero sportu i sylwetka ladna.
    Maz spotyka sie tylko ze znajomymi jakich ona mu wskaże.
    Wszystkich znajomych z nizszej polki sie pozbyl.nawet z rodzenstwem nie utrzymuje kontaktu, bo ona ich nie lubi.
    W domu goszcza tylko jej rodzinę,jego od Oka, jak maja do nich prosbe.
    O dziecko postarala sie raz....doslownie...
    Maz kupil dom, auta.
    Ona teraz dostala spadek po babci i meza zostawia z dzieckiem i ew. Tesciami a sama jedzie na imprezke integracyjna.
    A jak jego zapytasz"to mówi ze drugiej takiej wspanialej kobiety nie poznal i ufa jej bezgranicznie"
    No i zeby nie było....ona potrafi drwic z ludzi biednych etc. I wszyscy mysla jaka ona to nie wspaniala oratorka z kasliwym charakterem....
    I tak, zazdroszcze JEJ. Bez dwoch zdan. Moze nie meza "wykastrowanego" bo mezczyzna swoje zdanie powinien miec.
    x
    No to rzeczywiście ma szczęście. Rzadko się zdarza żeby się szczęściło aż tak w każdej dziedzinie.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...