Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasion

głupie tematy na kafe

Polecane posty

Ostatnio dość często zaglądam na kafe.. jak dla mnie przesłaniem takiego forum jest wymienianie się poradami z innymi matkami, uzyskiwanie odpowiedzi na nurtujące nas pytania dotyczace ciąży, dzieci czy spraw związanych z ich wychowaniem (bo to w koncu forum - ciąża,poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci)... i krew mnie zalewa jak widze wątki typu "ile zarabiacie", "czy 10 tys wydanie na miesiac to malo" itp Generalnie tematy takie to wyłącznie przechwałki, jak dla mnie nie mające żadnego celu.. Nie rozumiem tez tego całego bajkopisarstwa wielu osób.. odnoszę wrazenie,że forum stało sie wspaniałą formą dowartościowania się a na powazne, przyziemne i "normalne" tematy mozna porozmawiac z nielicznymi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasion, masz rację, ale jest na to jedna rada, ja takie tematy omijam, nawet na nie nie wcjodzę, skoro mnie irytują to po co. Trzeba z lekkim przymrużeniem oka to czytać tak naprawdę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---------))))))))))
A to jak widać kolejny głupiutki temat na kafe...:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie - takich odpowiedzi sie spodziewalam (oczywiscie na pomaranczowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja ci powtorze na czarno-głupsze od tych topikow o ktorych piszesz, jest zakladanie takiego topiku jak twoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---------))))))))))
No skoro istnieje wolność słowa to czemu krytykujesz inne tematy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro istnieje wolność słowa autorko to sobie tutaj każdy może zakładać topiki o czym chce ;] Czepiasz sie innych topików a jak Tobie ktoś uwagę zwrócił, że jest Twój jeszcze głupszy to mówisz, że istnieje wolność słowa...no i autorzy tamtych wychodzą z tego samego założenia pewnie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie dlatego krytykuje, że mam taka możliwośc i w pełni rozumiem że ktoś moze mieć inne zdanie niż ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w ogóle w takie tematy nie wchodzę ( o zarobkach albo jakie macie mieszkania) bo zdaje sobie sprawę że to będą tylko przechwałki, w 90% wyssane z palca:) Każda z nas ma koleżanki, rodzinę i wie jak jest naprawdę:) tzn ile mniej więcej się zarabia i jak mieszka i gdzie jeździ na wakacje. Ja nie lubię też tematów "czy jestem w ciąży" . Przeciez są testy a skąd obca osoba na forum ma wiedzieć takie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koncentracja koncentratu
ten temat rozumiem jest mądry? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiu_bździu
Wow, widze, ze moj temat zainspirowal Cie do zalozenia odrebnego. W pewnym stopniu to nobilitacja :-D powiem Ci tak: to jest forum, tu mozna gadac o wszystkim, owszem, sa poszczegolne dzialy, a ze jestem mama, i to 3 dzieci, to pytanie dotyczace miesiecznych wydatkow na rodzine wstawilam tu a nie na ogolnym czy erotycznym :-P Nie pasuje, nie wchodz, nie czytaj, nie odpisuj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koncentracja koncentratu
tak to jest jak ktoś nie zarabia 10tys. i dla niego to niepojęte że tyle ludzie zarabiają, to obsmieje taki temat, pisząc że autorka to bajkopisarka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to jest tak...
ja jak najbardziej wierze że ludzie tyle i więcej zarabiają. Jedynie nie wierze w to, że 90% z tych ludzi akurat na kafeterii siedzi i sie tym chwali:) Akurat wśród moich znajomych ci bardzo bogaci to nie mają czasu na pisanie pierdół na różnych forach i przechwalanie się zarobkami,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×