Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mala nutka

inaczej to sobie wyobrazalam...

Polecane posty

Gość mala nutka

staramy sie od ponad roku... sama nie wiem czy okres mi sie spoznia.. jesli tak to od 5 do 2 dni.. zrobilam test... przed kuoieniem mialam wielka nadzieje.. nie wytrzymalam do rana.. zrobilam przed chwila.. pilam przed tem duzo ineralki wiec mocz byl jasny dosyc.. ale nie moglam wytrzymac.. jak juz kupilam test zrezygnowanie.. tyle razy go juz kupowalam i nic.. no i zrobilam ten test przed chwila i wyszly 2 kreski.. tyle ze jedna sporo jasniejsza.. co ja mam sobie myslec?? jestem bardziej skolowana niz przed testem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annii
jeśli jest druga kreska - nawet jaśniejsza, to gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala nutka
jezu dziewczyny az mi sie plakac chce normalnie:) :D nie moge uwierzyc.. a moze to tak bo te siuski byly jakies za jasne i to pomylka?? kurcze boje sie ze sie podjaram za wczesnie.. (ale jakby co to dzieki za gratki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annii
w tą stronę test myli się bardzo rzadko :) dla pewności zrób sobie jeszcze jutro rano, ale myślę, że zostaniesz mamą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarita
Moje gratulacje!!! u mnie też druga kreseczka była jaśniejsza, ale była! dzisiaj zaczęłam 10tc. dla pewności po teście najszybciej jak się da (po kilku godz.) zrobiłam sobie bad. krwi na beta-HCG i wszystko było jasne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mają racje.GRATULACJE!!!Będziesz mamusią.Ja też robiłam kilkanaście testów zanim pokazała się ledwo widoczna druga kreska.Teraz jestem w 6tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala nutka
dziewczyny zrobilam 2gi test.. tez 2 krechy.. ale.. na tym tescie wyczytalam ze falszywy wynik moze spowodowac przyjmowanie niektorych hormonow.. miedzy innymi pregnylu.. 19 dni temu dostalam podwojna dawke.. wiec chyba to falszywy alarm:( wyczytalam ze po pregnylu od 12 dni jest wynik prawdziwy.. a skoro ja wzielam podwojna dawke to moze dluzej musze czekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala nutka
tzn dopiero 12 dni po zastrzyku mozna zrobic wiarygodny test.. a skoro wzielam 2x dawke tzn ze dopiero 24 dni po zzastrzyku test bedzie wiarygodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annii
to rzeczywiście zmienia postać rzeczy. Nie pozostaje ci nic innego jak poczekać jeszcze kilka dni i test powtórzyć. Życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala nutka
lekarz kazal brac duphaton i przyjsc na wizyte za 4 tygodnie.. to sie dowiedzialam:O najgorsza jest niepewnosc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala nutka
zglupieje przez te 4 tg chyba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annii
czemu dopiero za 4 tygodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala nutka
nie wiem czemu:( powiedzial ze jakby cos sie dzialo to mam dzwonic.. moze dlatego ze dopiero 20 dni temu mialam pregnyl podany? moze jakbym byla w ciazy to i tak nic by nie bylo widac teraz?.. kurcze co ja mam zrobic? 4 tygodnie dostane jebca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annii
Gdybyś była w ciąży lekarz mógłby tego jeszcze nie wykryć, ale za jakieś 2 tygodnie już tak. Może spróbuj do innego gina uderzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala nutka
moze wlasnie tak zrobie za 2 tg pojde do jakiegos gina na usg tylko a potem za kolejne 2 pojde do mojego..i bede sie modlic zeby nie dostac okresu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala nutka
paulka ale to badanie moze nie byc wiarygodne przez to ze bralam pregnyl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annii
Wiem z własnego doświadczenia, że to czekanie na początku jest torturą. Ale nie masz wyjścia niestety, musisz poczekać, przynajmniej te 2 tygodnie. Dopóki nie ma @ jest nadzieja!!! trzymaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoopa
pregnylu nie ma juz w moczu po 10 ,12 dniach po podaniu.mozna dla pewnosci oznaczyć bhcg we krwi lub zrobic jutro rano test tej samej firmy z porannego moczu .ja satwiam na ciązę czego bardzo życzę !!! daj znać koniecznie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala nutka
dzieki wam za wsparcie dziewczyny:) lepiej mi sie robi jak z Wami "gadam":D co do tego pregnyli to wiem ze po 12 dniach juz go nie ma.. ale zazwyczaj podaje sie jedna dawke a ja dostalam 2 na raz.. czyli moze on bedzie 2 razy dluzej? boze dziwaczyny tak bardzo bym chciala.. ja myslalam ze to bedzie proste.. hop! siup i sie dowiem.. a tu tyle czekania:O strach przed okresem..i strach ze moze wydarzyc sie cos zlego jesli udalo mi sie zajsc 2 tg:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoopa
ja miałam podawaną podwójną dawke i nie ma róznicy ,bo ona wydala sie niezależnie jakie jest stezenie w organiźmie w ciągu tych 10 do 12 dni .nie musisz czekać 20 dni uwierz ,test jest już wiarygodny ,niepotrzebnie dużo piłaś bo mocz był rozrzedzony ,gdyby nie to wyszedłby na pewno dużo mocniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoopa
dlaczego chcesz 2 tyg czekać i na co? .wizyta u lekarza owszem ale test dla własnego spokoju powtórz i zobaczysz ze bedzie ok . n ie masz we krwi juz pregnylu na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala nutka
wczoraj zrobilam 2 testy- 1wszy acon(jedna kreska sporo bledsza), 2 gi taki z dzidziusiem.. 2ga kreska byla minimalnie jasniejsza od 1wszej.. balam sie ze ta podwojna dawka pregnylu oszukala test.. tzn wiem ze po 12 juz go nie ma w organizmie ale wytlumaczylam sobie to tak.. ze skoro dawka podwojna to musze czekac 24 dni zeby pregnylu nie bylo( wiem wiem.. glupia jestem:)..u mnie moze byc problem z donoszeniem dzidziusia( tfu) bo mam zespol policystycznych jajnikow.. wiec naprawde cholernie sie boje.. i tak mi sie marzy zeby za 2 tg zobaczyc mala kropeczke na usg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stella 2006
ty sobie tego tak nie tłumacz bo zgłupiejesz. zapytaj specjalisty, np.zadzwoń do jakiegokolwiek lekarza to ci powie jak to jest z wydaleniem podwójnej dawki leku. i zapytaj jak to się ma do badania krwi na beta-HCG. może ten lek nie wpływa na wynik badania krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała nutka - myślę, że podwójna dawka leku nie wydłuża do 24 dni okresu jego wchłaniania w organizmie, tylko że w okresie tych 12 dni - było go dwukrotnie więcej. Jeśli minęło Ci 12 dni to test powinien być wiarygodny. Życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×