Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jakiego koloru baleriny kupic zeby pasowaly mi do wszystkiego?pomozcie

Polecane posty

Gość gość

Noe stać mnie na kilka kolorów Musze kupic jedne takie ,ktore beda pasowac do wszystkich kolorow sukienek i spodnic Poleccie cos prosze.jaki kolor szukac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd ja mam wiedzieć, jakie ty nosisz "wszystkie" kolory? U mnie tylko granat albo ciemny szary by pasował, a jak wybitnie na lato to chłodny beż jakiś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale masz straszliwy problem. Przecież wiadome, że do wszystkiego pasuje czarny, biały, ew szary, granatowy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wiosnę i lato - beżowe jasne (nude)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety w balerinach wyglądają jak opóźnione w rozwoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam zawsze czarne, tylko latem średnio się sprawdzają. Może faktycznie szare albo beżowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kto chodzi e balerinach w lato??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:21 a mało to widać takich wieśniar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracujecie w klimatyzowanych pomieszczeniach? Pewnie nie, to nie wiecie jak latem potrafi być zimno w stopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy się chodzi w balerinach w zimę?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obojętnie jakie kupisz. I tak będziesz wyglądać w nich jak Kaczor Donald z płaskostopiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w czym się chodzi latem? W klapkach ze szwaja na wierzchu? Do pracy też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:58, a to nie ma innych butów niż baleriny?? One są rzeczywiście koszmarne i już od dawna niemodne, poza tym mało która kobieta wygląda w nich ładnie, bo skracają nogi i wydłużają stopy. Niskie kobiety wyglądają w balerinach jak kaczki, a wysokie i długonogie często mają większe stopy i też wyglądają pokracznie. A co się nosi w lecie - do pracy uniwersalne i zawsze modne są czółenka. Nie musi być wysoki obcas, wystarczy kilka cm. Poza tym modne są teraz espadryle i mokasyny - do dżinsów wyglądają 100 razy lepiej niż baleriny, a mokasyny nie muszą być czarne i nudne, jest mnóstwo ciekawych w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baleriny niemodne? Haha! Jestem wysoka i nie wygladam jak kaczka. Espadryle na slomie? Nie pracuje w stodole. A mokasyny są na jesień, bo latem wyglądają idiotyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:03: zbawczyni z ciebie jak z koziej d**y trąba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znawczyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:10, jako baletnica też nie pracujesz, więc idąc twoim tokiem rozumowania baleriny też odpadają. :P Jak kaczka może i nie wyglądasz, ale pewnie masz stopy jak kajaki. Przy rozmiarze powyżej 38 baleriny wyglądają po prostu głupio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:10 to się tylko tobie tak wydaje, że nie wyglądasz jak kaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:15: a w balarinach tańczy się balet? Od kiedy? Zmartwie cię : wyglądam świetnie i w balerinkach, i w innych butach również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:15: a to ty wiesz lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gimbuski w smierdzacych sportowych butach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Np pewnie, że lepiej. Z tobą jak z grubasami- tłuste, ale łone majo talię i kobiece kształty. Ty też widzisz, to co chcesz widziec buahahaahaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W balarinach można wyglądać jak kaczka, jeśli są kiepskiej jakości, rozklapciale i łazi się bez gracji. To widać u gimbusek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:24: jesteś chora psychicznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno. Mam taką "mi jest we wszystkim ładnie" koleżankę, przekonaną, że jej wszystko pasuje, a prawda jest odwrotna. :D W balerinach każdy wygląda brzydko. I ty serio nie wiesz, kto to jest balerina? To jest synonim baletnicy, nazwa tych butów wzięła się od baletek/ balerinek, w których tańczy się balet. To tak a propos twojego idiotycznego komentarza, że niby w espadrylach pracuje się w stodole. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te baleriny to jak domowe kapcie wyglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tylko nazwą! Nie tańczy się w takich! A espadryle są na slomie! Serio nie wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co z tego, ze są na słomie? Kapelusze słomiane też nie są do stodoły, a na plażę jako ochrona przed słońcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem kto to jest baletina i dlatego napisałam że w nich nie tańczy się w balecie! Jesteś strasznie mało inteligentna. Wręcz głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:28, OMG ale ta słoma to tylko materiał. Nikt w nich w stodole nie pracuje! Zresztą to nawet nie jest słoma. Ty chyba jakaś upośledzona jesteś, serio. A tu masz przykład, co baleriny robią z nogami: http://fashionelka.pl/skorzana-kurtka-i-panterkowe-baleriny-w-stylizacji/ Zwróć uwagę zwłaszcza na brunetkę. Ładna dziewczyna, figura super, a nogi jak u kaczki przez kapciowate baleriny. Blondynka niewiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×