Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominujaca

jestem w ciazy -lecz moge urodzic chore dziecko!!!

Polecane posty

Gość na co chore
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234....
tro wszystko zależy od tego na co może być chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam tak w drugiej ciąży
usunęłam i dobrze zrobiłam teraz mam 3 zdrowych dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslalam ze to lekarz
daje do zrozumienia co powinno sie zrobic zaleznie od rodzaju choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłas specjalne badania że potwierdziły że bedzie chore bo bez tego nie mozesz podjac dezyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslalam ze to lekarz
uwzam, ze powinnas sie sama zastanowic czy podolasz i jak stoisz finansowo m in, wiadomo, ze jak sie jest majetnym to latwiej podolac takim sytuacja. wiele tez zalezy od Twojej wiary i charakteru, a takze ojca dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslalam ze to lekarz
jaka jest sznasa ze kolejne dziecko bedzie zdrowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufli
a to mozna zadecydowac o czymś takim? słyszalam że lekarze czesto specjanie nie mówią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslalam ze to lekarz
soecjalnie nie mowia? to przeciez przestepstwo chocby dlatego, ze wiele schorzen jesli kogos stac leczy sie za granica, a im wczesniej tym lepiej, z reszta taki porod jest zawsze wysokiego ryzyka. gdyby mi lekarz nie powiedzial pozegnalby sie z mozlwoscia wykonywania zawodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie potepię Cię jeśli usuniesz. podziwiać za to będe gdy urodzisz . i zyczę ci zeby kazda deyzja była dobra dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego nie
lekarz ma obowiązek powiedzieć, że płód źle się rozwija i podpowiedzieć co by było najlepsze dla matki. CZasem taki chory płód może obumrzeć w trakcie trwania ciąży i może dojść do zatrucia organizmu matki i w konsekwencji jej śmierć. Ja bym się nie zastanawiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominujaca-> na co moze byc chore twoje dziecko? Mnie czeka amniopunkcja i perspektywy 50:50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w kolumbii rozlewa sie...
czy chodzi o badanie na zespol Downa i rozszczepienie kregoslupa? czytalam o tym ostatnio. podobno co 20 kobieta ma wynik "wysokiego zagrozenia" , ale tylko maly procent rodzi chore dzieci. ostatnio czytalam tez na innym forum historie, ze badanie wyszlo negatywnie tzn "male ryzyko" a u chlopczyka po urodzeniu rozpoznany zostal zespol Downa. ja bede miec to badanie za kilka tygodni i boje sie wyniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufli
pewnie zaraz na mnie wsiadziecie ale myslę że dzieci które nie mają szans po urodzeniu na normalne życie nie powinny się rodzić, nie mówię tu np. o zespole Downa bo ludzie z tą chorobą mogą w miarę normalnie funkcjonować , życ, pracować. Ale o takich cięzkich chorobach, gdzie wiadomo że dziecko nie będzie chodzić, będzie jak roślinka.co to za życie dla takiego dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde to
dla mnie jest to jedyny argument, by usunac ciaze... Z zadnego innego powodu nigdy bym sie na to nie zdecydowala. Ale w tym momencie trzeba myslec nie o sobie ale wlasnie o tej duszyczce, ktora bedzie po urodzeniu uwieziona w kalekim ciele. W tym momencie aborcja jest dla dobra dziecka. Nie dla wygody matki ;) Wiec jesli jestes pewna, ze dziecko bedzie chore to nie zastanawiaj sie i usun. Egoizmem by bylo wtedy urodzic (celem zabicia ewentualnych wyrzutow sumienia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde to
ufli ---> Nie przeczytalam wczesniej Twojego posta... Bo bym sie pod nim podpisala reka i noga i nie musialabym pisac swojego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobisssss
ja rok temu też miałam taki problem , ja nie miałam wątpliwości że urodze chociaz bardzo sie bałam ale wierzyłam że wszystkich sił że bedzie zdrowe.......i 3miesiące temu urodziłam zdrową córeczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniose bo ciekawa dyskusja
moze sie rozwinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz bobisss - nie kazdy ma takie szczescie jak Ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hguggga
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×