Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

myszka83

kiedy ubieracie choinke ?

Polecane posty

jak w tytule bo nie chce za wczesnie ubrac ale mam pln na ten weekend moze ewentualnie poniedziąłek bo na swieta nas w domu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damngirl89
ja osobiscie w wigilie, lub dzien przed ;)) ale znam osoby, ktore potrafia ubierac pod koniec listopada, tylko ze wzgledu na dzieci.. moja siostra np. ubrala choinke juz na ostatki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosija
u nas zawsze w wigilie sie ubiera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w wigilie
taka jest tradycja,:P wczesniej to w sklepach ubieraja co to za magia swiat:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem tak ....
ja planuje ubieranie choinki w sobotę przed świętami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaka2
ja wczoraj ubrałam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my ubieramy
najczesciej miedzy 20 a 24 grudnia, a tak w ogóle to chyba pomylily Ci się fora bo tu sie pisze o ciazach i dzieciach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie korci zeby juz ubrac bo maly na pewno bedzie zainteresowany swiatełkami... ale pewnie poczekam do weekendu przed swietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie cierpię
W wigilie to ja mam w cholerę roboty i nie mam czasu na choinkę. Miałam ją ubrać wczoraj ale przyniosłam z piwnicy i mi się odwidziało. Zaniosłam z powrotem. Kupię żywa jakoś przed świętami żeby się utrzymała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatryczka
My juz mamy ubrana,a to z wzgledu na to ze w przedszkolu synka ( madre główki ) sa juz przygotowania do swiat dla dzieci ,wiec i my chcemy pokazac synkowi ze w domu tez warto wprowadzic w taka atmosfere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nununu
u mnie bedziemy ubierac choinke i srtoic dom po 20 grudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duze znaczenia ma to jak w
dziecinstwie rodzice do tego zwyczju podchodzili, jak byle kiedy co roku bo co tam za roznica to iz pokolenia na pokolenie bywa co tam za roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blę26
my gdy mielismy sztuczną to zawsze dzień przed wigilią ubieraliśmy....teraz trzeci rok z rzedu będziemy miec zywa w doniczce....idziemy odebrać ze szkółki w poniedziałek prze swietami to ja zaraz ubiorę w ten dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belkot jakis
jak byle kiedy co roku bo co tam za roznica to iz pokolenia na pokolenie bywa co tam za roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neilika
Ja wolę rozierać choinke :D Lubię wdychać jego zapach, całować a potem sie z nim kochać :) Mój facet ma na nazwisko CHOINKA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja chyba ubire w jakos własnie koło 15 dla synka bo jedziemyu 20 do rodziców a chce by w domu tez ubral wczesnie ale cóz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w domu zawsze ubieralo sie w Wigilie, taka tradycja, ale jakos krotko stala, nie bylo sie nia dobrze kiedy nacieszyc. W tym roku ubralam choinke 1 grudnia, synek nie moze od niej oczu i raczek oderwac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×