Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Klotnia z tesciowa o swieta nie przyjedziemy w tym roku

Polecane posty

Gość gość

Nie dociera do niej ze w tym roku nie przyjedziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie przyjedziecie, to dotrze. W czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo maz chce jechac a ja nie.A sam nie pojedzie.Nie mam czasu na pakowanie sie a bez auta do wyprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czym ty sie przejmujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo maz siedzi wtedy wykrzywiony i co to za swieta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawszw ktos bedzie skrzywiony,wszystkim nie dogodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas placz o Wigilie ;-) Standard. Im bardziej chce tym bardziej ja nie jade :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U tesciowej tez chodzi o wigilie. Ale ja tak do swiat caly czas pracuje.Trudny powrot w 1 czy 2 dzien swiat.A nie mam zamiaru spedzac go w pociagu.Tak to zawsze zostawalismy do 27 a wtedu wszystko normalnie jezdzi.Ale obydwoje juz w srode musimy byc w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz tu trulas ostatnio. I to mezus maminsynek chce do mamusi i to z nim masz problem. Zalozyl rodzine i tak do matki ciagnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie kupicie samochodu? Macie dzieci? To juz ktorys Twoj temat... Juz dawno bym auto kupila i sie zadnymi pociagami i ogorami nie tlukla. Jedyna rada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeby kupic samochod trzeba miec pieniadze - a krowa siedzi w domu wiec jak z jednej pensji wszystko oplacic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojego męża pytali 2 razy a on powiedział że wigilię robimy dla siebie a dziś mnie się pytali i to samo mówiłam ale zaprosiłam na pierwszy dzień. Da się jakoś dogodzić trzeba trochę kompromisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu ta ciamajda od braku samochodu . Ile jeszcze założysz takich tematów ? Latem ciągle tematy ,ze nigdzie nie jedziecie bo nie ma auta . Teraz znowu temat o Swiętach no i brak auta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
święta spędza sie z rodziną. Nie bądź taką egoistką, widząca tylko czubek swojego nosa. A tesciowa z kim spędzi święta, jak wy nie przyjedziecie? Moim zdaniem tobie nie chodzi o święta ale żeby twoje było na wierzchu, chcesz wygrac z teściową i zatrzymać meża dla siebie. Dorośnij kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dla autorki najważniejsza rodzina to maz i dzieci . Teściowa jak chce to może przyjechać do nich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zaproś teściów do was. A rodzice twoi? Rodzeństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mam rodzicow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym roku tak sie spina bo beda sami siedziec czyli tesciowa tesc i mlodszy brat.2 brat z zona nie przyjada bo niedawno urodzilo im sie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Święta to czas rodziny!! Ludzie, jak możecie wtedy zostawiać kogoś samego? Rodzina to nie tylko mąż i żona to też ich rodzeństwo i rodzice. Nastały czasy egoistów, tylko ja i ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zapierniczakj sobie pociagiem. nie mam czasu na pakowanie szykowanie sie na wyjazd bo pracuje.Po za tym musze byc maks o 15 w domu 26.12.A z czego co widzialam w rozkladzie.To tego dnia mamy 3 mozliwosci powrotu.Rano o 9 z postojem 2h.Potem ok 14-15 tez postoj ok 3 h.Albo pozny wieczor wiec w domu bedziemy dopiero ok 23. A obydwoje pracujemy 27.12-29.12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No rób zaproś ich do was! Co za problem? Wilk syty i owca cała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przyjada bo zapraszalam.Owszem mamy male mieszkanie bo tylko w pokoje. Odstapimy im nasze lozko. brat niestety na materacu a my tezs na pameracu w kuchni. Takze nawet na noc moga zostac. Oni czekaja na nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież ten temat już był i jeszcze nie podjełaś decyzji, to co my to mamy zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja juz dawno decyzje podjela.Tylko im blizej swieta to tesciowa zamecza mnie.Dzis jej dobitnie powiedzialam ze nas nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapewne odetchnela z ulgą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie.N koniec rozmowy powiedziala- ze mamy byc i koniec i rozlacza sie bo nie chce sie denerwowac.Mowilam swojemu by jechal sam z dzieckiem ale nie chce mnie zostawiac samej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to powiedz teściowej jaka jest sytuacja z praca i zeby oni przyjechali bo potem nie musza sie denerwować ze musza wracać...do pracy. A nikt nie ma auta zeby was odwieźć? Brat? Przyjaciel rodzine? Teście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a komu sie bedzie chcialo nas odwozic do domu.Nez auta czuje sie jak bysmy byli usposledzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty piertolisz . Kto ma nie byc sam w wigilie ? Gadasz jak potluczona. Tesciowa sama nie bedzie ma jeszcze syna mlodszego i meza. Jaka ona bedzie sama ? No to autorka tez juz powinna z samotnosci uschnac no bo maz i dziecko to nic tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×