Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Hmm tam dzieciaczki mają po 15 tysięcy głosów, więc większych szans raczej nie macie, ale głos oddałam:) A Maleństwo śliczniusie:) Ja się bawię tylko w MAMA czy TATA?;) :P - patrz stopka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za glosy :) tutaj nie chodzi o wygrana :) jak kazda mam chce sie pochwalic synusiem :P:P jam to jest - rowniez zaglosowalam :) synus bardziej podobny do mamusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammita
zaglosowalam! sliczny maluszek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAGLOSOWALAM JKA SLODKO SPI.....KOCHANIUTKI JESZCEZ NIEDAWNO MOJATEZ BYA TAKA MALUTKA.......A W TYM KONKURSIE MAMA CZY TATA JA UWAZAM ZE MAMA TEZ ZAGLOSOWALAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za glosowanie na mojego synusia!! zdjecia 3D robilam w klinice PROVITA w Katowicach :) oczywiscie z mila checia oddam glos w konkursach w ktorych uczestniczycie pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!! powiedzcie czesto bierzecie udzial w takiego typu konkursach? a moze w ogole nie uczestniczycie? ja pierwszy raz zdjecie wyslalam... jest tyle stronek o dzieciaczkach , tyle porad i preparatow ze mozna oczoplasu dostac korzystacie z tego typu pomocy? pytam bo ja osobisce mam sprzeczne uczucia i jak kupuje mojemu malemu zupke w sloiczku to kompletnie nie wiem gerber, hipp czy bobovita...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka czekolada _ nie chce mi sie zaladowac zdjatko twojego dzieciaczka...sprobuje jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×