Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość duza mama 100 plus

Mamy wazace ponad 100 kg

Polecane posty

Gość duza mama 100 plus

Hej.Czy są tu kobietki które były w ciąży zaczynając z wagą 100 i w górę?Ile przytyłyście przez całą ciążę? Czy były jakieś komplikacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyhy
ee..a przy takiej wadze da się w ogóle zajść w ciąże??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duza mama 100 plus
a nie da? Wiktoria Grycan ma podobną wagę i uważasz,że nie ma możliwości aby zaszła w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allaaakss
A czemu tak się roztyłaś???przecież waga 100kg to chorobliwa otyłość!A co do wiktorii grycan to widziałaś jak wchodziła na wagę i masz 100% pewności że ona waży 100 kg???:)głupi argument. Proponuję najpierw się odchudzić przynajmniej do 70 kg, bo jak w ciąży przytyjesz z 20 to będziesz wyglądać jak wieloryb na plaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grosikowa
oczywiście, że przy takiej wadze da się zajść w ciąże ;P A czemu ma się niby nie dać? Ja urodziłam dwoje zdrowych dzieci. Żadnych komplikacji. W ciąży nie tyłam a po porodach miałam za każdym razem 10 kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiskakiikk
hehehe :) jak przeczytałam to pytanie czy sie da to padlam :) i przypomnialo mi sie z opowiadan babci jak sąsiadki przez nią w ciąże zachodziły :) orzychodzily zeby zalatwila anty a ta do nich: ty to jestes taka gruba ze w ciąże nie zajdziesz :) i do dzis nie wierzy że gruba może zajsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duza mama 100 plus
grosikowa i ile lacznie przez cala ciaze przytylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grosikowa
W każdej ciąży koło 30 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duza mama 100 plus
a powiesz z jaką wagą szłaś do porodu? ja bede miała pewnie coś koło 115....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grosikowa
To podszyw. W ciąży nie tyłam wcale i w jednej i w drugiej. Rósł tylko brzuch do przodu. Po ciążach miałam średnio po 10kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grosikowa
zachodząc i rodząc miałam jakieś 110kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba-chuda mama
ja przytylam 44 kg .. fianlnie wazylam 114. ;/ fakt,dziecko bylo duze(4.6 kg) , no ale po porodzie zle czulam sie we wlasnym ciele i postanolwilam schudnac;) kolezanka poradzila mi,zebym uzyla diety odkwaszajacej . zreszta zbaczcie same ;) http://top-ogloszenia.net/Zdrowie-i-uroda-Dietetyka-odchudzanie-Dieta_Odkwaszenie-17-114-442611 fakt,nie schudniesz bez cwiczen,ale ta dieta naprawde daje rade ! w przeciagu pol roku schudlam 30 kg,ale nie za pomoca tylko i wylacznie tej diety. duzooo cwiczen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhhh
Ja nie rozumiem jak można doprowadzić się do takiego stanu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duza mama 100 plus
czyli nie bede sama idac do porodu z tak duza waga...po porodzie wezme sie za siebie ale poki co za duzo zdzialac nie moge ze wzgledu na malego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .123.
Zachodzac w ciaze wazylam 117. Teraz jestem w 32tyg i waze 120

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest tragedia
ja zachodzac mialam 93, rodzac 115, ale 2 tyg zostalo 99. to jest straszne tyle wazyc, nigdy w zyciu podobnego bledu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość \dziewczyny ogranijcie sie
Przepraszam to nie jest złośliwe pytanie tylko jak ważąc ponad 100 kg seks może być udany satysfakcjonujący?Przecież kondycja siada, zadyszka itp. I przecież 110 czy 115 kg to jest ogromne obciążenie dla stawów. Da się chodzić normalnie? Przecież to nogi puchną. Sama jestem w ciąży 3msc i teraz ważę 59kg-przytyłam 1kg od początku, nie wyobrażam sobie 2 razy tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grosikowa
Seks jest bardzo satysfakcjonujący ;P To jest w głowie a nie w kilogramach :D jak ktoś ma duże libido i fantazję to waga nie ma nic do rzeczy ;P Ponadto przy wadze 100kg to wbrew pozorom nie jest nie wiadomo jak cięzko :D ja dużo chodzę, uwielbiam grać w siatkówkę i jeździć na rowerze- kondycje mam taką samą jak moje szczupłe koleżanki :D więc nie wiem gdzie tu jakiś problem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhhh
Ja właśnie też się zastanawiam czy fizycznie jest to możliwe tzn przetrwać ciążę. Mi pod koniec ciąży nogi tak puchły że szkoda gadać a jestem normalnej budowy, w ciąży całej przytyłam koło 10 kg. I już było mi ciężko. Współczuję wam troszkę dziewczyny..nie lepiej się wziąć za siebie i potem z mniejszym bagażem starać się o dziecko?Poza tym słyszałam na porodówce jak nie przyjemnie mówi się na takie osoby,,o! na dwójce wieloryb do cięcia":/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nhnhn
ludzie 100kg to niby duzo ale zalezy od budowy ciala kobiety i jej wzrostu. mam kolezanke ktora wazy 105 i tego po niej nie widac. moja inna znajoma zaszla w ciaze z waga 94kg i nie bylo zadnego problemu. w ciazy nie przytyla wiele. szczerzre mowiac to nie bylo po niej widac ciazy bo brzuch i tak miala wiekszy ;) 100kg to nie jest ogromna otylosc. co za bzdury piszecie. 100kg to jest nadwaga ale nie zaraz armagiedon:D trzeba jednak myslec ze od pewnej nadwagi zaczynaja sie problemy. tacy ludzie bardziej cierpia na choroby cisnienia, astme, choroby serca itd.. w ciaze da sie zajsc z taka waga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tudno mi sobie wyobrazić jak źle czuje się kobieta, której waga wyjściowa to setka a która w ciąży przytyje jeszcze kilkanaście albo więcej kilogramów. Ja nie mam małej wagi, ale do setki to mi jeszcze brakuje. Jestem w 8 miesiącu ciąży i przytyłam 6,5 kg czyli w zasadzie nic nie przytyłam, bo więcej waży dziecko, łożysko, wody itp. Ale zmagam się z zadyszką, bólem i drętwieniem nóg, nadciśnieniem. Mimo to, myślę, że nie ma jakichś większych przeciwskazań do zajścia w ciążę przez kobietę otyłą. W Stanach czy Anglii to normalna waga kobiet w wieku rozrodczym :D, rodzą dzieci i wszyscy mają się świetnie. Myślę jednak że np w razie cesarki, rana będzie się gorzej goić, jeśli na brzuchu będzie sporo tłuszczu. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale potwierdzam to, co ktoś napisał wyżej. Leżałam w ciąży w szpitalu 2 razy, często nas ważono i 80% pań tuż przed rozwiązaniem ważyło koło 100 lub ciut więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vjhgf
Funiak, racja mi przy niewielkiej nadwadze rana goiła się długo bo miałam z brzucha mały fartuszek. Teraz ważę mniej niż przed ciążą, jestem szczupła waga sama spadła, ale nie wiem czy dałabym radę w ciąży ważąc 100kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vjhgf
Acha i potwierdzam to co któraś z was napisała w szpitalu nie raz słyszałam jak sami lekarze wypowiadali się o takich kobietach z otyłyścią. Nie było to miłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra setka
do kobiet dziwiacych sie jak mozna tyle wazyc: nie mierzcie wszystkich miara 160 cm! Ta sama waga (stu kg) inaczej "sie prezentuje" na niskiej kobietce, a inaczej kg rozkladaja sie na osobie wysokiej! Mam ponad stowe, a mierze ...ponad 180 cm mam grube uda, brzuch, dupe. Ale mam tez duze cycki i...o dziwo - spore wciecie w talii. Miedzy obwodem piersi a talii, oraz talii a bioder jest roznica prawie 30 cm! I wierzcie mi, dzialam na facetow, nie mam problemu z seksem, moja tusza nie powoduje zadyszki przy zmianie pozycji :P wszystkie te okrzyki - "jak gruba moze zajsc w ciaze?!" obrazaja nas, grubych. Jak? Tak samo jak zajdzie jak szczupla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adadadmsmsm
No niekoniecznie. Bo duża ilość tłuszczu wpływa na układ hormonalny kobiety. Kobiety otyłe często mają PCO i nie jajeczkują. Często zrzucenie wagi pomaga zajść w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duza mama 100 plus
duzo szczuplych kobiet krytykuje i nie wyobraza sobie jak mozna miec taka wage.Ja pomimo,ze waze tyle,nie wygladam jak weronika grycan a calkiem normalnie.Ciuchy w ktore wchodzilam to 42-44.Nie mam problemow z zadyszka,nie puchna mi nogi,nie boli kregoslup,nie mam nadcisnienia.Zdaje sobie sprawe,ze tyle kilo to troszke duzo i postaram sie je zgubic po ciazy ale nie przesadzajmy.Kobieta wazaca troche ponad 100 to jeszcze nie otyla 200 kilowa niepelnosprawna osoba.Przy takiej wadze a jestem w 7 miesiacu ciazy nic mi nie dolega a wyniki badan mam ksiazkowe,obciazenie glukoza takze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duza mama 100 plus
chciałam dodac,ze miesiaczki tez mialam regularne a zaszlam w ciaze za pierwsza próbą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plastikowa
Grosikowa - tak trzymaj! Trzeba być optymistką a te wszystkie chudzielce, dla których wygląd i waga jest najważniejsza chować się! :) Ale co tu się dziwić, takie czasy. Wszędzie tylko te roznegliżowane, chude aktorzyny - ciągle na jakiś dietach :) x Dobra setka - Zgadzam się z Tobą. Ja zachodziłam w ciążę przy 80 kg. Rodziłam przy 92 kg. I wydaje mi się, że po ciąży mam brzuch. Wczoraj będąc z dzieckiem u lekarza zobaczyłam te wszystkie chude matki, z bęcami jak piłki i przelewającymi się wałeczkami po ciąży, to stwierdziłam, że lepiej być pełniejszą 80-tką bez wałków niż się tak "zrolować" :D Poza tym, koledzy mojego męża oglądają się za mną, nie ukrywając wcale, że gdybym nie była mężatką to... :P x Dodam jeszcze, że mam 30lat i wszyscy moi znajomi koledzy jednogłośnie twierdzą, że wolą szerokie biodra i dużą pupę i to jest ideał kobiecości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra setka
ok, moze tak byc. Ale to nie jest norma. Z reszta wiekszosc tu wypowiadajacych sie jest raczej na granicy nadwagi i otylosci. Ja nie mam zadnych problemow z jajeczkowaniem. Z sercem tez nie (wiem, bo sie badam zdajac sobie sprawe z zagrozenia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×