Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ważne

NIE WIEDZIAŁAM ŻE JESTEM W CIĄŻY i brałam AFOBAM, co teraz??

Polecane posty

Gość ważne

ratunku, jestem przerażona, wizytę u lekarza mam dopiero w piątek :( pomóżcie, może ktoś coś wie.. od pół roku biorę afobam (na noc) i coaxil w ciągu dnia (2 tab. coaxilu, 1 afobamu). spóźniała mi się miesiączka - dwa tygodnie. po trzecim tygodniu spóźnienia zrobiłam test, wyszedł pozytywny. ja cały czas brałam te leki bo nie wiedziałam, że jestem w ciązy.. okresy miewałam nieregularne wiec nic nie podejrzewałam.. jako zabezpieczenia używaliśmy globulek, nie mam pojęcia, skąd ta wpadka, ale bardziej mnie martwi, że coś się mogło stać dziecku.. odstawiłam leki na własną rękę, zżera mnie depresja a w nocy nie śpię (cierpię na stany lękowe), ale już wolę to, niż wizja okaleczonego dziecka.. co mam robić?.. czy coś się mogło stać?.. co z odstawieniem leków?.. nie wiem co robić.. jestem kompletnie załamana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggooo
tu pomoze tylko lekarz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ważneeee
ale dopiero w piątek idę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prywatnie - przyjmą cię natychmiast, po co czekasz? skoro zależy ci tylko na dobru dziecka, nierozumiem w czym problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Ala_
nie martw sie na zapas :-) Bliska mi osoba miala b. podobna sytuacje - w tej chwili jej 4-letnia coreczka jest rewelacyjna i rozwija sie ponad norme wiekowa :D Lekarze nie powiedza ci niczego na 100% - jej nie mowili, ale jeden prof. stwiedzil, ze tyle w zyciu widzial, ze juz go nic nie zaskoczy :-) mial pacjentke, kt. chorowala na raka i brala chemie i zaszla w ciaze - cale konsylium stwierdzilo ze dziecko nie moze byc zdrowe i ze ciaze najlepeij usunac, ale ona sie uparla i stal sie cud!!! urodzila idealnie zdrowe dziecko!!... :) glowa do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ważne
dziękuję Alu :) byłam u lekarza, okazało się, że będzie trzeba porobić parę badań, ale że nie ma powodu do paniki, co innego jakbym brala jakieś ciężkie przeciwdepresanty albo barbiturany. będzie dobrze :) i będzie zdrowy Kubuś albo Kasia :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trrg
ja podaczas brania antydepresyjnych zaszlam w ciaze. jeszce jakis miesiac wew trakcie juz bralam, bo nie wiedzialm o ciazy. crka zdrowa jak rydz.nie martw sie na zapas. ale chyba lepiej od razu odstawic leki i do lekarza leciec, tego od lęków;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaaa27
byłam w identycznej sytuacji-urodziłąm zdrowego synka-wazne zebys wiecej nie brała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaaa27
z tym ze ja brałam wczesniej przez 4 lata-bałam sie jak to bedzie z odstawieniem -ale poradziłam sobie i jest ok-ciesze sie bo gdyby nie ciaza nigdy bym sie od tego -gow..jakim jest afobam nie uwolniła pozdrawiam -wszystko bedzie dobrze!!!głowa do gory!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ważne
dziękuję Wam bardzo :) nie będę się martwić bo to dopiero może zaszkodzić maleństwu. i szczerze mówiąc, mam cichą nadzieję, że będziie Kubuś, bo mam dwie młodsze siostry i mam nadzieję, że w końcu poopiekuję się kimś, kto mi potem nie będzie podbierał kosmetyków :) (żartuję oczywiście ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ważne
już nawet mówię do Maleństwa "Kubusiu" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×