Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monikaa_255

No i zostaniesz

Polecane posty

Gość Monikaa_255

Jak faceci reagują gdy dowiadaują się, że będą ojcami? Jak to było w Waszym przypadku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obie ciąże były planowane i oczekiwane. Gdy powiedziałam mu o pierwszej - zaklął i powiedział, że teraz nie ma czasu na rozmowę o tym, bo śpieszy się do pracy. Pogadamy wieczorem. Jak wrócił to był już bardzo szczęśliwy. O drugiej ciąży dowiedział się równocześnie ze mną. Razem robiliśmy test. Widziałam łzy w jego oczach, przytulił mnie i powiedział, że jest bardzo szczęśliwy. Teraz marzymy o trzeciej ciąży... ale na razie na tym pozostajemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyszłam z łazienki, pokazałam mu test i powiedziałam, że jestem w ciąży. Spojrzał na test, uśmiechnął się, przytulił mnie i powiedział, że mnie kocha ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedługo urodzę
mój mąż cieszył się chyba bardziej niż ja. mam tu na myśli, że ogarnął mnie pewien niepokój jak to będzie! oczywiście jestem bardzo szczęśliwa, że będziemy mieć dzidziusia ! rodzę za miesiąc, mój mąż cały czas się mną opiekuje i pragnie być przy porodzie! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipciaa
u mnie było mniej romantycznie wstałam tk jak do pracy zrobiłąm test był pozytywny, umyłam sie wyszłam do pracy i w drodze zadzwoniłam do mamy, chyba byłam w szoku bo mało nie wlazłam pod samochód, swojemu męzowi powiedziłąm wieczorem ale następnego dnia teraz mi wypomina ze nie było bucików i tych spraw naogladał sie jakiś durnych filmów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mój przeszedł
chyba wszystkich - rozpłakał się jak małe dziecko :) Nie mogłam Go uspokoić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×