Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yg8t88

Pytanie będzie o spermę i karmienie więc nie dla wszystkich.

Polecane posty

Gość yg8t88

Mam pytanie a przynajmniej prośbę o opinie, jak wam się zdaje w temacie. Otóż mój partner pali papierosy. Potem kochamy sie, w tym oralnie, z połykaniem. I co teraz? Czy nikotyna i inny syf przeniknie do mojego mleka, którym karmię dziecko? Mi się wydaje że tak bo np smak alkoholu od razu w spermie wyczuwam. Ale nie chce mi się biegać do łazienki i wypluwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu ci nikt nie odpowie
niestety zaraz cie zmieszaja z błotem, ja sie zastanawiam czy w ciazy "połykać"... ???? Tu na kafeterii: SAME CNOTKI NIE WYDYMKI heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a fuj fuj fuj
zwariowałaś bleeeeeeeeeee ohydztwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knedle kumatki
hi hi,dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a fuj fuj fuj
no bez przesady seks jest seksem i wszystko rozumiem ale wp...ac spermę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydaje mi sie ze tak
czyli sperma przeniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a fuj fuj fuj
ale już odpwiem Ci na to pytanie napewno nikotyna przedostanie się do mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yg8t88
No to teraz, "fuj fuj", dowiedziałaś się właśnie że niektórzy coś takiego praktykują. A radziłam żebyś tu nie zaglądała. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydaje mi sie ze tak
po za tym, rzeczywiście nie trafny temat. Tutaj siedzą kobiety,które niestety znają tylko jedną pozycję i nie wiedzą co to seks. Wiec kto ci negatywnie odpowie to ci już uświadami jak jego współzycie wygląda..... HAHA a póżniej piszą tematy bo mąż zdradza, a ja sie nawet nie dziwie czemu heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yg8t88
No właśnie, też mi się tak wydaje. W ciąży więc rzadko to robiłam, teraz też. A obecnie przestanę bo mnie przestraszyłyście. No to dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a fuj fuj fuj
smakowita ??? :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat jest z dupy wyjęty
ale spróbuję odpowiedzieć: to on się spuszcza litrami czy co? Większość spermy stanowi woda a resztę substancje białkowe - ani niemowlę ssące pierś ani dziecko w łonie matki nie spożyje spermy - tak to działa. Równie dobrze możesz spytać czy powinnaś pić krowie mleko, bo krowa przecież mogła zjeść obsraną trawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydaje mi sie ze tak
czy smakowita, zalezy co zje haha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli speram zawiera substancje trujace czym jest alkoho,nikotyne(co prawda do sie wdycha),nakotyki to wydaje mi sie ze jesli "to zjesz" (co jest dla mnie feeeeeei bleeee) to idzie to do twojego przewodu pokarmowego i ty to przyswajasz w jakis sposob i wydaje mi sie ze jest mozliwosc ze w mleku jakies czastki tego sa...hm ale to moja teoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a fuj fuj fuj
zjadasz spermę żeby mąż Cię nie zdradził?? no weś przestań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yg8t88
Ja tam nie tyle żebym lubiła ale skoro już się kochamy w ten sposób, a lubię pieścić partnera m.in. tak jak mu to sprawia przyjemność, to nie mam chęci psuć chwili pluciem czy wychodzeniem do łazienki. Ale teraz jest coś ważniejszego, te karmienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydaje mi sie ze tak
nie zjadam po to zeby mnie nie zdradzał, heh ale dlaczego mam tego nie zrobic skoro to lubie, on lubi i jestesmy zadowoleni. Ale nie graj nie wiedzącej bo wiesz że faceci wielu rzeczy szukają na boku, jak im partnerka nie da to pójda do innej...mało tu takich tematów o zdradzie i powodach???? ...:) hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytat: nie zjadam po to zeby mnie nie zdradzał, heh ale dlaczego mam tego nie zrobic skoro to lubie, on lubi i jestesmy zadowoleni. Ale nie graj nie wiedzącej bo wiesz że faceci wielu rzeczy szukają na boku, jak im partnerka nie da to pójda do innej...mało tu takich tematów o zdradzie i powodach???? ... hi hi hi wydaje mi sie ze zalezy jakiego masz partenra ja np nie moge zniesc nawet widoku spermy a co do piero ja miec na twarzy bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ale lubie mezowi robic "to" tylko na czas sie wycofuje a on wcale nie szuka nikogo na boku tylko dlatego ze sie niezgadzamy w kilku kwestiach .bo to bardzo plytkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a fuj fuj fuj
tak zgodzę się z Tobą że zdradzają ale tak naprawdę nie wiemy do końca z jakich powodów... ale skoro już to lubisz to czemu nie,to Twoja sprawa (SMACZNEGO) poprostu dla mnie to obleśne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddg
to życzę smacznego dziecku skoro bierzesz z połykiem, a później karmisz piersią dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat jest z dupy wyjęty
Bardziej naraża się przebywając z nim kiedy pali w tym samym pomieszczeniu, podobnie kiedy wychodzi na ulicę i wdycha spaliny - to ma nie oddychać żeby dziecku nie trafiły się spaliny? Mam nie jeść czekolady bo może ktoś napluł na drzewko kakaowca? A może chleba, bo przecież po zbożu łazi mnóstwo wołków, muszek polnych, które robią na nie kupy i pewnie też się spuszczają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a fuj fuj fuj
a ja podobnie jak krisina czyli robię mu "to"jak najlepiej potrafię ale wiem kiedy skończyc :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skonczuc tuz przed bo jk by mi sie nie udalo to chyba bym pawia puscila!!! gdzie tam chyba napewno heheheh nawet nie moge sie zrozumiec bo nie raz chcialam sie przemoc ale nie idzie poprostu ...obiad mi podchodzi to poziomu krytycznego jak nawet o tym pomysle hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a fuj fuj fuj
no bez przesady, nie róbmy z siebie takich obleśnych bab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce ale niestety takie mam reakcje .sama nie wiem czemu? poprostu nie i nigdy nieeeeee heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ile ty litrów dziennie
połykasz tej spermy? Hektolitry? No ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem
o mamo co jeden temat to lepszy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do góry//////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do patologii............
współczuję że pochodzisz z rodziny patologicznej, nie musisz miec takiego niku..sama twoja wypowiedź dużo o tobie świadczy haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×