Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luizjana234

Ważne -prosze o pomoc

Polecane posty

Gość Luizjana234

Witam! Mam pytanie po porodzie wzięlam zastrzyk anty, potem chcialam przerzucic sie na tabletki, wiec czekalam na okres, czekalam na niego prawie 2 mies od zakonczenia dzialania zastrzykui, nieststy nie pojawil się, poszlam do gina i dostałam luteinę na wywołanie, mialam ja brac 3x2 tabl. 2 dnia stosowania dostałam okres, w sumie krwawiłam 1 dzień, krew była zywoczerwona, przechodziła w brunatna, więc wzieła 1 tabl. anty! przerwałam luteinę, teraz mam przerwe w braniu tabletek i juz 4 dzien ta przerwa trwa i nie mam okresu! ktos tak miała? czy moglam się pomylić i tamto to nie był okres? dodam, że przez ten miesiac stosowalam tez gumki, wiec w nim w ciaze zajsc nie moglam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luizjana234
dodam jeszcze ze wczoraj miałam lekko różowe upławy , a potem troche brunatnego śluzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luizjana234
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakakakakakakakakakaka
hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez stosowalam LUTEINE i u mnie okres wygladal po niej chyba bardziej jak takie wieksze plamienie niz miesiaczka poprostu trwalo to jakies 2 dni i oprocz krwi bylo w tym sporo tez czegos takiego brunatnego.Ale z tego co wiem po luteinie moze tak byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×