Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DorotaPoznan

wynik testu pozytywny,moge jednak nie byc w ciazy?

Polecane posty

Gość DorotaPoznan

czy ktorejs z was sie tak zdazylo?mam wynik testu pozytywny ale ponoc moze ot byc tez oznaka zachwianej gospodarki hormonalnej,torbiela alob raka..dzis ide do lakarza ale nie moge wytrzymac w tej niepewnosci dlateog pytam was i licze na wsparcie:) okres spoznia mi sie dwa dni,dwa tygodnie przed nim mialam plamienia i boli mnie podbrzusze od pewnego czasu.prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na Twoim miejscu powtórzylabym test:) najlepiej rano. Do lekarza rownież bym sie wybrala.Mysle ze jak najbardziej mozesz byc w ciazy:) gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rowniez gratuluje:) na bank ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również pogratuluję :) test ciążowy wykrywa hormon hcg produkowany przez łożysko, dlatego nie sądzę, że jakiekolwiek torbiele czy inne historie mogłyby na niego wpłynąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jakas see
moja przyjaciolka miala pozytywny wynik a po zrobionym tescie jeszcze raz wyszlo,ze jednak nie brala leki bo miala zapalenie piersi wiec hormony nie byly w normie ale jesli jestes zdrowa to jak najbardziej ciaza gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DorotaPoznan
matko:) dzieczyny mam juz swoje lata ale ta ciaza jest nieplanowana:) jestem troche przerazona jak chcecie jeszcze cos dodac,to smialo,prosze o wypowiedz kazdej madrzjszej i doswiadczonej kolezanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli sie zrobi test przed terminem miesiaczki to trzeba koniecznie powtórzyc (50 % ciaz na tym etapie ulega samoistnemu poronieniu) ale autorka robila test po tym terminie, wiec mysle ze jednak jest w ciazy/. Ja tez niedawno zaliczylam nieplanowaną "wpadke" bylam w szoku..ale wychodze z zalozenia ze jak sie czlowiek rodzi to sie trzeba cieszyc (a plakac jak umiera) mam nadzieje ze u Ciebie wszystko sie ulozy🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DorotaPoznan
dziekuje za odpowiedzi!daffodile-w ktorym miesiacu jestes?:) czy samoistne poronienie moze sie jeszcze zdazyc w moim przypadku?wiem,ze to glupie pytanie,ale mam ich tyle teraz w glowie,moj narzeczony wyczytal gdzies,ze reczywiscie przyjmowanie jakis lekow moze zafalszowac wynik,nie wiem czy smiac sie cyz plakac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w 3-4 tc, jeszcze nie bylam u lekarki bo jest chora no i za wczesnie zeby cos zobaczyc na usg. Ale 3 testy nie moga sie mylic.Okres spóźnia mi sie tydzien.No i to uczucie w podbrzuszu-identyczne jak w poprzedniej ciazy:)zanim zrobilam test to wiedzialam ze wpadlam-wlasnie przez to uczucie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DorotaPoznan
to gratuluje tobie:)a co to za uczucie? ja mam takie jakby brzuch mnie bolal na okres, takie delikatne klucie czasami, nie wiem,moze ucisk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuch wynajęty
Dorotko, ja też dziś idę do lekarza i mam dokładnie takie same obawy. (Gratuluję :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuch mnie rowniez bolal jak na okres, a jesli chodzi o te uczucie-jakbym miala kamienie w podbrzuszu, za duzo zjadkla, jakbym miala ciagle pelny brzuszek-nawet z rana. W poprzedniej ciazy mialam dokladnie tak samo, wtedy nie myslalam ze to ciaza i chcialam nawet zastosowac jakas diete bo tak mi dokuczało to uczucie:) tym razem 3 dni przed spodziewana miesiaczka brzuch zabolal mnie jakbym miala okres dostac ale nie dostalam.3 dni później pojawilo sie to uczucie-zanim zrobilam test juz wiedzialam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DorotaPoznan
eh dziewczyny,jestem taka skolowana,ze siedze jak na szpilkach,albo lepiej-jak na bombie zegarowej:) brzuch wynajety-napisz jak bedziesz mogla,co ci lekarz powiedzial,moje gratulacje:) ja jeszcze sie nie ciesze ani nie zalamuje,zastanawiam sie tylko,czy bede w stanie zapewnic dziecku godziwe zycie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DorotaPoznan
mialyscie racje,widzialam USG....3 tydzien ciazy....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratuluje jeszcze raz:) wiedzialam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karenina
Gratuluję!!! Jak sama piszesz, masz swoje lata, to znaczy, że jesteś odpowiedzialną osobą. Jak już się przyzwyczaisz do tej myśli, to na pewno będziecie się ogromnie cieszyć:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno ciaza, lekarz mi powiedzial, ze test moze byc bledny gdy jest negatywny, bo moglby nie odczytac hormonu, ale jesli jest pozytywny to nie moze byc pomylka. gratuluje :) ja zrobilam 5 testow zanim uwierzylam :p lekarz sie smial , ze niepotrzebnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gilonka
ja dzis zrobilam dwa testy i wyszly pozytywnie,ale bojevsie ,ze moze to byc bledny wynik,bo bralam lutenine ostatnio na wywolanie okresu,a to przeciaz hormony!!!co mam myslec?do lekarza ide we wtorek!!pozatym mam problem z jajnikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hub
jestes w ciazy:) gilonka ja tez bralam luteine i okazalo sie ze to ciaza....bo nie wiem czy wiesz ale luteina wplywa na plodnoisc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gilonka
no kurcze tak bym chciala:)mysle kochana,ze masz racje:)lutenine skonczylam brac ok 3 tygodni temu...powiedz mi,czy mialas problemy z ciaza?bo slyszalam,ze jesli sie ma problem z jajnikami to czesta sa?jutro ide do lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka86
cześć dziewczyny, dawno nikt tu nic nie naskrobał... Robiłam sobie 2 dni temu, wczoraj i dzisiaj testy ciążowe, wszystkie wyszły pozytywnie, ale byłam dzisiaj u lekarza i powiedział mi, że żadnej ciąży nie widzi... Że mogą to być prawdopodobnie zmiany hormonalne, no chyba że jest to tak wczesna ciąża, że test to wykrył a on jeszcze nie... Okres spóźnia mi się już o 2 tygodnie... Dziewczyny pomocy!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do milki
jestes w ciazy ale lekarz moze jeszcze nie widziec jak jest kilku tygodniowa .test myli sie w druga strone tzn jak wyjdzie negatywny to mozna byc w ciazy mimo tego ale jak wyjdzie pozytywny a nie bierzesz zadnych antybiotykow to ciaza na 98%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaahhhh
może też być pozamaciczna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojjjj
zrob test z krwi - myśle że będzie najlepsze wyjście - ciekawe czemi gin tego ci niezasugerował - 2 tyg to za mało żeby widział ciązę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka86
miałam robione dzisiaj usg lekarz powiedział, że nie widzi nic co by świadczyło o ciąży nawet tej pozamacicznej... Ostatni okres miałam 3 listopada, cykle zazwyczaj miałam 27dniowe... W piątek robiłam sobie test ciążowy- wyszedł negatywnie... Zrobiłam sobie w poniedziałek test, był już pozytywny, we wtorek też i dzisiaj też był pozytywny, a mimo to lekarz zabił mnie słowami, że ciąży NIE WIDZI... Podobno może to być spowodowane zmianami hormonalnymi, że test wyszedł pozytywnie... Ale Boże, nie mam już okresu przez 2 tygodnie... Biorę luteinę (wiem, że podobno nie ma wpływu na wynik testu) Lekarz zapisał mi ją w zeszłym tygodniu na wywołanie miesiączki. Jutro kończy mi się już całe opakowanie Jutro idę na badanie krwi na obecność hCG... Mam nadzieję, że będzie obecna, bo się załamię, staramy się już z mężem 4miesiące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka86
sorrki 3 października miałam ostatni okres a nie listopada... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luteina tez jest przepisywana na podtrzymanie ciąży i pomaga w zajściu ;) więc może to POMOGŁO ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka86
Dzisiaj wszystko się okaże... Czekam właśnie na męża i zaraz jedziemy na badanie krwi... Dzięki dziewczyny za te miłe słowa od Was... Nawet już się nie łudzę, że testy krwi wykażą ciążę... Nawet piersi mnie nie bolą, nic normalne są, może tylko brodawki bolą tak jak na owulkę... 3mcie kciuki kochane... Po 18 dam znać, bo po badaniu jeszcze do pracy trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dora26
Witam wszystkie kobietki. Ja też brałam luteinę na wywołanie okresu, po 14 dniach od ostawienia leków niestety @nie przyszedł. Zrobiłam test, a w zasadzie dwa wyszły pozytywnie. Chyba nie mogą się mylić. Czy myślicie, że możemy z mężem sie już cieszyć??? Do lekarza dopiero we wtorek. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×