Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gfxjgmhxjh

Czy znacie jakies firmy kosmetyczne typu Avon Oriflame???

Polecane posty

Gość gfxjgmhxjh

które rozprowadzaja kosmetyki przez katalog??? typu Avon lub Oriflame??? I czy można je jakoś zamówić(katalogi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelo
Yves Rocher,Mary Key,Faberlic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugis
nie mozna wyswietlic strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagatkaaa
bya jeszcze taka firma jafra super ale niestety drogie kosmetyki niestety nigdzie nie moge teraz znalezc namiarow na nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugis
dobrarada ale w katalogu nie poczuje jak pachna perfumy :-) mozna dostac jakies probki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o własnie :) ... jaeżeli ktoś bylby uprzejmy to prosze poinformować Panie na free amciu , że nie wysylam darmowych próbek . Dostaje 60maili dziennie o darmowe próbki ..... normalnie mam dosc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfkbhkhhb
to jak ty je sprzedajesz w necie?? Ktos ci kupi perfume w ciemno???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gugis co do próbek zapachów - w Faberlicu są próbki - można sobie zamówić i perfumować :-) ja ich nie mam. Dlaczego? Dlatego że ja kupuję sobie sukcesywnie całe perfumy - wolę tak mieć. W Faberlicu nie ma tych perfum aż tak dużo - około 20 zapachów. Więc powoli kupuję po parę sztuk. Często są bardzo promocyne ceny i jak jakieś perfumy kosztuja około 60 złotych - to na promocji są czasem po 27-30 złotych. Odliczając mój opust 27% płacę wtedy koło 20 złotych za całe perfumy. To po co mi próbka która wychodzi w sumie drożej bo jak 1ml kosztuje złotówkę a perfumy 50 ml - 20 zł. to wiadomo co taniej wychodzi. Poza tym w Faberlicu są tak piękne flakony że w sumie te perfumy to cieszą i nos i oko :-) Wiele osób zamawia je ze względu nie tylko na zapachy ale również na piekne opakowania. Ja nie sprzedaję w internecie Faberlica bo to nie ma sensu. Koszt wysyłki pocztą wynosi około 6-7 złotych. A koszt wysyłki w Faberlicu to też 7 złotych. Więc lepiej się wpisac do Faberlica - bo wpis jest za darmo - i sobie kupować z 27% rabatem i samemu zamawiać w internecie. Korzysta się wtedy z licznych promocji itd. Faberlic często daje różne prezenty do zamówienia. Teraz była taka świetna promocja - paczka 5 produktów niespodzianek - za 15 złotych. Miałam takie 4 paczki i w nich były np. zestaw 2 gąbek do pilingu - naturalne gąbki krem na dzień krem na noc maseczka żel pod prysznic kokosowo-czekoladowy i to wszystko za 15 zeta. więc tanio. i co chwilkę są takie promocje. jak ktoś z Was chce katalog i informację jak się wpisać to proszę niech mi napisze meila :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do perfum FM. rzeczywiście ciężko kupić perfumy bez mozliwości wypróbowania :-) oczywiście że niektóre osoby np. lubią jakiś zapach np.naomimagic no i w FM ten zapach jest (oczywiście tzw.zapach alternatywny) no to wystarczy wtedy poprosić o taki zapach i po problemie :-) co do wybierania zapachów - jesli FM w ofercie ma ich 100 - to ciężko raczej wszystkich spróbować :-) dlatego ja raczej w internecie nie sprzedaję bo koszt wysyłki min.6 złotych i koszt perfum 30 złotych to razem 36 złotych. a w sumie można kupic na miejscu sobie od kogoś kto jest przedstawicielem. Poza tym nie wiem czy wiecie ale do FM mozna się zapisać - i kupować sobie perfumy DUŻO taniej niż za 30 złotych. A Starter - czyli taka opłata za wejście do FM wcale nie musi być drogi - są starterki za około 30 złotych - i to jest piórnik i 20 zapachów w próbkach w tym. więc mozna sobie taki piórnik kupić i wykorzystać te zapachy a przy okazji czasem sobie coś zamówić i to duzo taniej . i znowu powtórzę :-) kto jest zainteresowany - zapraszam na meila :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papierowe nozyczki :-) szczerze mówiąc nie wiem czy celulozowe bo w sumie na opakowaniu nic nie pisało - ale chyba masz rację bo to były identyczne gąbki jak te z Oriflame z katalogu 14 - a w katalogu pisze że to celuloza :-) nota bene w oriflame kosztowały 2,90 na promocji i ich nie było :-) a na szczęście akurat w tych paczkach niespodziankach miałam je no i moje klientki które je zamówiły z ori - dostały z faberlica :-) i to w każdej paczce były zszyte dwie sztuki gąbeczek :-) w paczkach miałam też opaski do włosów - do zabezpieczenia włosów przy maseczkach i takie szczoteczki do brwi. ogólnie za te pieniązki - 15 złotych - bardzo fajne paczuszki wysyłali :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nu Skin - pełna oferta na stronie internetowej www.nuskineurope.com - wybrać Poland, a po otwarciu strony zmienić język na polski (w prawym górnym rogu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×